Mõrvarid, vargad ja valetajad:
kristlusel pole mitte midagi originaalset


Judeokristlik piibel ei paista kindlasti nii vana kui seda usutakse. Sama kehtib selle ropu programmi kohta mida nad “religiooniks” nimetavad. Näiteks saab tõde näha gooti katedraalides. Need olid ALGSELT PAGANLIKUD. Sõltumata sellest, mida populaarsed ajalooraamatud väidavad (ja paljud neist toetavad juutide kristluse valet), näib nii, et kristlus ilmus maailma koos inkvisitsiooniga, eriti Euroopas. Selline asjade käik on praktiliselt igas aspektis identne kommunistliku ülevõtmisega mille puhul kasutatakse massimõrvu, piinamist ja elementaarsete inimõiguste piiramist.

“Kristlus ja kommunism on spirituaalselt ja ideoloogiliselt väga lähedased. See on suhteliselt tuntud üldistus mille on omaks võtnud erinevad mõtlejad, alates Lev Tolstoist kuni Thomar More-ni. Vähesed inimesed teavad, et maailma kõige esimene sotsialistlik riik rajati Paraguais ja see põhines katoliiklike jesuiitide ideedel juba enne seda kui Marx oma õpetused lõi.”

“Jesuiitide religioosne ordu “Jeesuse ühing” katoliku kirikus oli laias laastus võrdne Nõukogude Liidu KGB-ga.“
Ülaltoodud tsitaadid on võetud kommunistliku partei ja Nõukogude Liidu juhtivast ajalehest “Pravda”. 30. aprillil 2013 ilmunud artikli pealkiri oli: Kas kristlusel ja kommunismil on erinevusi?

Juudid ja nende kristlastest kaaslased on hävitanud iidseid kirjutisi ja tekste ning kirjutanud fiktiivse, oma plaanidega kooskõlas oleva ajaloo. Nad üritavad väita, et mingi Paganism jäeti alles, et kergendada rahva üleminekut kristlusse kuid mina kahtlen selles tugevalt. Sama peaks tegema iga intelligentselt mõtlev inimene, sest KÕIK, mis neil on, ON VARASTATUD KRISTLUSELE EELNENUD PAGANLIKEST RELIGIOONIDEST. Jehoova tunnistajad on teadlikud kõigist Paganlikest elementidest kristlikus religioonis kuid nad on illusioonides naatsaretlase osas, sest ka naatsaretlane on varastatud KONTSEPT, põhinedes enam kui 18 Paganlikul Jumalal kes esindasid kontsepte.

NAGU JUUTIDEL, POLE KA KRISTLUSEL MITTE MIDAGI ALGUPÄRAST!

Vaata Vatikani väljakut – Egiptuse obelisk Saatanliku Päikeseratta keskel:

Veel üks näide Vatikani trepikoja laest. Juhin tähelepanu ruuniliste Galdr joonte disainile. Samas tappis inkvisitsioon massiliselt druiide ja teisi Paganlikke preestreid, sest Ruunide kasutamine või isegi nende teadmine tähendas automaatset surma:

Egiptuse Jumalad Vatikani muuseumis. Kui keegi viitsib vajalikku uurimistööd teha, on ilmselge, et praktiliselt kõik Vatikani omandis on VARASTATUD. Egiptus on judeokristlikus piiblis hukka mõistetud. Samas, kui loed läbi kõik sellel veebilehel oleva ja teed täiendavaid uuringuid, näed ilmselgelt kui palju elemente on judeokristlik religioon Egiptusest VARASTANUD ja moonutanud. Need jumalad lõpetasid juutide kirjutatud jumalateotuslikes loitsuraamatutes “Goetia” sektsioonis.
Saatana kuningriik varastati temalt!!


ANUBIS

EGIPTUSE JUMALAD
"KUJUDE SAALIS"

SEKHMET

Veel fotosid Paganlikest Jumalatest Vatikanis:

Apollo (Paljusid Apollo pilte nagu see siin esitati naatsaretlase pähe)

Paljud naatsaretlase pähe esitatavad kujutised sisaldavad mehe kuju koos haloga (kas kiirtega halo nagu ülaloleval pildil või neli kvadranti mis kujutavad kroontšakrat ja meelekohtade tšakraid). Inimesi on programmeeritud uskuma, et need on naatsaretlase kujutised kui tegelikkuses on need näited mehest kelle kundalini on tõusnud.
See on kontseptuaalne!
See kontsept varastati Paganlikelt Jumalatelt ja pärineb Saatanast – tõusnud kundalini kohta öeldakse “Kuradi tõusmine”. See manifesteerub halona mida nii paljudel vanadel maalidel näha võib.

Kui kõik inimesed millalgi nende sümbolite tõelisest tähendusest aru saavad, langeb pettuseloor ja juudid ei saa oma juraga enam jätkata. See on peamine põhjus miks judeokristlik piibel ähvardab igaüht, kes okultset õpib või praktiseerib, “põlemisega tulemeres”.

Maalingutel katakombides mis pärinevad 3. ja 4. sajandist meie aja järgi on sama kujutis mehest. Mõnedel kujutistel on Marduk, osadel Apollo ja teised Paganlikud Jumalad. Raamat “The Unknown Catacomb” on huvitav ja paljastab palju infot katakombides olevate Paganlike teoste kohta.
Nüüd on siin nn. kristlikud surnuaiad ehk “katakombid”. Siin on üks kujutis mida peetakse pühakuks. Tegelikkuses on see varastatud, sest LAMBAKARJUS ON HERMES EHK THOTH. Kliki siia
Taaskord neli veerandit.

Veel üks tüüpiline maaling mille väidetakse olevat “Paulus”. See on lihtsalt pilt mehest:

Muidugi pole mehe nime maalil ega selle serval. Inimesed on lambad, enamus usub mida neile räägitakse ilma ühegi küsimuseta. Lakkamatult manitsetakse neid “usaldama” ja “uskuma”.

Lambaga piltidel tähistab lammas Jäära ja aega kui Päike on Jääras. See on parim aeg alustada suurt alkeemia ettevõtmist. Sel pole mitte midagi pistmist kristlusega.

Vaadake seda haiget juudi persevesti ja Egiptuse Vaarao peakaunistuse koopiat:

OLGU TAL HÄBI!

PAGANLIK ROHELINE MEES, seda on näha katedraalides kogu Euroopas:

Koletised (Gargoyle), kes on alama astme Deemonid, on nähtavad praktiliselt iga suurema katedraali küljes Euroopas:

See kuju Strasbourgi katedraalis näikse olevat Assüüria džinn:

Näiteid on palju rohkem ja see on lõputu. Paljud ajalootekstid nimetavad judaismi, kristlust ja islamit “kolmeks suureks religiooniks”. Kui need ongi nii suured ja nii originaalsed, miks neil siis MITTE MIDAGI algupärast pole? Islamis ei lubata isegi inimese kuju maalida. See vastab kommunistlikule tegevusplaanile eemaldada ajalugu ja teadmised rahvalt, et neist ühekordsed orjad teha.

Too oli siis, see on nüüd - AJALUGU HÄVITATAKSE JA KIRJUTATAKSE VALEDEGA RINGI!!


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE