Lihtne tšakra keerutamine


See meditatsioon võtab vaid mõned minutid ja seda võib teha igal ajal, kui olete võimeline häälestuma ja keskenduma. Seda on lihtne teha ja see võib asendada täielikku või pikemat meditatsiooni inimestele, kellel puudub vajalik privaatsus ja/või kellel on vähe aega.


Pöörake oma tähelepanu oma selgroo alusele ja visualiseerige oma põhitšakrat kui keerist [nagu väike püramiid]. Visualiseerige see tšakra rikkaliku elava punase värvusega ja keerutage seda. Jätkake selle keerutamist, kuni see keerleb kiiresti ja iseenesest. Veenduge, et punkt on suunatud ülespoole.


Töötage läbi iga tšakra, visualiseerides igat tšakrat ja keerutades seda, kuni see keerleb kiiresti ja iseseisvalt. Visualiseerige igat tšakra kui pöörlevat keerist, millel on võimas elujõuline värv.Kui te keerutate 6. tšakrat, fokuseerige oma 3. silma *taha*, keset pead. Paljud inimesed usuvad ekslikult, et kolmas silm on 6. tšakra. 3. silm on 6. tšakra *pikendus*, mitte 6. tšakra.

Iga teie tšakra peaks olema võimsa elava värviga. Tšakrad, mis on tumedad või määrdunud, ei toimi korralikult. Jätkake nende keerutamist ja keskenduge nende visualiseerimisele, et taastada nende võimas värv. Samuti võite neid puhastada, kui see on vajalik.

Kui meie tšakrad keerlevad kiiremini, aitab see kaitsta meid õnnetuste ja haiguste eest, avab meid astraalile ja kaitseb meid nii astraalselt kui ka füüsilises maailmas. Pidage alati meeles, et energiatööd tuleb teha iga päev, sest iga päev tugineb eelnevale päevale ja kuni tugev energiaväli ei ole püsivalt loodud, võib lühiajaline kasu kaduma minna või seda on raske taastada.


Pange ka tähele, et hing on tehtud valgusest. Iga tšakra on valgussageduse lainepikkus, nagu võib näha valgusprismas, kui päikese valgus jaotatakse nähtavate värvide spektriks. See on füüsikas. Kogu nn "okultism" on teaduslikult seletatav. Kui me hingame sisse või kutsume esile valgusenergiat, siis me võimendame oma hinge.

 

© Copyright 2005, 2009, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-1645

 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE