Kristluse paljastamine


Edasijõudnud staadiumis kristlane on sellest läbi imbunud, usub sellesse, elab vales. Seetõttu omandab ta kunstliku välimuse ja hakkab välja nägema nagu vale:
See üldtuntud kahvatu, haiglane, naeratava maskiga fassaad. Vale kerkib füüsilises kehas pinnale.

Kristlased väidavad lakkamatult, et “Kurat petab…” Mida nad aga ei näe, on see, et kõik nende süüdistused Kuradi suunas kehtivad tegelikult nende enda jumala kohta mida nad kummardavad. Seda tuntakse kui jahve/jehoova.
Kõik, milles kristlased “Kuradit” süüdistavad, tuleb tegelikult nende endi jumalast. Seda tõendavad piibli tekstid:
    "Mõrvar ja valetaja algusest peale "
    "Inimesi vihkav"
    "Ta tüssas kõiki rahvaid "

Probleem seisneb selles, et vähesed inimesed loevad piiblit ka PÄRISELT. Enamus lihtsalt usub seda, mida neile kristluse ja piibli kohta öeldud on. Vähesed loevad seda ja näevad seda tõelises valguses. Veel vähem inimesi mõtlevad selle peale või küsivad, miks piiblis on numbrid. Kõik piiblis olev on varastatud ja rikutud, spirituaalsed teadmised on eemaldatud.

On öeldud, et “Lõpuks tuleb tõde välja ja paljud soovivad ühineda viimasel minutil, kuid nende jaoks on juba liiga hilja…”

Enamus inimesi, kuna neid on süstemaatiliselt programmeeritud ja ajupestud, on oma usu valesse kohta suunanud. Nad teevad seda, mida neile öeldakse ega esita küsimusi. Selleks, et täielikult mõista ja tõestada, et kristlus on pettus, peavad inimesel olema isiklikud kogemused hinge ja meelte väega. Lisaks tuleb teha aastaid kestvaid intensiivseid uuringuid. See kõik on aga keskmise inimese jaoks kättesaamatu. Mis tahes tüssamistel ja pettustel on õnnestumiseks üks ühine ülimalt oluline faktor: OHVRI USK. Kristluse pettuse ulatus on peadpööritav. Sellel veebilehel toodu on vaid nii-öelda jäämäe tipp. Peagi lisame artikleid juurde.

Kollektiivse teadlikkuse väe kohta:
“Inimhulga ühendatud mõtte vägi on alati märksa võimsam kui nende eraldiolevate mõtete summa: veel lähedasemalt esindaks seda nende toode.”
    - The Astral Body and Other Phenomena, Lieut. Colonel Arthur E. Powell © 1927

Vana testament

Uus testament ja kristlik religioon

"Jeesus" ja side juudi messiasega

Toora ja elav vereohverdus

Jeesuse mõttevorm

Jehoova: "Mõrvar ja valetaja algusest peale"

Tõde "jeesus kristusest"

YHVH: tõde "jahve" "jehoova" kohta
Maski eemaldamine kristluselt


Jehoova ja INIMVERE OHVERDUS

Kristlik missa/teenistus: inimvere ohverduse simulatsioon

Püha piibel: juudi nõiakunsti raamat: 911 tragöödia paljastamine (see on Numbrites)

TÕESTUS: piibel on juudi nõiakunsti jaoks

Juudid võtavad endale jumala positsiooni

Mõttekontrolli programmeerimine ja piibel

Kristlus, kommunism, juudid ja piibel

Kommunismi kristlikud juured

KOMMUNISMI PALJASTAMINE: KRISTLUSE KAKSIKVEND JA SELLE TÕELINE EESMÄRK

Tõde piibli kohta

"Seestumise" selgitus

Informatsioon illuminaatide kohta

Tõde "uue maailmakorra" kohta

Juudi ülestunnistused

Kristluse juudi päritolu

Kristliku "HEATEGEVUSE" räkiti paljastamine: miljardid maksuvabad dollarid kommunismi edendamiseks

Uus maailmakord ja kristlikud kirikud

Mõrvarid, vargad ja valetajad: kristlusel pole midagi originaalset

Varastatud aasta

Miks kristlus ründab ja surub alla inimeste seksuaalsust

Inkvisitsioon: Kristliku piinamise, massimõrvade ja inimelude hävitamise ajalugu

Kristluse tõelise eesmärgi paljastamine

Piibel: juudi vandenõu ja pettus mittejuutidele

Alateadlik sõnum judeokristlikus piiblis: juutide ülemuslikkus teiste suhtes

Spirituaalse korruptsiooni paljastamine: spirituaalne alkeemia, piibel - tõestus sellest, et Saatan on meie Looja Jumal

Kõikjalviibiv naatsaretlane

Jeesus: Kõige hullem patune
Mitmed piibli tsitaadid TÕESTAVAD, et jeesus varastas, valetas ja õigustas MÕRVA!


"Jeesuse ühing" ehk jesuiidid pole midagi muud kui organiseeritud kurjategijad ja mõrvarid

Kümme käsku: Piibli tõestus sellest, kuidas jehoova mõrvas, varastas ja himustas lakkamatult ("Mõrvar ja valetaja algusest peale")

Inglid: inetu tõde vaenulikest võõrolenditest

Kuidas jehoova tunnistajad on avalikult kuulutanud maailma lõppu juba üle 100 aasta

Koopia katoliikliku konfessiooni juhendist:
paljastab kristliku "jumala" vihkamise kõige inimliku suhtes


Kristluse paljastamine Audiofailid MP3

Aita levitada Tõde: tiri alla selle lehe PDF koopia ning jaga, prindi ja levita seda

Järgnevad artiklid tõestavad, et kõik kristlikus religioonis ja piiblis olev on VARASTATUD teistest, vanematest religioonidest üle kogu maailma: hinduism, šintoism, budism, isegi sikhism ja paljud teised Kaug-Ida religioonid. Kristlus on tööriist spirituaalsete/okultsete teadmiste eemaldamiseks elanikkonnalt selleks, et see vägi püsiks väheste käes masside manipuleerimise ja orjastamise eesmärgil. Vaid mõned inimesed viitsivad omal käel mingeid uurimusi teha. Kristluses pole mitte midagi originaalset.

Piibli tõeliseks mõistmiseks ja tõe nägemiseks peab inimene olema okultismis väga hästi haritud. Kollektiivne teadlikkus on ülivõimas. Kui inimene õpib piisavalt kaua ja omandab edasijõudnud teadmised okultismis, on tõde täielikult šokeeriv. Kogu kristlik piibel on väga selge eesmärgiga katastroofiliste mõõtmetega pettus, mis kasutab alateadlikke võtteid ja usklike psüühilise energia kanaldamist.

Alati kui kristlus või selle kaaslased võtsid enda kontrolli alla mingi regiooni või riigi, eemaldati ja/või hävitati iidsed spirituaalsed tekstid ja kirjutised, spirituaalseid teadmisi omavad inimesed mõrvati inkvisitsiooni poolt. Sellega võeti ringlusest ära needsamad spirituaalsed/okultsed teadmised, mida võimulolijad tänase päevani ignorantse rahvastiku manipuleerimiseks kasutavad. Piibel on üks võimsamaid alateadlikke tööriistu, mida valitud vähesed kasutavad masside orjastamiseks. Enamus inimesi ei tea sellest midagi, sest neil puuduvad okultsed teadmised, mõttejõud ja psüühiline energia. Võimulolijad töötavad selle nimel, et kinnitada uskumust, nagu oleks okultsed teadmised, meelte ja vaimu vägi mõttetused või puhas jama. Need kellel olid spirituaalsed teadmised ja/või vägi, otsiti Vatikani poolt üles ja mõrvati. Vatikan on organisatsioonina olnud valvekoer, mis üritab tagada mis tahes spirituaalsete teadmiste kõva kontrolli all ja rahvamassidest eemal püsimist.

