Saatanlik tühjuse meditatsioon

"Tühi meditatsioon" on see, mida tuntakse kui "meele vaigistamist". Tühja meditatsiooni eelised on võime soovimatuid mõtteid ja mõjutusi soovi korral välja lülitada, võime kontrollida oma mõtteid, selle asemel, et mõtted kontrolliksid sind (nagu tavalise inimese puhul), ja sisemise rahu tunne. Tühjuse meditatsioon on hädavajalik kõigile, kes praktiseerivad jõumeeditatsiooni, ja on oluline edu saavutamiseks edasijõudnud maagilises praktikas. Jõumeditatsioon muudab meie mõtete tugevust ja on väga oluline, et me suudaksime mõtteid kontrollida ja neid soovi korral välja lülitada või fokuseerida. Mõttejõudu, mida tuntakse ka "nõiavõimuna", on vaja rituaalide edukaks läbiviimiseks ja oma meelte kasutamiseks, et saada seda, mida soovite. Jõumeditatsioon tugevdab meie mõtteid ja inimesed, kes on teadlikumad, suudavad meie mõtteid ja tundeid telepaatiliselt üles võtta. Tühi meditatsioon treenib teie meelt vaikima, nii et teised ei saa teada, mida te mõtlete. Jaapani ninjad kasutavad seda tehnikat, et vältida märkamist, kui nad täidavad tähtsaid missioone, mis nõuavad märkamatult edasiliikumist või sissetungimist. Tühi meditatsioon treenib teie meelt, et te saaksite keskenduda rituaalide ajal ja igapäevaelus, nii et teie mõistus tooks teile seda, mida te soovite.

Tühja meditatsiooni jaoks on mitmeid tehnikaid. Eesmärk on lülitada välja kõik oma mõtted ja keskenduda siin ja praegu. Saate oma meele täiesti vaikseks teatud ajaks. Alguses võib see olla äärmiselt raske, sest mõtted tulevad teile pidevalt pähe. Enne kui te seda märkate, hakkate jälle millegi peale mõtlema. Ärge ärrituge enda üle, sest see on väga normaalne ja isegi edasijõudnud harjutajate puhul ei pruugi teatud meditatsioonisessioonid kulgeda nii sujuvalt kui tavaliselt. Lihtsalt tooge oma meeled pidevalt tagasi fookusesse. Kannatlikkus ja püsivus on siin võtmetähtsusega. Kindlasti aitab ka see kui eelnevalt teha mõningaid hingamisharjutusi, et tekitada transiseisund. Mõned inimesed leiavad, et mediteerimine pärast rasket sööki põhjustab meelte kerge hajutatuse.

Püüdke alati mediteerida siis, kui olete täiesti ärkvel ja tähelepanelik. Kui püüate teha tühja meditatsiooni, kui olete väsinud, on tõenäoline, et jääte kiiresti magama.

1. Hingamisharjutused on vabatahtlikud. See on lihtne hingamismeetod, mis kutsub esile transiseisundi:

Korrake seda mitu korda, kuni tunnete end lõdvestununa.

* Lugege ainult nii kaua, kui te tunnete end mugavalt. Kui kuueni lugemine ei ole mugav, siis hoidke 4 või isegi 2 sekundit. Lihtsalt veenduge, et loendused on ühtlased. Ärge hoidke kunagi kauem, kui on mugav. Hingamisharjutustega ei tohi kunagi üle pingutada, sest see võib kahjustada närvisüsteemi.

2. Nüüd pange kogu oma mõistus olema täiesti paigal ja vaba igasugustest mõtetest teatud aja jooksul, ilma mõtete või muusikata peas. Teie mõistus peaks olema täiesti tühi. Peaksite keskenduma siin ja praegu olemisele. Algaja jaoks on viis minutit piisav. Edasijõudnud ja edasijõudnud praktikud võivad minna 15 minutist kuni nii kaua, kui nad tunnevad, et see on vajalik.

Tühja meditatsiooni võib teha avatud või suletud silmadega. Kui teie silmad on avatud, näete suure tõenäosusega objektide ümber udu, kui asute transiseisundisse. See on normaalne. Kui te otsustate silmad sulgeda, võite magama jääda, kuid see on individuaalne valik ja kasutage mis tahes meetodit, mis sobib teile kõige paremini.

MEDITEERIMISEKS AVATUD SILMADEGA:

Valige midagi väikest, millele keskenduda. See võib olla mõni punkt seinal, kellaaja sekundinäidik või isegi riidepuru teie riietel. Paljud otsustavad mediteerida küünlaleegile. Oluline on keskenduda valitud objektile.

MEDITATSIOONIKS SULETUD SILMADEGA:

Keskenduge enda sisse ja lõdvestuge. Saate end üha sügavamale ja sügavamale langemise tundega transsi viia. See on normaalne. Inimestele, kes on uued, võib see sügava transsiga sageli kaasnev langemise tunne tekitada pearingluse. Tunne peatamiseks keskenduge oma keha esiosale.

IGAPÄEVASNE TÜHI MEDITATSIOON:

Tühja meditatsiooni saab teha igal pool ja igal ajal, olge lihtsalt siin ja praegu ning keskendudes täielikult sellele, mida iganes te teete. See meetod sobib kõige paremini neile, kes ei suuda tagada mingit privaatsust. Lihtsalt seadke eesmärgiks olla iga päev teatud aja jooksul siin ja praegu ja te saate sellest kasu.

TÄIUSTATUD TÜHI MEDITATSIOONI:

1. Hoidke kogu keha paigal. ÄRGE liigutage. Seda teevad edasijõudnud joogid.

Asetuge mugavasse asendisse. Ärge kriimustage mingeid sügelusi, lihtsalt ignoreerige neid ja jääge keskendunuks. Lihaskrambid võivad tulla ja minna. Ignoreerige füüsilist või vaimset väsimust. Lihtsalt jätkake keskendumist.

2. Lisage ebamugavaid asendeid. Veenduge, et need on võetud jooga- või Tai Chi raamatust, et need oleksid füüsiliselt kasulikud. See on distsipliin, mida õpetatakse paljudes võitluskunstide koolides, kus õpitakse ignoreerima valu, säilitades samal ajal intensiivse keskendumise. See tugevdab meelt füüsiliseks võitluseks ja suurendab järsult enesekindlustunnet. See suurendab ka teie vastupidavust valu suhtes.

Paljud võitluskunstide meistrid mediteerivad külma veekogu all, lumes või muudes valusates tingimustes. Oma füüsilist tervist tuleb siin ilmselgetel põhjustel üles ehitada. Külma dušši võib asendada. Nagu kõike uut, alustage kindlasti järk-järgult.

Nende tehnikate omandamisel saab inimene täieliku kontrolli oma meele ja emotsioonide üle. Kui inimene seisab silmitsi surmaga, ei jää ta külmaks ega paanitse hirmust ja tema ellujäämise tõenäosus suureneb oluliselt.

3. Jooksmine ja mediteerimine; keskendudes oma jooksusammudele, suurendab vastupidavust nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

TÜHJUSE JÕUMEDITATSIOON:

See on suurepärane viis end võimestada tühja meditatsiooni tehes. See on edasijõudnud ja teil peab olema tunnetus energia suhtes ning te peate suutma seda sisse tõmmata nagu energiameditatsiooni puhul. Siin te ei visualiseeri energiat, vaid hingate lihtsalt sisse ja välja, imedes energiat sisse hingamisel ja laiendades oma aurat väljahingamisel. Te keskendute täielikult *tundele.* Enne selle meetodi lisamist oma tühja meditatsiooni peaksite olema osav energiahingamises.

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE