Tšakrad

Tšakrad on hinge võimsad energiakeskused. Igaühel neist on eraldi funktsioon koos teatud spetsiifiliste jõududega. Meie tšakrate tervis mõjutab nii meie füüsilist, emotsionaalset kui ka vaimset tervist. Hingel on erinevad osad, tšakrad on kõige tähtsam ja olulisem osa.

On seitse peamist tšakrat, mis asuvad piki selgroogu ja on kõige võimsamad. Kõik need tšakrad vibreerivad valgusspektri sagedusel. Satanism toetab tugevalt teadust, sest kõik vaimne ja okultistlik on teaduslikult seletatav. Nii teadus kui ka vaimsus täiendavad teineteist ja töötavad koos. Kristlike kirikute pidevate rünnakute ja teadusliku uurimise ja teadmiste mahasurumise tõttu on teadus ohtlikult tagasi hoitud ja ei ole jõudnud tasemele, kus kogu okkultismi saaks täielikult seletada, kuid see saab aja jooksul toimuma. Hing on tehtud valgusest.

"Valgus on vägi"

--Lilith


Kuus väiksemat, kuid sama võimsat tšakrat asuvad mõlemal pool puusadel, õlgadel ja pea külgedel olevatel oimukohtadel. Tšakrad toimivad selleks, et anda hingele energiat. Need kolmteist tšakrat on elutähtsad. Keegi ei saa elada ilma nendeta. Kuna nii palju iidseid teadmisi on süstemaatiliselt hävitatud ja suur osa sellest, mis on säilinud, on rikutud, on enamik sellest, mis on avalikult kättesaadav seoses tšakratega, kahjuks vigane. Saatan ja põrguväed paljastavad vaimseid teadmisi, kui me end meditatsiooni kaudu edasi arendame.

Arvestades paljude kogemusi, näib, et kolm granthis [sõlmed, kus asjaomasel tšakral on võimas energiablokeering, mis takistab maol tõusmast] ei ole alus-, südame- ja kuuendas tšakras, nagu tavaliselt õpetatakse, vaid on teises [sakraalses] tšakras, kurgutšakras ja kroonitšakras. On olnud palju teateid, et inimese südametšakra tunneb põletustunnet; kuna madu ei saa kurgutšakra blokeeringu tõttu edasi tõusta.

Kui aga südametšakra oleks blokeeritud ja sisaldaks ühte kolmest granthist, avalduks põletustunne päikesetšakras, mitte südames. Kui minna edasi, siis kraapimistunne kroonitšakra lähedal viitab tugevalt sellele, et see tšakra on blokeeritud. Kui tegemist oleks 6. tšakraga, nagu enamik kättesaadavatest teabeallikatest meile teatab, oleks tunne kurgu juures või 6. tšakra all. Otsese kogemuse põhjal tundub, et seitsmes tšakra on kõige raskemini täielikult avatav tšakra. Kraapiv tunne, mida mõned võrdlevad sipelgate roomamisega, näitab, et maoenergia läheb *ringi* seitsmenda tšakra ümber, mitte *läbi*, nagu peaks, kui see tšakra on täielikult avatud. Teiste sümptomite hulka kuuluvad valu ja ebamugavustunne, eriti kui inimese serpentiinne energia on täielikult aktiveeritud.

Kroon peab olema täielikult avatud, et madu saaks õigesti tõusta. Orgasmid võivad samuti olla äärmiselt valulikud, kuna seksuaalne orgasm avab tšakrad ja aktiveerib madu. Kui inimene mediteerib regulaarselt, on tema energia palju võimsam ja seetõttu on need sümptomid väga märgatavad.

Paljudes grimoirides ja iidsetes tekstides on "tšakra(de)" koodsõna "Jumal(ad)". Näiteks viited teatud "jõusõnadele", mis "käsutavad jumalaid", nagu on näha Vana-Egiptuse vaimsetes kirjutistes. "Jumal" on ka koodsõna enda jaoks.

Judeo/kristliku Piibli autorid moonutasid ja rikkusid kõik vaimsed teadmised, püüdes süstemaatiliselt eemaldada kogu seda teavet rahvast. Seda teadmist on peidetud ja kasutatud ära väheste "väljavalitute" poolt inimkonna kahjuks. Näiteks seitse tšakrat piki selgroogu on "seitse pitserit", millest on kirjutatud kristlikus Piibli raamatus "Ilmutus". Need on "seitse tulelampi, mis põlevad Jumala trooni ees". Muistsed inimesed jätsid piiblisse teatud koodid. Põhjalikest uurimustest selgub kindlalt, et piibel on kirjutatud sunniviisiliselt ja ähvarduse all. Number seitse, mis esineb väga sageli, on seitsme tšakra kood. Lisateavet selle kohta leiate siit artiklist "Meie mineviku hävitamine."

Elupuu" on juudi/kristluse ajast tuhandeid aastaid varasem. "Elupuu" on tegelikult inimhinge kaart. Tüvi sümboliseerib selgroogu ja oksad kujutavad 144 000 nadi, mis tshi/nõiaväge ringlusse lasevad. Viljad on meditatsiooni hüved; hinge võimestamine. Madu, mida on näha nii Ameerika Meditsiiniliidu kui ka veterinaarmeditsiini poolt kasutatavas heeroldikepis, esindab kundalini jõudu. Kahjuks on see kõige püham sümbol, mis esindab tervendamist kõigil tasanditel, mis on juude/kristluse poolt jubedalt rüvetatud ja rikutud.

Tšakraid nimetatakse "pitseriteks", sest vaenulikud tulnukad pitseerisid need inimkonnas, et takistada meie jumaliku jõu ja teadmiste omandamist. Meid on ära lõigatud vaimsusest ja astraalmaailmast. Tuhandeid aastaid tagasi olime nagu jumalad, kuni maad rünnati ja toimus "sõda taevas". Meie suletuks olemine on põhjustanud inimkonna degeneratsiooni. Tasakaalustamatus selles energias ja blokeeringud koos aukudega auras põhjustavad narko- ja alkoholisõltuvust, depressiooni, hoolimatust teiste inimeste ja teiste eluvormide tunnetest, kuritarvitavat käitumist ja palju muud, mis inimkonda vaevavad. Seksuaalenergia aktiivse ründamise ja allasurumise kaudu hoitakse kõikehõlmav madu lõksus põhitšakras, kus ta uinub. Seepärast mõistavad kristlikud kirikud seksi hukka, et hoida inimkonda pimeduses, teadmatuses ja vaimses orjuses. Kui aktiveerida ja avada teine tšakra, mis kontrollib seksuaalsust ja loovust, ärkab madu, hakkab tõusma ja tõuseb läbi seitsme peamise tšakra, andes hingele jõudu ja tuues valgustatuse, mõistmise ja teadlikkuse koos paljude psüühiliste/vaimulike andide ja võimetega.

 On 13 peamist tšakrat, millest seitse peamist asuvad ja ulatuvad kõige võimsamatena piki selgroogu; õlatšakrad ning neid toetavad puusa- ja tempeltšakrad. Kui õlatšakrad on aktiveeritud, poldivad need tiivad, mis annavad hingele rohkem jõudu ja sümboliseerivad vaimset vabadust. Templi-, puusa- ja õlatšakrad moodustavad "Saalomoni templi" "sambad". 666 on Päikese kabalistlik ruut. "Saalomoni templi" tegelik tähendus on "Päikese TEMPEL". "Sol" "Om" ja "On" on kõik sõnad Päikese jaoks. "Sol" on ladinakeelne sõna Päikese jaoks ja on lähedane inglise sõnale "soul".
Om" on nimi, mille hindud on andnud Vaimse Päikese nimeks, ja "On" on Egiptuse sõna Päikese jaoks. Nüüd on veel üks korruptsioon. OHM on asendanud algse ja iidse vibratsiooni "AUM". Jällegi, see on selleks, et eemaldada kogu võim ja vaimsed teadmised rahvast. Kuna kõike ei saa maha suruda, siis see, mis jääb populaarsesse peavooluõpetusse, on enamasti rikutud. Lisainformatsiooniks jõusõna "AUM" kohta palun kliki siia.
Tšakra kolmainsuse - puusa-, õla- ja tempel-tšakra - sümbolit võib paljudes pakkides näha Tarot Trummi Hierofant kaardil, mida sümboliseerib Hierofani käes olev kepp.

Saalomoni templi sümboolika on korrektselt inimhing, mis on muundatud jumalaks, kuid juudid varastasid ja rikutud ning tegid sellest veel ühe vale juudi tegelase, nagu ka väljamõeldud jeesus ja peaaegu kõik muu juudi/kristlikus piiblis. Päike esindab valgustunud, muundunud ja võimendatud hinge, kusjuures "666" on väga püha ja oluline number.

Inimhinge diagrammi võib näha Astarothi sigilil paremal. Kaks riba mõlemal pool on positiivse ja negatiivse energia sambad inimese hinge mõlemal poolel - must ja valge yin ja yang ning ruudustik; Veenuse glüüf sümboliseerib südametšakrat. Astarothi sigili viis punkti esindavad viit elementi, tuld, maad, õhku, vett ja kvintessentsi, mis on kutsutud hinge kolme sõlme; "grantihis". Tarot, sisaldab väga olulist vaimset teavet ja juhiseid hinge avamiseks ja võimestamiseks. Pange tähele, et AsTAROTh, mis on võetud oma Vana-Egiptuse päritolust ja jubedalt rikutud juudi "Toora" või "Pentateukki" ja "Moosese viie raamatu" jama. Pange tähele, kuidas Ashtaroth sisaldab sõna Tarot: AshTAROTh.


Kui inimese hing on õigesti joondatud, on see ümberpööratud risti kujuline. See on "Thori haamri" varjatud tähendus. Inimhinge ristikuju on rituaalides esindatud "Nelja veerandi", "Nelja suuna" ja nelja kroonitud põrguvürstiga.

Igal seitsmest põhitšakrast on konkreetne funktsioon ja jõud. Kõik tšakrad, nii peamised kui ka väiksemad, mõjutavad otseselt keha organeid, mille läheduses nad asuvad. See on vastastikune suhe seoses inimese tervisega, sest ebaterve organ mõjutab tšakra võimsust ja vastupidi. Madu asub keerdunult selgroo tüveliigese alumisel tüveliigese tšakra all, mis asub sabaluu juures. Madu lamab seni, kuni seda stimuleeritakse jõumeditatsiooni kaudu või harva tõuseb see õnnetuse tõttu, milleks on kas füüsiline vigastus või muu trauma sabaluu piirkonnas.

Iga tšakra on väikese nõo kujuga, nagu miniatuurne pöörlev tornaado, mis on tassikujuline. Tarot'i tasside ülikond sümboliseerib tšakraid, sest iga tšakra hoiab oma tassis energiat. Kõige tähtsam tšakra on päikesepleksi tšakra, mis on Graal. Thori haamril on ka midagi enamat kui lihtsalt selle sümboliseerimine tšakrate õigeks joondamiseks. Vibratsioon "TH" aktiveerib 6. tšakra ja käbinäärme, mis on päikesetšakra naissoost vaste. Käbinääre eritab eliksiiri, mis on salvestatud päikesetšakrasse, ja päikesetšakra vibratsiooniks on "RA". See on varjatud tähendus "THORi" taga, mis on veel üks väga oluline vaimne mõiste. Tšakrad keerlevad alati, kui keegi ei taha neid peatada, nagu mõne astraalprojektsiooni meetodi puhul.

Põhiline ülevaade seitsmest põhitšakrast:

Algtšakra 
Sakraaltšakra
Päikesetšakra 666 
Südametšakra 
Kurgutšakra
Kuues tšakra 
Kroontšakra 
Kolmas silm 

 

© Copyright 2007, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE