Kristlik missa ja kuidas on see seotud juudi rituaalmõrvaga


Tänu sajandeid kestnud vaimsete teadmiste ägedale mahasurumisele on enamik inimesi mitte ainult teadmatuses, vaid ka võimetud nägema teatud tõdesid. See on vaenlase moodus allutada: tõugata hing pimedusse, kus inimene on vaimselt kaitsetu; suurel osal inimestest toimib kuues meel puudulikult, paljudel pole seda üldse.

Miljonid õnnetud inimesed on ja on olnud petetud kristluse ja islami programmidega mille ainus eesmärk on hävitada vaimsed teadmised, asendada need valedega eesmärgiga hävitada inimkond ja kõik teised elusolendid siin maa peal.

Judeokristlik piibel hoiatab oma usklikke meelte jõudude ja "nõiduse" eest selleks, et inimene suudaks näha läbi jultunud valede mis on seal iga päev olemas.

Juudid, kes on loomult parasiidid, on alati kasutanud mitte-juute oma vaimse toidu allikana... samamoodi kasutavad hallid tulnukad toitumiseks oma hingede kogu. Paljud teist on juba tuttavad "juudi rituaalse mõrvaga". Juudi pühade ajal röövivad tipptaseme rabid mitte-juudi lapsi ja kasutavad neid oma rituaalsetes ohvrites Jewhovale. Laps viiakse sünagoogi salajasse tagaruumi, seotakse risti külge ja seejärel piinatakse ta surnuks, kusjuures veri imetakse välja neljast nurgast [käed ja jalad] siis kui laps on veel elus ja teadvusel. Seejärel joovad rabid seda verd rituaalselt. Seda jälestusväärset tegu on sajandite jooksul korduvalt sooritatud ja sellepärast on juudid pidanud taluma lõputuid pogromme [kus mitte-juudid on maha tapnud terveid juutide külasid], neid on sunniviisiliselt välja aetud peaaegu igast maailma riigist, välja arvatud USA, ja neid on äärmuseni vihatud iga mitte-juudi rassi poolt. See on vaid üks... Ma võiksin lõputult jätkata nende kuritegude kirjeldamist mida juudid on lõpmatult toime pannud, kuid selle jutluse eesmärk on see, kuidas see kõik seostub kristliku missaga/kirikliku jumalateenistusega. Rohkem infot selle tava kohta: 2000 aastat juudi rituaalmõrvu ja Juudi rituaalmõrv.

Ühes avaliku raamatukogu riiulis oli üks raamatu pealkiri, mida ma märkasin; raamatu oli kirjutanud juudi rabi ja selle pealkiri oli "Sa pead edenema/Thou Shalt Prosper". See on ka Piiblis. See pealkiri oli juutide jaoks. Peaaegu kõik on teadlikud selle rassi uskumatust materiaalsest rikkusest, edust ja võimust, mis neil sajandeid on olnud. See tuleneb otseselt nende okultistliku võimu kuritarvitamisest ja kõik see on otseselt seotud kristlusega.

Nagu ma juba mitu korda mainisin, on judeokristlik piibel juudi nõiakunsti raamat. Salmid, nende numbrid ja nii edasi. Selleks, et seda teada, peab teadma kuidas nõidus, väesõnad ja eelkõige alateadvus ning meele jõud toimivad, et operaatori kavatsused reaalsuses manifesteeruksid.

Nagu paljude juudi ettevõtmiste puhul, luuakse alateadlike sõnumite abil alateadlik energeetiline ühendus. Selle mõistmiseks peab omama teadmisi nõidusest ja vaimu väest. Sellepärast hoiatabki Piibel mittejuute mis tahes tõeliselt spirituaalsete teemadega tegelemise eest... "sa ei tohi lasta nõial elada" ja muu jama "tulejärves põlemisest" jne. Lisaks märkasin varakult, et eksisteerivad needused selleks, et hirmutada ära neid kes oma vaimujõudu kasutada julgevad.

"Söö mind... joo mind."
Kogu kristliku missa/kirikliku teenistuse teema on inimohvri simulatsioon. Enamik inimesi ei näe seda ega ole sellest teadlikud, sest nende mõistus on kinni müüritud. Iga missa/teenistusega lüüakse naatsaretlane vereohvrina jehoova meeleheaks ristile. Mäletan väga hästi neid lõputult korduvaid fraase mida preester kasutab seose tekitamiseks: "See on kristuse ihu" ja siis see rumal väike armulaualeib... kui usklik sööb seda "kristuse ihu". Nüüd me teame, et naatsaretlane oli naelutatud selle risti külge; neljast nurgast, mis ei erine mittejuudi lastest keda juudid oma ohvrites kasutavad. See loob vajaliku seose, mis toidab energiaid juudi rituaalmõrvade jaoks, tuues edu juudi rassile, eriti tohutut materiaalset jõukust.

Igal katoliiklikul missal [ja protestantide puhul on teema sama], need samad salmid TAOTAKSE koguduse mõtetesse, ikka ja jälle ja jälle ja jälle ja jälle ja jälle:

"Ööl, mil ta reedeti, võttis ta leiba ja andis teile tänu ja kiitust. Ta murdis leiva, andis seda oma jüngritele ja ütles:
See on minu ihu, mis antakse teie eest." Ta ütles: "Võtke seda, kõik, ja sööge seda: see on minu ihu, mis antakse teie eest."

"Kui õhtusöök oli lõppenud, võttis ta karika. Ta andis jälle tänu ja kiitust, andis karika oma jüngritele ja ütles:
Võtke seda kõik ja jooge sellest: see on minu vere karikas."

NÄED SEOST???? SEE ON ILMSELGE INIMOHVERDUS!!!

Inimesed ei näe seda, sest nad on vaimselt pimestatud. Mina näen igasuguseid asju, sest olen oma meeltest seinad välja lõhkunud. Mäletan, et mingi aeg tagasi poes olles kõlaritest religioosseid jõululaule kuuldes sai mulle väga selgeks, et need kristlikud narrid laulavad iseenda hukatuse nimel.

Vajaliku tähelepanu kõrvalejuhtimise tekitamiseks ja oma ohvrite segadusse ajamiseks on juudid alati teeselnud, et kristlased neid taga kiusavad. Nad teesklevad, et on kristlusega vastuolus. Kui oma mõtlemises müürid maha lüüa, saad näha seda mis on iga päev otse meie ees. Kogu piiblis on igal leheküljel kirjas sõna "juut", "juudid" või "iisrael" ja sellega seonduv ning kõigi nende puhul on juudi rahvas ja nende patriarhaadid au sees ja ülistatud. Piibel sisaldab alateadlikku teemat mille kohaselt on mittejuudid vanas testamendis korduvalt juutide ja nende jumala Jewhova poolt vallutatud. Pärast kogu seda vallutamist ja orjastamist ilmub lavale naatsaretlane, kauaoodatud juudi messias. Juut sünnist kuni surmani; selle kohta loe juudi natsareetlane.

Juudi naatsaretlase tegelaskuju on leiutatud kontseptsioonist mis kujutab endast serpentiinset nõiaväge. Täielikku artiklit selle kohta saate lugeda siit. Jällegi, et ettevõtmine õnnestuks, peab enamikel juhtudel eksisteerima ohvri meeltes mingi seos. Enamik kristlasi ei suuda näha, et jewhoova oli algusest peale "mõrvar ja valetaja". Uus Testament jätkab sellega, et naatsaretlane muutub inimohvriks... mõrvatakse ja ohverdatakse jewhoovale: mõrvarlikule, verejanulisele ja sadistlikule 'isale'. Omal haiglasel moel tähendab see laste mõrvamist. Kuna lapse mõistus on paljudel juhtudel puhas leht, sest hoiakuid ja isiksust kujundavad isiklikud kogemused on piiratud, on lapsed parimad ohvrid. Kristlus, nagu ka inglid ja muidugi räpased juudid, on laste röövimise poolest kurikuulsad. Nad teavad, et nad saavad laste energiat üsna vabalt kasutada, sest vaimne vastupanu on väike või puudub üldse.

Selle kõige juures on lõplikuks eesmärgiks "kristuse teine tulemine". See on tegelikkuses veel üks pettus mille eesmärk on kanaldada mittejuutide vaimsed energiad ja uskumused läbi kollektiivse teadlikkuse juudi messia tulemise manifesteerimiseks.

Tsitaat juudi Talmudist:
Simeon Haddarsen, fol. 56-D: "Kui messias tuleb, on igal juudil 2800 orja."

Enamik inimesi on täielikus teadmatuses ega suuda seda näha. Ma juba kirjutasin teises jutluses sellest, kuidas juudid okultset väge kasutavad.
Siin on väljavõte:

*****

Alljärgnev video [mida ma tungivalt soovitan kõigil vaadata] ei ole midagi uut. See paljastab juudid ja selle, kuidas nad kuritarvitavad okultset väge, sugestiivset jõudu ja alateadlikku võimu, et luua alateadlik ühendus oma tegevuse tegelikkuses manifesteerimiseks. Tulistamised olid mõeldud relvakontrolli kehtestamiseks. Paljudel inimestel, nagu allpool lingitud video autoril, ei ole aimugi, et kõige selle taga on juudi võim, mis toitub ja suunab energiat, mida kristliku programmi eksitatud järgijad oma juudi isandatele pakuvad. Seega saavad nad teha ainult ekslikke oletusi:
Sandy Hook ja Batmani tulistamistest teatati filmis Batman ja Dark Knight Rise

Juudi okultse väe kuritarvitamise juured on nende gematrias. 911 oli järjekordne... vägagi ilmselge. Üks töökaaslane näitas mulle mõned aastad tagasi, kuidas 20-dollarilist rahatähte saab teatud viisil kokku voltida nii, et selle tagaküljele ilmuvad suitsevad kaksiktornid. Vaadake seda ise internetist. Järsku, pärast 911 intsidenti, kõrvaldati ringlusest kõnealune 20-dollariliste vanem versioon. Avalikkusele räägiti jama, et "neid oli liiga lihtne võltsida". Noh, need kadusid väga kiiresti, sest liiga paljud inimesed teadsid kuidas neid voltida. 20-ne on kõige levinum USAs kasutatav ja ringluses olev raha.

Teiste näidete seas on presidentide mõrvad. Ma tegin selle kohta mõned aastad tagasi uurimistööd. Pange tähele Lincolni puhul nimesid, kuupäevi ja numbreid ning kuidas need kõik väga ilmselgelt seonduvad, mis viitab otseselt nõiduse nende versiooni kasutamisele. 911 on samuti ilmselge - kuupäev, lennud, numbrid, näiteks "New York City" 11 tähte; tehke lihtsalt omaenda uurimistöö selle kohta.

*****
Lõpetuseks, enesetapjalikud doktriinid ja õpetused, et vaesus on voorus ning materiaalse rikkuse hülgamine, töötavad selle nimel, et tagada juutide heaolu ning kogu rikkuse ja võimu püsimine nende käes. Neid enesetapjalikke õpetusi tambitakse mittejuudi mõtetesse väga varasest east alates, tagades, et need kinnistuvad ja kestavad isegi tulevaste elude jooksul, kindlustades vaesuse.

Tsitaadid juudi Talmudist:

Seph. Jp., 92, 1: "Jumal on andnud juutidele võimu kõigi rahvaste valduste ja vere üle."

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: "Kogu teiste rahvaste vara kuulub juudi rahvale, kellel on järelikult õigus seda ilma igasuguste kõhklusteta ära kasutada."

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 156: "Kui juudi küüsi on langenud mõni mittejuut, võib teine juut minna sama mittejuudi juurde, laenata talle raha ja teda omakorda petta nii, et mittejuut hävitatakse. Sest mittejuudi vara ei kuulu meie seaduse järgi kellelegi ja esimesel mööduval juudil on täielik õigus seda ära võtta."

Kõige selle taga, juudid on need kes kristlust peale suruvad kuigi nad püüavad maailma petta, et asi paistaks vastupidine. Ma näen seda kogu aeg, sest olen sellest väga teadlik. Isegi selliste väikeste tähtsusetute asjade puhul nagu ristsõnad on enamik neist juudi autorite koostatud ja seal on lõputult viiteid kristlusele ja selle räpasele piiblile, nagu peaks me kõik need räpased juudi tegelased ja arhetüübid pähe õppima. Nagu peaks see olema tavaline igapäevane aktsepteeritud teadmine.


2000 aastat juudi rituaalmõrvu

Juudi rituaalmõrv

Toora ja elav vereohver

Püha piibel: juudi nõiakunsti raamat

Kristlus, kommunism, juudid ja piibel

Mõttekontrolli programmeerimine ja piibel

Tõde piibli kohta

Tagasi kristluse paljastamise lehele

Siin on ilmselge tõestus, et meedias kasutati alateadlikke sõnumeid enne 911 sündmust. Enamik inimesi on täiesti teadlikud, et juudid kontrollivad Hollywoodi ja meediat:

MIDA? ...Hollywood ennuastas 9:11??? [Youtube video]
Ülaltoodud video on tõendus sellest, et nn. prohvetlused piiblis pole midagi muud kui pettus. Piibel ei ole “jumala raamat” vaid on juutide kätetöö, mida nad kasutavad alateadlikult oma needuste täideviimiseks millest mõned needused on sajandeid vanad. Selle nägemiseks ja täielikuks mõistmiseks peab omama teadmisi meelte töötamisest ja nõiakunstist. 

The Lone Gunmen “Pilot” - 9/11, sarja esimene episood, eetris 4. märtsil 2001, 6 kuud enne WTC rünnakuid. Pane tähele: KUUS kuud.


Kolmas Reich ja kristlus

Tõeline holokaust