Energia meditatsioon


See meditatsioon on suurepärane algajatele, sest see aitab luua energiatunnetuse. See meditatsioon tugevdab regulaarselt tehes ka aurat.


1. Alustage kogu keha lõdvestamisega. Mida sügavam on transs, seda tõhusam, kuid seda meditatsiooni võib teha igal ajal ja transs ei ole vajalik.


2. Hingake sisse ja tõmmake samal ajal energiat sisse kõikidest keha külgedest, eest, tagant, pealaest ja jalaalt. Algaja peaks visualiseerima valget säravat valgust, nagu päike. Värvidega töötamine on edasijõudnum ja kõige tõhusam, kui olete veidi kogenum.


3. Hingake välja ja visualiseerige energiat, mis laiendab teie aurat.


4. Hingake uuesti sisse ja visualiseerige, et energia muutub heledamaks ja võimsamaks, kiirates kogu teie olemusest.


5. Hingake uuesti välja ja visualiseerige, kuidas energia laiendab teie aurat ja teie keha keskkoht särab heledalt nagu päike.


6. Korrake seda mitu korda, visualiseerides iga kord, et energia muutub üha heledamaks ja heledamaks, kui selle intensiivsus suureneb.


Värvidega töötades visualiseerige, et värv muutub üha võimsamaks ja elujõulisemaks. Märkate, et iga värv on erineva tunnetusega. Värve saab kasutada tõmbamiseks vastavalt nende olemusele.

Võite hingata energiat sisse ka oma keha esi- ja tagakülgedelt korraga, et see kohtuks keskel, seejärel tehke seda külgedel ning ülevalt ja alt. Pärast seda laske oma aural laieneda väljapoole.

Selle meditatsiooni abil võite harjutada ka oma aura laiendamist ja kokkutõmbamist.

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
 Kongressi raamatukogu number: 12-16457