Uue testamendi paljastamine


"See müüt kristusest on meid hästi teeninud"
- Paavst Leo X [1475-1521]*

ÜLESTÕUSMISE MÜÜT:
VARASTATUD!
Ülestõusmine on ühine teema mida leiab paljudes täiesti erinevates religioonides üle kogu maailma. See sümboliseerib laskumist allilma ja hilisemat tagasipöördumist. Mesopotaamia: Ishtar/Inanna laskus allilma ja naases (ta äratati surnust üles); Egiptus: Osiris, Allilma Jumal tõusis üles; Kreeka: Persephone laskus allilma ja naases. Loetelu ülestõusnud jumalatest on pikk – see põhineb kontseptil, mitte tegelikel isikutel. See Paganlik allegooria põhineb Magnum Opusel, seda tuntakse “Nigredo staadiumina”.

Loomulikult ei saa unustada “isa, poeg ja püha vaim”.

Naatsaretlase ristilöömine pole midagi uut. Apostlite teod 5:30 Meie isade Jumal on üles äratanud Jeesuse, kelle teie olete tapnud, riputades ta ristipuu külge. Peetruse esimene kiri 2:24 ta kandis ise meie patud oma ihus üles ristipuule, et meie, olles surnud pattudele, elaksime õigusele; tema vermete varal te olete saanud terveks.

Norra Jumal Odin eelnes jeesus kristusele. Odin poodi puu otsa ning koges omamoodi surma teadmiste omandamiseks. “Taassünniga” omandas ta gnosise (sügavamad spirituaalsed teadmised) sarnaselt Egiptuse Jumalale Setile kes “löödi risti”.1 Lisaks, Krishna, Marsyas, Dodonian ja Zeus poodi samuti puu otsa. See on ka poodud mehe kaardi tähendus Tarot pakis. Buddha istus ka “Bo puu” all. “Bo” tuleneb sõnast “Boa”, tähendades kundalini “madu”. Puu on iidne inimese hinge tähistav sümbol: tüvi sümboliseerib selgroogu, oksad sümboliseerivad 144 000 nadi kanalit, lehed ja viljad sümboliseerivad meditatsioonide tulemusi, elujõudu ning meelte ja hinge väge. "144 000" on järjekordne juudi/piibliline rikutud allegooria. See puudutab inimhinge nadi kanaleid mida mööda liigub elujõud.

Järgnevalt on loend Jumalatest kes samuti puu otsa poodi:

Süüria Tammuz, 1160 e.m.a.
Telingonide Wittoba, 552 e.m.a.
Nepaali Iao, 622 e.m.a. Iao kirjutatakse tihti "Jao". Tuleb tuttav ette? See on heebrea jumala “jehoova” juur.
Keldi druiidide Hesus, 834 e.m.a. Pane tähele “Hesuse” ja “jeesuse” sarnasust.
Mehhiko Quetzalcoatl 587 e.m.a.
Rooma Quirinus 506 e.m.a.
Prometheus 547 e.m.a. "Kaukasuse Prometheuse ristilöömise osas, nagu kirjutavad Seneca, Hesiod ja teised, väidetakse, et ta naelutati püstise puitposti külge millel olid horisontaalsed puidust pikendused ja see rist asus Kaspia Väinade lähedal."
Egiptuse Thulis, 1700 e.m.a.
Tiibeti Indra, 725 e.m.a.
Euripedese Alcestos, 600 e.m.a.
Früügia Atys, 1170 e.m.a.
Kaldea Crite, 1200 e.m.a.
Orissa Bali, 725 e.m.a.
Pärsia Mithra, 600 e.m.a.

Ülaltoodud loend pärineb raamatust "The World's Sixteen Crucified Saviors", Kersey Graves, kuues väljalase - 1960

Lisaks, “jeesuse” nime osas: viis tähte (jesus) esindavad inimhinge viit elementi: tuli, maa, õhk, vesi ja kvintessents. See fiktiivne tegelane varastati Paganlikest ALLEGOORIATEST. Väidetavalt elas ta “33 aastat” – see vastab selgroolülide arvule mida mööda kundalini energia tõuseb, muutes inimese mõistuse ja hinge superteadvuseks. Seda mõeldakse ka 33. kraadi vabamüürlase all. Koos naatsaretlasega löödi risti veel kaks kuju – ka see moodustab kolmainsuse. Need on taas kord ALLEGOORIAD hinge kolmest peamisest osast kus asub energiate ristumine. Peamine neist on kurgutšakra (suurem rist) kus õlgade tšakratel on tiivad ja kaks väiksemat puusade tšakrat ning kroontšakra. Kes okultsega tuttav pole, peaks lugema kõike sellel veebilehel ja ka Saatana Rõõm veebilehel. Tegemist on väga hariva spirituaalse informatsiooniga.

Naatsaretlane leiutati KONTSEPTI põhjal. Naatsaretlane on see mida tuntakse kui chi, “nõiavägi”, “praana” ja teised mõisted inimese meelte ja hinge väe kohta. Paljud aupaisted (halod) tähistavad tõusnud Saatana Madu ehk kundalini energiat. Rist oli algselt võrdsete harudega ning on inimese hinge kujuline. Ka seda on jõledalt moonutatud. “jeesus päästab” jura, mida kristlased papagoi kombel korrutavad, on vale. Reaalsuses suudab sind päästa ainult sinu enda vägi. Meditatsioonide kaudu saame end tervendada ja jääda ellu olukordades, mis teadmisteta inimese jaoks oleksid katastroofilised. Tõusnud kundalini on Magnum Opuse eeltingimus. Magnum Opus muudab inimese füüsiliselt ja spirituaalselt täiuslikuks ning surematuks. See on veel üks valdkond kus illusioonides kristlased korrutavad fraasi “igavene elu”, omamata aimu mis see on, omamata vahendeid ja teadmisi selle saavutamiseks.
Ladina rist sai kristluse osaks alles 7. sajandil. Täielikult hakati seda omaks võtma alles 9. sajandil.
Primitiivsed kirikud eelistasid kujutada naatsaretlast koos lambaga. Ka lammas on järjekordne varastatud sümbol. Kevadpühade lammast esindab Jäära tähemärk (mis algab iga aasta 21. märtsil. Lammast kandsid ka Hermes ja Osiris.

Kevadine lammas, sümboliseerides Päikese sisenemist Jäära tähemärki, on seotud ka Magnum Opuse ettevõtmise alustamisega.

KA KRISTLIKUD PÜHAD ON VARASTATUD. KÕIK LANGEVAD KOKKU PAGANLIKE PÜHADEGA JA AEGADEGA.

Sõna “Easter” (lihavõttepüha) pärineb Jumalanna nimest Astaroth. Algselt oli see “Ashtar”. See püha langeb kokku kevadise pööripäevaga kui päev ja öö on ühepikkused. Anglosaksid tundsid seda püha “Eastre” nime all. Viljakuse Jumalannat seostati jäneste ja munadega. Kristlased varastasid selle püha ja rikkusid selle tähenduse. Teiste nimede hulgas on: Easter, Eastre, Eos, Eostre, Ester, Estrus (Estrus tähendab emaslooma indlemist paaritushooajal), Oestrus, Oistros ja Ostara. “Jumala lambuke” varastati sodiaagist kevadiselt Jäära tähtkujult.

JÕULUAEG, 25. detsember. Langeb kokku talvise pööripäevaga. 25. detsember on aasta lühim päev, Pärsia Jumala Mithra sünnipäev ning Rooma Saturnalias püha. Jõulupuu, kaunistused, küpsetamine, kingitused ja tähistamine ei oma MITTE MINGIT seost naatsaretlasega. Need tavad tulenevad Paganlikest pühadest. Jällegi sümboliseerib kaunistatud ja tuledes puu tõusnud kundalini energiat, säravat hinge, kus kõik 144 000 nadi kanalit on elavat energiat täis. Nulg (või kuusk) oma noolja kujuga sümboliseerib energia tulvamist pea tippu, sarnanedes Egiptuse püramiidide sümbolismiga. Paljud erinevad Paganlikud Jumalad on seotud 25. detsembriga.

Halloween/Samhain asendati “kõigi pühakute päevaga”.

Esimese leiva päev (1. august, Lammas Day/Lughnasadh) asendati rukkimaarjapäevaga, et keskenduda fiktiivsele juudi neitsi maarjale, et Paganad orjalikult seda austaks ning oma psüühilised energiad vale tugevdamiseks suunaks.

