Varastatud Aasta


Meie Paganlik Päikeseratas varastati ning on nüüd Vatikani keskpunktis:

Täiendava informatsiooni saamiseks loe: Kristlusel pole mitte midagi originaalset.

Kristluse saabumisega hävitati ning tehti maatasa kõik Paganlikud templid ja tähtsad religioossed keskused. Need struktuurid olid ehitatud võimsatele maa energiajoontele, et joonduda maa energiatega. Paganate hävitatud templite ja haridusasutuste asemele ehitati seejärel kristlikud kirikud. Kõik Paganliku päritoluga asjad pandi needuse alla ja tunnistati “kurjaks”. See samm kindlustas psüühilise energia rakendamise juutide ülistamiseks ning tohutu hulga juudi valede jõustamiseks.

Maipüha (Beltane, Walpurgisnacht, The Feast of Valbörg, The Feast of Beltane, May Day) on iidne ja tähtis Paganlik püha. See pidu on Baal/Beelzebub auks. Täiendava info saamiseks kliki siin.

Beltane/Maipüha on asendatud kristliku versiooniga, “lihavõtetega”. Meie algsete Jumalate ja kommete asemel on fookus nüüd juutide leiutatud naatsaretlasel ning toimub selle orjalik kummardamine ja psüühilise energia suunamine. Veelgi moonutatumas versioonis on 1. mai juudi kommunismi olulise tähistamise päev.

Sõna “Easter” (lihavõttepüha) pärineb Jumalanna nimest Astaroth. Algselt oli see “Ashtar”. See püha langeb kokku kevadise pööripäevaga kui päev ja öö on ühepikkused. Anglosaksid tundsid seda püha “Eastre” nime all. Viljakuse Jumalannat seostati jäneste ja munadega. Teiste nimede hulgas on: Easter, Eastre, Eos, Eostre, Ester, Estrus (Estrus tähendab emaslooma indlemist paaritushooajal), Oestrus, Oistros ja Ostara. “Jumala lambuke” varastati sodiaagist kevadiselt Jäära tähtkujult.

Kõik ülaltoodu on varastatud ja rikutud selleks, et fookus oleks fiktiivse juudi kummardamisel. See loob võimsa psüühilise ühenduse:
Tsitaat juudi talmudist:
Simeon Haddarsen, fol. 56-D: "Kui Messias tuleb, saab igal juudil olema 2800 orja."

Paganate suvine pööripäev varastati ja asendati “jaanipäevaga” (inglise keeles "St. John's Day"), et austada “püha ristijat Johannest” kes pole midagi muud kui järjekordne juutide väljamõeldud tegelaskuju mis varastati Hindude alkeemilisest põhimõttest, et Paganad seda orjalikult kummardaks ja psüühilist energiat suunaks.
 TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE