Kuidas puhastada oma aurat


Oma aura puhastamine on vaimse hügieeni jaoks väga oluline. Oma aurat igapäevaselt puhastades kaitsete end psüühiliste rünnakute ja haiguste eest. Puhas aura on karismaatiline ja soodustab paremaid suhteid teistega. Inimesed on loomulikult hoolivamad ja osutavad soosingut sellele, kelle aura on puhas ja kiirgab energiat. Siinkohal mõjutame inimesi ja paneme neid tegema seda, mida me soovime. Negatiivsed mõttekujud, mida kasutatakse mustas maagias ja mis tekivad teiste halvast tahtest, armukadedusest ja/või vihast, kinnituvad inimese aurale ja kutsuvad esile õnnetusi, haigusi jne. Oma aura puhastamine [kui ei ole tõsiseid probleeme] võtab vaid mõned minutid päevas ja on seda väärt. Kui inimene on haige ja/või depressioonis, on aura määrdunud ja selle puhastamiseks võib kuluda palju meditatsioone. See, mis on sees, peegeldub inimese auras. Kui on olemas haigus, kas see on juba ilmnenud või on alles ees ootamas, võtab aura määrdunud halli värvi.


Ideaalis tuleks aura puhastada kaks korda päevas - ärgates ja enne magamaminekut. Aura puhastamine enne magamaminekut on hädavajalik. Mida rohkemate inimestega te päeva jooksul kokku puutute, seda rohkem mõttekujusid ja energiat kinnitub teie astraalkehale, mis sageli põhjustab probleeme. Inimeste astraalkehad segunevad igapäevaselt. Nagu füüsiliste viiruste ja füüsiliste mikroobide puhul, võib astraalkeha olla haavatav negatiivsetele energiatele ja avalduda siis füüsilisel minal haigustena, õnnetustena jne.


OMA AURA PUHASTAMISEKS:


1. Visualiseerige end üle kogu oma aura heleda valgusega. Hoidke seda ühe või mitu minutit. See ei võta väga kaua aega.

2. Nüüd visualiseerige valgust veelgi eredamalt ja intensiivsemalt igale oma tšakrale, nagu miniatuurset päikest.


See ongi kõik, lühikeseks töötamiseks. See harjutus võib teid hoiatada negatiivse energia või psüühiliste rünnakute eest ja takistada nende ilmnemist. Kui märkate, et teie aura või tšakrad on tõsiselt määrdunud, nagu näiteks haiguse korral, siis korrake täielikku aurapuhastust:


TEIE AURA TÄIELIKU PUHASTUSEKS lugege saatanliku roosikrantsi, Päikese seemne mantraga, samal ajal visualiseerides end särava valge-kuldse valguse sisse haaratuna. Keskenduge vibratsioon kogu oma hinge. Võite valida, millise Päikese mantraga te end mugavalt tunnete, sest mõlemad on tõhusad:

"SURYA" SUUU-RR-YAH  audio Mp3-e saamiseks klõpsake palun siin
või
"RAUM" RR-AHH-UUU-MMM RAUMi audio Mp3 jaoks klõpsake siin.
[R-i rullimine on valikuline. INGLISKEELSE R-I PUHUL TEHKE SEE RÕHUTATULT KURGU TAGAOSAS, NAGU ERRRRR.
Palun klõpsake siin Mp3 audio mõlema R-i jaoks. 

Palun laadige need Mp3-d alla ja salvestage need.


Kasutades painduva kaelaga laualampi, mis paistab teile näkku, on teine rekvisiit valguse visualiseerimiseks siseruumides. Väljas, kui saate, kasutage päikest. Päike on samuti imeline ja võimas energiaallikas. ÄRGE KASUTAGE LED-LAMPE VÕI LAMPE, MILLESSE ON LED SISSE EHITATUD!!! NEED VÕIVAD TEIE SILMI TÕSISELT KAHJUSTADA, ISEGI KUI SILMAD ON SULETUD. KASUTAGE PEHMET VALGET LAMBIPIRNI, MIS ON OHUTU, KUI OTSUSTATE SEDA TEHA. PANGE TÄHELE, ET ENAMIKUL TASKULAMPIDEL ON LED-VALGUSTUS. ÄRGE KASUTAGE NEID!!!

Vibratsioon on palju tõhusam aura puhastamisel. Seda võib teha iga päev, kui inimene seda soovib. Visualiseerimine üksi on tihtipeale mitte ainult väga raske juhtudel, kui inimene on väga haige, vaid ei ole kaugeltki nii tõhus kui ka vibratsiooni kasutamine. Kuna hing on valmistatud valgusest, sisaldab Päike kõiki spektri nähtavaid värve ja lisaks sellele ka palja silmaga nähtamatut valgust, mis on samuti hinge lahutamatu osa. Valguse visualiseerimine nii eredalt kui Päike ja päikesemantra lausumine on väga võimas hinge puhastamisel kõigist negatiivsetest energiatest.


Kui näete oma aurat määrdunud või hallidena ja teil on raskusi selle puhastamisega, võib see olla hoiatuseks. Haigused ja muud negatiivsed asjad ilmnevad auras enne nende ilmnemist. Võtke täiendavalt immuunsust tugevdavaid vitamiine, näiteks C-vitamiini, ja olge eriti ettevaatlik selle suhtes, mida te sööte jne. järgmiste päevade jooksul, kuni see puhastub. Olen seda paar korda kogenud ja võtnud ettevaatusabinõusid ning see läks ära. Paljudel juhtudel annab aura hoiatuse, mis ei ilmne, kui võtta õigeid ettevaatusabinõusid. Häälestuge oma intuitsioonile. Teinekord võib see olla nagu astroloogia; Saturni küsimus. Mida rohkem te puhastate oma aurat ja rakendate oma kaitseaurat, seda paremini läheb teil.


Sageli, kui on mingi probleem, näiteks haigus või kui on palju negatiivset energiat, on inimesel raske valgust visualiseerida. Kui korduvatest töödest koguneb piisavalt energiat, muutub valguse visualiseerimine palju lihtsamaks. Valguse nägemine näitab, et töötamine teeb oma tööd. See on nii ka saatanlike tervenduste puhul. Kui haigus on raske ja/või krooniline, võib kuluda mitu töötlust, enne kui inimene on võimeline valgust visualiseerima ja nägema. Kui see on nii, siis näitab see, et töötamist tuleb sageli korrata, isegi pärast seda, kui inimene näib olevat täielikult paranenud. Sõltumata sellest, kas inimene suudab valgust kergesti "näha" või mitte, peaks ta andma endast parima, et valgust visualiseerida, isegi kõige raskemate juhtumite puhul.

Vastupidiselt paljudele õpetustele on Saatan/Lucifer valguse tooja. Kuna deemonid on vabanenud, on nende aura valguse hulk drastiliselt suurenenud. Ka nende jõud on suurenenud. Mõnedes vanades grimoirides on teatud deemonid rääkinud oma lootustest "valguse juurde tagasi pöörduda". Need meist, kes on nendega töötanud, mõistavad, mida nad selle avaldusega silmas pidasid. Valgus on auras. Valgus on auras. Hing koosneb valgusest ja vajab valgust, et omada jõudu. Isa Saatan hõljus kord minu ees. Kui ta seda tegi, muutus tema aura äärmiselt säravaks valgusest.


"Valgus on jõud" - Lilith


NEEDUSTE TAGASIPÖÖRAMINE 1. OSA 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457