Täielik tšakra meditatsioon

Selle meditatsiooni optimaalseks läbiviimiseks on oluline, et teie hing oleks juba avatud. Kui te ei ole veel läbi viinud "Hinge avamise" meditatsiooni, siis soovitan seda tungivalt teha enne allpool toodud meditatsiooni alustamist.

Vanades grimoirides on tšakra(te) salajased koodsõnad "Jumal(ad)". Täielik tšakrameditatsioon hõlmab tööd kõigi teie seitsme tšakraga ühe meditatsioonisessiooni jooksul. Näiteks alustaksite oma kroonitšakrast, visualiseeriksite seda tšakrat, veendudes, et see on õigesti joondatud, seejärel teeksite spetsiifilist hingamist kroonitšakra jaoks. Pärast seda te teeksite vibratsiooni kroonitšakra jaoks ja seejärel mediteeriksite oma kroonitšakrale. Pärast kroonitšakraga töötamist liigute oma 6. tšakra juurde ja teete sama, seejärel kurgutšakra ja seejärel kuni põhitšakrani. See ongi kogu tšakra meditatsioon. Te võite töötada ka ainult ühe või mitme üksiku tšakraga oma valiku järgi, kuid kui te otsustate seda teha, siis on oluline, et meditatsiooni lõpus veendute, et teie energiad on tasakaalus, ja seda saab teha iga tšakra visualiseerimise/väljendamisega ja selle energiasõna vibreerimisega.

Kui teil on nõrgem tšakra või soovite ühe oma tšakra jõudusid võimendada, siis on oluline, et te teeksite meditatsiooni selle konkreetse tšakra päeva ja tunni ajal. Seda tehes domineerivad selle konkreetse tšakra energiad, kuigi te töötate kõigi seitsme tšakraga. Et leida teie konkreetse asukoha planeedi tunnid, soovitan väga seda tasuta programmi. Uuringud on tõestanud, et Vana-Kaledoonia planeetide tunnid on äärmiselt täpsed. Soovitan teil tungivalt alla laadida Chronos programmi sellelt veebilehelt:

KLÕPSAKE SIIA

Seal on erinevaid jõusõnu, mille hulgast saate valida, et oma tšakraid võimendada. Veenduge, et jääte järjepidevaks, näiteks kui kasutate ruuni vibreerimist, siis jääge kogu seansi jooksul ruuni vibreerimise juurde, kasutades ruuni vibreerimist kõigi seitsme tšakra jaoks.

Jõusõnad on antud tasandite kaupa. "Traditsioonilised" vibratsioonid töötavad endiselt, kuid neid on rikutud ja drastiliselt lahjendatud. Põhjus, miks ma neid siinkohal jätan, on see, et õiged vibratsioonid sanskriti keeles võivad olla üle jõu käivad, kui inimese hing ei ole veel piisavalt tugev, et selle energiaga toime tulla. Necronomiconi 1586. aasta sõnu koos traditsiooniliste jõusõnadega võivad kasutada uued/kogematud inimesed. Ruunide vibratsioonid tulid otse nii Saatanalt kui ka Lilithilt, sest ma kasutasin neid nende otsese järelevalve all, kui töötasin ühe inimhinge võimestamisel vaimuvormis, kes on siit maa pealt lahkunud ja elab nüüd Põrgus.

"See teema on loomulikult üks kõige hämaramaid, mis on teadusele teada, ja siiani ei ole keegi sellele tõelist valgust heitnud. Et aga Egiptuses ja Kaldeas eksisteeris kunagi selle "looduse keele" või "jumalate keele" teadus, on

"Egiptuses hümisevad preestrid jumalaid seitsme vokaali abil, lauldes neid järjekorras; pilli ja laulu asemel kõlab nende tähtede muusikaline laulmine.

Rääkides vokaalidest või "kõlavatest tähtedest" - igast seitsmest sfäärist öeldakse, et need annavad välja erineva vokaali või loodushääle - teatab Nikomachos meile, et need juurehelid on looduses ühendatud teatud materiaalsete elementidega, nagu nad on kõnekeeles {14} koos konsonantidega; kuid " nii nagu hing koos kehaga ja muusika koos lüüra-keeltega, millest üks tekitab elusolendeid ja teine muusikaviise ja -hääli, nii sünnitavad need juurehelid teatud energiaid ja jumalike toimingute initsieerivaid jõude."

- Mithrai rituaalist

Täielik tšakra meditatsioon on äärmiselt võimas.

EIga seanss peaks algama oma tšakrate õigesti joondamisega. [Kliki siia] Ideaalis peaksite olema sooritanud kõik meditatsioonid hinge avamiseks. Täielik meditatsioon iga tšakra jaoks koosneb neljast etapist:

1. Konkreetse tšakra visualiseerimine ja õige joondamine, millega te töötate.

2. Selle tšakra jaoks spetsiifilise hingamistehnika sooritamine, millega te töötate.

3. Vibreerides tšakra jaoks vajalikku jõusõna.

4. Mõne minuti mediteerimine [tšakra visualiseerimine, tajumine ja tunnetamine].


Et see veebileht ei oleks ülekoormatud, on allpool toodud lingid iga tšakra kohta. Oluline on töötada iga tšakraga antud järjekorras [kroonist põhjanii], või võite järjekorda ümber pöörata [põhjast kroonini], kui teie tšakrad on täielikult avatud.

KROONTŠAKRA 

6. TŠAKRA 

KURGUTŠAKRA 

SÜDAMETŠAKRA

PÄIKESE 666 TŠAKRA 

SAKRAALTŠAKRA 

PÕHITŠAKRA 


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2007, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457