Kõik algselt PAGANLIKUD pühad on asendatud valedega, et keskenduda fiktiivsetele juudi tegelaskujudele.

Detailsemat infot Paganlike pühade ja nende rikkumise kohta leiat artiklist: Varastatud Aasta

KRISTLIK RÕIVASTUS JA PARALLEELID NÕIDADEGA:

KRISTLIK ALTAR ON ÜLESEHITUSELT PRAKTILISELT IDENTNE NÕIAKUNSTI ALTARIGA:

Tavaline kristlik missa/teenistus kasutab järgmist:

Samas, vaatamata sellele, lasi kristlik kirik mõrvata massiliselt neid keda süüdistati nõiakunstis või Paganate usus.

HALEDAD KRISTLIKUD SAKRAMENDID:

Kristlike sakramentide puhul on ilmselge, et tegemist on väljamõeldistega. Inimene võib tulla ja minna nagu tahab, neil pole tähendust. Loomulikult olid need kõik varastatud. Mõned ilmselged näited:

VARASTATUD!
Missa või teenistuse ajal loeb preester või õpetaja armulaua õnnistuseks ette “Sööge minu keha ja jooge minu verd”. See on inimese vereohvri simulatsioon. Detailsema info saamiseks loe palun: Kristlik missa ja kuidas see seondub juudi rituaalmõrvaga.

"Püha vaim"

“Püha vaim” väidetavalt laskus naatsaretlase apostlite peale tulekeeltes. JÄLLEGI, see on Saatana Madu, kundalini energia. See on Paganlikest religioonidest, eriti Kaug-Idast, varastatud ja moonutatud. Paganismile on omistatud silt “Satanism”. Lisaks, sõna “Pagan” tähendab “Uskmatu” (mittejuut).
Apostlite teod 2:2-4
2:2 Ja äkitselt tuli taevast kohin, otsekui tugev tuul oleks puhunud, ja täitis kogu koja, kus nad istusid.
2:3 Ja nad nägid otsekui hargnevaid tulekeeli, mis laskusid iga üksiku peale nende seas.
2:4 Ja nad kõik täideti Püha Vaimuga ning hakkasid rääkima teisi keeli, nõnda nagu Vaim neile andis rääkida.

Kundalini madu toob teadaolevalt teadmised ja laiendatud teadvuse; valgustatuse.
"Ushnisha" tuntakse kui “nähtamatu valguse leeki” mis on Buddha või püha budisti pealael, tähistades jumalikku intelligentsust.
Leegid tulenevad tõusnud kundalini energiast, mis on Saatanast.

Kirikutorn on koopia Egiptuse Obeliskist. Ainus erinevus on rist tipus. Me kõik teame Egiptuse obeliski, nagu Kleopatra Nõel. Sel on palju ühist “Maipostiga”. Maipost sümboliseeris Mai Kuninga fallost. See on viljakuse sümbol. Beltane eelõhtul (30. aprill) tantsivad tähistajad ümber maiposti. Algsed Egiptuse obeliskid olid fallose sümbolid. Need sümboliseerivad Maa jumala “Geb” erekteerunud organit kui ta lebas maas, üritades ühendada end Jumalannaga “Neith/Nut” pea kohal kaarduvas taevas. Enamikele kristlastele teadmata sümboliseerib nende kirikutorn erekteerunud peenist mille otsas on rist.

Kristlaste poolt kasutatav tüütu kala sümbol on samuti varastatud ja rikutud. Selle nimi on “yoni” ja kristlased keerasid selle küljele. Tegelikkuses on see vagiina, korrektne asend on näha vasakul. Yoni on väga iidne sümbol ning seda on näha paljudes vanades Tarot kaardipakkides nagu kõrval näha.

Pühakud võtsid endale Vanade Jumalate kohad katoliku religioonis kui paavst kasutades seda asendamise meetodit polüteistide pööramiseks monoteismi. Kristlased rüüstasid ära iidsed Paganate Templid koos raamatukogudega, mis sisaldasid tähtsaid spirituaalseid tekste. Tihti ehitati kristlikud kirikud nende asemele. Paljud Paganate templid ehitati Ley jõujoontele, eriti Euroopas.*The Atlantis Blueprint, Colin Wilson, lehekülg 267
©2002

1 The Woman's Dictionary of Symbols and Sacred Objects", Barbara G. Walker, lehekülg 54.


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE