Hinge avamine

Hinge avamine avab teie astraalsilmad, astraalkuulmise, astraalse puudutuse ja muud astraalsel teel tajutavad meeled ning annab teie hingele jõudu. Hinge avamine viib teid tõe nägemiseni ja valgustatuse saavutamiseni. Lisaks avastate te oma tšakrate võimestamisel endas palju niinimetatud "üleloomulikke" võimeid. Kui tšakrad on õigesti joondatud ja võimestatud, toimub sageli nii füüsiliste kui ka vaimsete tervisehäirete paranemine imeliselt. Palun pange tähele - mõned mantrad on muudetud. Kui olete allpool loetletud harjutused läbi teinud, võite neid korrata igal ajal või nii palju kordi kui soovite. Kõige parem on siiski oodata kuu aega pärast nende esimest korda täitmist, sest mõju võib ilmneda intensiivselt päevi või isegi nädalaid hiljem.

Lisateavet tšakrate kohta leiate KLIKKIDES SIIA 
1. Kolmanda silma avamine - Uuendatud 28/August/2018

2. Kuuenda tšakra avamine [Uuendatud 28/August/2018]

3. Kroontšakra avamine - Uuendatud 30/August/2018

4. Kurgutšakra avamine - Uuendatud 30/August/2018

5. Neljanda/keskmise tšakra avamine - Uuendatud 30/August/2018

6. Päikesetšakra avamine - Uuendatud 1/September/2018

7. Sakraaltšakra avamine- Uuendatud 1/September/2018

8. Algtšakra avamine - Uuendatud 1/September/2018

9. 8. ja 9. õlatšakra avamine 

10. 10. ja 11. templitšakra avamine 

11. 12. ja 13. puusatšakra avamine 

12. Käetšakrate avamine ja võimestamine 

13. Jalatšakrate avamine 

14. Väikeste tšakrate avamines
[sisaldab diagrammi]
Azazel, kes on vaimse alkeemia meister, töötas minuga üksikasjalikult iga üksiku meditatsiooni kallal. Need meditatsioonid on äärmiselt võimsad ja sageli on nende mõju tuntav veel tundide pärast. Oluline on järgida juhiseid ja kui te olete uus jõumeditatsioonis, siis minna aeglaselt. Kui te olete juba teinud eelmisi meditatsioone, siis on hea neid teha. Üsna paljud inimesed teatasid, et varasemad meditatsioonid, mis olid võetud raamatutest, avaldasid vähe või üldse mitte mingit mõju. Lisaks väitsid 2018. aasta augustis üsna paljud inimesed e-rühmades, et nad ei ole piisavalt avatud. Olen üle vaadanud tšakrate avamise võimsamate mantratega ja lisanud audio-MPd, et kuulata iga tšakra jaoks õiget vibratsiooni. Palun laadige vabalt alla ükskõik millised Mp3'id, kui soovite neid säilitada. Kuna vaenlane ei suutnud täielikult hävitada kõiki vaimseid teadmisi, on palju neist tahtlikult rikutud. Standardne peavoolu teadmine 7 peamise tšakra kohta on rikutud. "Süda" ja kõik viited sellele ei asu mitte rinnus, vaid peas, mis vastab nadidele.

Kõige parem on avada iga tšakra vastavalt ülaltoodud numbritele. Ülevalt alla. Iga harjutuse jaoks on kindel arv kordusi. Kui te leiate, et teid stimuleeritakse liiga palju, on soovitatav lõpetada harjutus ja tagasi astuda. Harjutust võib jätkata hiljem, kui annate oma närvisüsteemile aega kohaneda suurenenud elujõuga. On tungivalt soovitatav anda endale mõne päeva või rohkem aega iga harjutuse vahel.


Inimesed, kellel on probleeme krampide/epilepsiaga või kes võtavad psühhiaatrilisi ravimeid, ei tohiks teha ühtegi neist jõumeeditatsioonidest, välja arvatud tühja meditatsiooni, välja arvatud juhul, kui arst ei ole andnud selleks nõusolekut. Need on väga tõhusad tšakrate avamisel ja kundalini stimuleerimisel. Need uued meditatsioonid on täis saatanlikku energiat. Need, kes ei ole pühendunud või on väljastpoolt tulnud, peaksid seda kaaluma. Pühendunud satanistidele peaks mõju olema väga positiivne tšakrate avamisel ja võimendamisel ning isikliku jõu suurendamisel. Need meditatsioonid annavad väga kiireid tulemusi. Tavalised kundalini-meditatsioonid New Age'i tüüpi võivad võtta aastaid, et saavutada märkimisväärne mõju. Need meditatsioonid, nagu ka satanism, on tõeline asi.


Tühi meditatsioon on väga soovitatav, et kontrollida mõtteid ja meelt, mida tšakrate avanemine stimuleerib.


Meditatsioonid viiakse läbi konkreetsete vibratsioonidega iga tšakra jaoks. Iga vibratsioon põhineb jooga sumiseval hingamisel. Selle hingamisega hingate sisse, et täita oma kopsud, ja väljahingamisega vibreerite tšakrat, kuni hingamine on lõppenud, siis hingate sisse ja täidate oma kopsud nagu enne.


1. Hingake läbi nina sisse, täites oma kopsud

2. Hingake vibratsiooni iga tšakra jaoks ühtlaselt välja; üks pikk vibratsioon, see tõmbab väljahingamise välja

3. Hingake uuesti sisse ja korrake.


Kasutatakse mudraid [käte asendeid], kuna need ühendavad sõrmedes teatud ahelad ja suunavad elujõu ümber avatavale tšakrale. Mõned neist on keerulised, eriti kui teie käed on suuremad. Need mudrad on kasulikud, kuid mitte vajalikud. Kui teile tundub mõni neist käteasenditest raske, jätke need lihtsalt välja. Väga oluline on olla mugav ja lõdvestunud.


Peaksite keskenduma oma keha keskel olevatele tšakratele. Laiendused on pikki selgroogu ja keha eesosas. Igaüks jõuab satanismi erinevatel tasanditel. Need meist, kes on oma hinge eelmistes eludes võimendanud, on meditatsioonide suhtes palju tundlikumad. See on kaasasündinud, kuid igaüks, kes teeb järgmisi harjutusi, avab lõpuks oma tšakrad.

* Azazelilt


© Copyright 2005, 2007, 2016, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE