Tšakra joondamine


Ma tahan siinkohal midagi väga selgeks teha. Kõigile mitte-satanistidele, kes külastavad seda lehekülge, olgu nad siis nn "New Age" "Müstikud" või mis iganes, kui te jätkate lugemist, siis ärge kunagi unustage - see teadmine on pärit SAATANAST ja egiptuse jumalast, THOTH-ist. Thoth on koos põrguvägedega.


Nagu kogu vaimse teadmise puhul, on ristiusk seda räigelt rikkunud. Võrdsete relvadega rist esindab nelja nurka/veerandit ja suunda, näiteks kui me rituaali ajal kutsume nelja kroonitud põrguvürsti.

RIST ON KONTSEPTSIOON ja nagu on näha paljudes deemonite sigilites. Tšakrate õige joondamine ON Pööratud LADINA RISTI KUJUL. KRISTLIK RIST ON KORRUPTSIOON JA JUMALATEOTUS. Kui te seisate peegli ees, peaksid teie tšakrad paiknema ümberpööratud risti kujul, kusjuures Päikese [666] tšakra peaks olema seal, kus käed ulatuvad, nagu on näha kohe allpool paremal asuval joonisel.

Ümberpööratud rist on pikka aega olnud sümboliks satanismis ja seda väga heal põhjusel. Kolmas tšakra; tuntud ka kui "Päikese" tšakra; on ka kõikehõlmav "666" tšakra, [kuna 666 on kabbalistlik Päikese ruut]; seda esindab ka haakrist, mis on iidne Päikese sümbol. 666 tšakra, MITTE südametšakra, on hinge jõujaam. See on üks peamisi põhjusi, miks iidsed religioonid, mis eelnesid kristlusele, keskendusid Päikesele. New Age ja sellega seotud õpetused keskenduvad südame tšakrale, nii et kõik on vaimsest jõust ilma jäetud ja veel hullem. Südame tšakra on neutraalne ja ühendab peamiselt ülemist ja alumist tšakrat. Thori haamer on samuti ümberpööratud rist ja sümboliseerib seda kontseptsiooni. 6. tšakra/käbinäärme õige juurvibratsioon on "THA" [THAUM] ja 666. tšakra õige vibratsiooni juur on "RA" [RAUM]. Kui kombineerida need mõlemad vibratsioonid, nagu sidumisruuni puhul, on tulemuseks vibratsioon "THOR". Päikesetšakra on Luciferi Graal, mis hoiab endas eliksiiri.

Levinud teave tšakrate kohta ei ole mitte ainult ohtlik, vaid ka äärmiselt ebatäpne. Ülejäänud kolm tšakrat on mees- ja naispaarid, mis peaksid sobima, sest nad töötavad koos. Nagu me teame, on kroonitšakra tuntud kui "tuhande kroonlehe lootos". Lootos on tuntud ka kui liilia. Liliilia = "Lilith". Lisaks sellele, et iga deemon on tegelik elusolend, on igal deemonil ka oma vaimne sõnum. Lilith valitseb kroonitšakrat. Saatan valitseb põhja. Nii baas- kui ka kroonitšakra on mees- ja naispaar ja töötavad koos. See on üks nende tähtsamaid vaimseid sõnumeid. See mehe ja naise ühinemine on sümboolika Baphometile, kellel on nii mees- kui ka naisorganid, ja ka vana-Egiptuse Akhenatonile, teisele hermafrodiidile.


Nüüd, kogu selle korduva rõhuasetusega südametšakrale, mida new age'i eksitatud lollid teevad [seda tehakse meelega mitte ainult selleks, et hoida inimesi eemal tõelistest vaimsetest teadmistest, vaid mis kõige tähtsam, et nad ei saaks mingit tõsist vaimset jõudu], kui inimene edeneb piisavalt meditatsioonis ja psüühilistes võimetes, siis leiab ta, et joni kujuline südametšakra on neutraalne. Yoni on tupe kuju, mida illustreerib vasakul olev Taro kaart. Kristlased on selle ära rikutud, pöörates selle oma küljele selle rumalaks ja kõige tüütumaks kalasümboliks, mis jällegi on tõelise vaimsuse rüvetamine ja on nagu kõik muu selles räpases programmis, varastatud, rikutud ja vale.

"...seitse torni - Saatana tornid [Ziarahid] - kuus neist on trapetsikujulised ja üks, "keskus" Lalesi mäel, on terava, soonilise tipu kujuline."

-- Anton LaVey "Saatanlikud rituaalid" (The Satanic Rituals)

Ülaltoodud väljavõte on samuti allegooria, sest keskus on teistest eronev, südametšakra. Sellel on küll võim, kuid see ei ole mitte kõige tugevama hingetšakra, "666" Päikesetšakra võim. Südame tšakra jõud on minimaalne. Seepärast reklaamib vaenlane seda pidevalt peavoolu raamatutes ja avalikkusele kergesti kättesaadavas new age'i dogmades.