Iidsete kirjutiste hävitamine võimaldas kokku kirjutada alternatiivse, väljamõeldud “ajaloo”, mis on inimkonna oma tõelisest allikast lahutanud. Ajaloo kontrollimine on oluline. Kui manipuleerida inimeste minevikutaju ja -käsitlusega, mõjutab see olevikku ja ka tulevikku.

Kogu piibel on äärmiselt võimas alateadlik tööriist, mis on täis okultseid numbreid, sõnumeid, allegooriaid ja iidsetest religioonidest varastatud ning rikutud materjale. Lisaks on seda raamatut immutatud psüühilise energia ja väega, et kehtestada hirm ja muuta see usutavaks. Kui inimese silmad avanevad ja tal on vajalikud teadmised, siis “loits” enam ei toimi. Judeokristliku piibli aluseks olev teema on juudi rahva fiktiivse ajaloo sisseseadmine kollektiivses teadvuses. Mida kollektiivne teadvus usub, sellel on ka jõud ja energia reaalsuses manifesteerumiseks, sest mõtted on energia.

Vatikani raamatukogus on vaakumkambrid, mis sisaldavad tuhandeid iidseid esoteerilisi teoseid kogu maailmast. Neid on aastaid varastatud ja kogutud ning avalikust ringlusest eemal hoitud. Katoliku kirikut, mis on kristliku religiooni juur, kontrollib salajane ühing, mis kuritarvitab okultset võimu masside orjastamiseks. Lõplik eesmärk on inimkonna täielik orjastamine, mille nimel on nad järeleandmatult ja halastamatult töötanud.

See kõik on igaüht meist otseselt mõjutanud. Inimkond on nende teadmiste mahasalgamise pärast tarbetult kannatanud. Inimesi on sajandite jooksul sunnitud maksma iseenda hukatuse eest miljardeid ja miljardeid selleks, et see vale õitseks ja tugev püsiks. Selle õela pettuse ellujäämine ja õitseng vajab ainult ÜHTE asja: TEADMISTE PUUDUMIST!

Vastupidiselt sellele mida enamusele meist õpetati, on judaism, kristlus ja islam suhteliselt uued religioonid. Inimkonna ajalugu on kümneid tuhandeid aastaid pikk. Need kolm religiooni on teinud järeleandmatult tööd, et hoida meist eemal spirituaalsed/okultsed teadmised ja selle väe kasutamine. Ometi on see vägi meis kõigis olemas.

Need niinimetatud religioonid on ehitatud tapmiste, piinamiste ja valede peale ning ainus moodus, kuidas sellise kaliibriga vale püsida saab, on luua veel rohkem valesid ja hävitada inimesi kes teavad tõtt. Kristlus pole midagi muud kui programm. Selles pole mitte midagi religioosset ega spirituaalset. Miljonid inimesed kannatavad depressiooni, lootusetust ja peataolekut elu suhtes. Hing vajab valgust kuid väga vähesed teavad seda või praktiseerivad aktiivselt jõumeditatsioone, mis sõna otseses mõttes meie hinged päästab. Tulenevalt teadmiste puudumisest ja ignorantsusest okultse suhtes, on inimkond tervikuna pandud okultset väge kasutades võimsa loitsu mõju alla ning programmeeritud mitte esitama küsimusi, mis neid kolme niinimetatud religiooni puudutavad. Seda on tugevdanud sajandeid kestnud kristlaste tüssamine, mistõttu nad oma psüühilise energia ja hinged vale käigus hoidmise nimel kanaldada lasevad. Lõpus saavad sellest programmist kasu ainult valitud vähesed.

Kõik, milles kristlased “Kuradit” süüdistavad, tuleb tegelikult nende endi jumalast.
    "Mõrvar ja valetaja algusest peale "
    "Inimesi vihkav"
    "Ta tüssas kõiki rahvaid"


Kliki ülaloleval pildilKliki ülaloleval pildil

 

Link:

SKEPTIKU MÄRKMETEGA PIIBEL

 

© Copyright 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457