Meditatsiooni põhiprogramm


Kui inimene on jõumeditatsioonis uustulnuk, on oluline alustada programmiga. Sellel saidil on palju erinevaid meditatsioone erinevate efektide jaoks. Põhiline meditatsiooniprogramm peaks koosnema tühjuse meditatsioonist kuna see aitab meil kontrollida soovimatuid mõtteid ja suunata oma meelt.

Hingamisharjutused on iga meditatsiooniprogrammi jaoks hädavajalikud[lisateabe saamiseks klõpsake siin].

Alusmeditatsioon on väga oluline meditatsioon, kuna see aitab meil õppida tunnetama ja neelama energiat, mis on oluline teie vaimu- ja hingejõudude kasutamiseks. Kui olete uus, on kõige parem alustada tavalise valge valgusega. Valget valgust on lihtne kasutada, kuna see sisaldab kõiki spektri värve. Hing on tehtud valgusest. Kogemuste abil saate konkreetsete asjade jaoks värvidega töötada. Värvienergia on väga võimas.

Iga meditatsiooniseansi juurde tuleks lisada tšakratöö, kuna see on vajalik teie aura ja hinge tugevdamiseks. Olen leidnud, et suunatud orgasm on tšakrate avamisel väga tõhus. Orgasm on hea viis meditatsiooni avamiseks, kuna see on loomulikult lõõgastav. Kui teie tšakrad on blokeeritud, suunake energia kulminatsiooni ajal oma selgroogu üles konkreetsesse tšakrasse. Visualiseerige seda ereda valguse voona, mis on sama värvi tšakraga, mida proovite avada, ja kujutage samaaegselt ette blokeeritud tšakra avanemist ja seda läbivat energiat. See võib kesta kuid, kuid aja jooksul luuakse püsiv ring.

Lihtsa tšakra keerutamisega on hea alustada enne võimsamate meditatsioonidega alustamist. Pidage meeles, et me kõik oleme indiviidid ja kui üks inimene võib konkreetse meditatsiooni puhul kogeda naudingut ja positiivseid tulemusi, siis teine ​​mitte. Mine alati nii, nagu tunned. Kui teatud meditatsioon ei tundu õige, lõpetage ja proovige mõnda muud meditatsiooni.

Meditatsiooniseansid peaksid ideaaljuhul kestma 15–30 minutit päevas. Kui teil napib aega, on kõigest 5–10 minutit parem teha kui mitte midagi teha. Päevade vahelejätmine jätab teid maha ja kui olete uus, võib ebakõla põhjustada depressiooni, kuna teie keha püüab kohaneda suurenenud bioelektriga.

Aura puhastamist tuleks teha ka iga päev. See võtab vaid paar minutit ja pikemas perspektiivis takistab see negatiivsel energial teie aurasse kinnitumist. Negatiivne energia põhjustab õnnetusi, haigusi ja depressiooni.

Meditatsiooniprogramme saab aeg-ajalt muuta. Märgistus, et teie programm vajab muutmist, on see, kui te ei tunne enam, et suurendate energiat või teete edusamme. Niikaua kui tunnete end teatud programmiga hästi ja teete edusamme, pole vaja midagi muuta, kui teil ei hakka igav.

Meditatsiooni eesmärk on nii enda võimestamine kui ka energiaga ümberkäimise õppimine. Jõumeditatsioon avab hinge energiakeskused [tšakrad]. Igal tšakral on spetsiifilised energiad, mis avavad erinevaid meelepiirkondi [satanism kasutab rohkem kui 5–10 protsenti teie ajust]. Tšakrad annavad meile ka "üleloomulikke" võimeid, kui need on avatud ja täielikult võimestatud, nagu levitatsioon, telekinees [objektide liigutamine mõttega] ja pürokinees [võime esemeid soojendada ja neid põlema panna]. Täielikult võimestatud hingega kaasneb palju rohkem võimeid.

Kui kõik teie tšakrad on täielikult avatud, loob see vaba käigu Saatana maole, mis asub selgroo põhjas. Kui madu tõuseb üles, saavad meist jumalasarnased. See on jõumeditatsiooni eesmärk.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Autoriõigus 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457