Iga tšakra energia ülesvõtmine on laias otsas ja energia väljastamine on punktis, mida tuntakse ka kui "bindu". Seega oleks mõistlik, et tšakrad nagu kolmas silm [ärge ajage seda segi kuuenda tšakraga, mis asub kolmanda silma taga] peavad olema oma laiad otsad suunatud väljapoole, et energiat neelata. See hõlmab kindlasti kõiki väiksemaid tšakraid. Te leiate, et pärast oma tšakrate õiget joondamist tunnete end rohkem keskendununa ning tervendamine ja loitsimine toimub kergemini.

Kõik, mida on vaja teha, on pöörata päikese 666 tšakra nii, et punkt [bindu] oleks suunatud allapoole. See on swastika tšakra, Päikesetšakra. Kõik kristlusele eelnenud paganlikud religioonid keskendusid intensiivselt Päikesele. See on hinge jõujaam. Thori haamer oli algselt ümberpööratud ristikujuline. Meie esimesed algused ja elu pärinevad meie nabast, ja Päikesetšakra, jõu ja elu andja on keskendatud naba taha. Seal asub meie peamine elujõu/ nõiavõime/vril/chi varu. Päikesetšakra on paaris 6. tšakra ja kolmanda silmaga, mida tuntakse ka kui "juhtimiskeskust", mis on naissoost.


Nüüd, populaarsed kirjutised reklaamivad südametšakrat kui "emotsioonide asukohta". Jällegi on see veel üks suur väärarusaam. Kurgutšakra on emotsioonide asukoht. Kui me oleme kurvad ja hakkame nutma, tuleb see tunne kurgust, mitte südamest. Sama kehtib sageli ka õnne kohta. Olge sellest teadlik. Mõlemad emotsioonid tulevad kurgutšakrast.
Ülimalt populaarne südamekujuline; jällegi, see ei ole südamekujuline. Selle reklaamimine südame sümboliks on jällegi järjekordne korruptsioon. See on teie eksitamine. Maod ristuvad, need sümboliseerivad hinge ida- ja pingala-nadisid. Nad ristuvad kurgutšakra peal ja kerkivad täiusliku südame kujul, et kohtuda nina tipus, moodustades südamekujulise kuju üle näo. Populaarne südame sümboli läbiv nool on "energia fikseerimiseks", mis kujutab üles tõusnud Saatana madu.

Number 666, ümberpööratud rist ja kõik Saatana sümbolid on äärmiselt pühad ja kannavad endas varjatud sõnumit.

Kui suunate energiat, nagu te seda teeksite loitsutööks ja muudeks meele töödeks, siis võib tšakrad ajutiselt ümber pöörata, nii et nende punktid on energia edastamiseks väljapoole suunatud. Pidage meeles, et ärge kunagi ühendage end mis tahes negatiivse energiaga, näiteks musta maagiaga töötades. Teisisõnu, negatiivne energia ei tohiks kunagi läbida teid, vaid peaks alati olema väline. Positiivse energiaga töötades, näiteks oma soovide ligimeelitamisel, on soodne suunata tšakrad välja ja ühendada. Pidage alati meeles, et pärast mis tahes tööd tuleb oma tšakrad õigesti ümber joondada. Tšakrate vale joondamine vähendab teie nõiavõimet.

 Thothi uuringud ja ilmutused on näidanud, et tõelised 8. ja 9. tšakrad on õlatšakrad. Nende avamine joondab hinge ja avab drastiliselt energiarajad peopesade tšakratesse, mis võimendab neid oluliselt. Õlgade tšakrate avamiseks tuleb neid vaid visualiseerida, nagu paremal oleval joonisel. Keskenduge ja mediteerige neile paar minutit. Valutunne ja/või surve on positiivne märk sellest, et olete need edukalt avanud. See tunne võib laieneda ka teie kätele ja võib tunduda, et need on justkui magama jäämas. Kui õlgade tšakrad on täielikult võimendatud, ilmnevad hinge tiivad.

Pidage alati meeles, et kui teie tšakrad on edukalt avatud ja aktiivsed, siis te tunnete neid. See tunne on tavaliselt survetunne, kerge valu või kipitus. Tšakrate õige joondamine suurendab teie vaimset jõudu drastiliselt.


1. Alustage põhitšakrast ja pöörake koonus nii, et selle punkt on ülespoole,

nagu püramiid.

2. Tehke sama sakraalse tšakraga [2.].

3. Nüüd keskenduge oma päikese '666' tšakrale ja pöörake seda nii, et see oleks suunatud alla.

666. tšakra on karikas, mis püüab ja hoiab eliksiiri.

4. Tehke sama oma kuuenda ja kurgutšakraga - pöörake neid nii, et mõlemad oleksid suunatud alla.

5. Nüüd keskenduge oma südametšakrale ja visualiseerige kaks punkti, mis tulevad kokku ja lõikuvad, nagu siin kohe allpool näidatud.


6. Keskendage oma tähelepanu oma kroonitšakrale ja pöörake punkt allapoole.

7. Lõpetage, keskendudes taas oma õlg-tšakrale ja visualiseerige neid sissepoole suunatud punktidena.

Azazeli sigil on samuti esinduslik

südame tšakra kuju.

Täiendav oluline teave- jätkub

 

© Copyright 2007, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE