Saatanlikud sümbolid


On kurb tõsiasi, et vähesed satanistid teavad meie sümbolite tegelikku tähendust. Enamik võtab kristlikest allikatest vale ja ekslikku teavet. Kristlased näitavad oma rumalust ja teadmatust lakkamatult. Teadmised on nende kõige hirmsam vaenlane, sest ükski pettus ega ükski vale ei saa õnnestuda, kui keegi teab tõde. Iga saatanlik sümbol kujutab endast võimsat vaimset tähendust seoses inimkonna jõudmisega vaimse ja füüsilise täiuslikkuse ja surematuse jumalikuse juurde. Enamik, kui mitte kõik saatanlikud sümbolid on seotud tõelise vaimse teadmise ja inimhingega. MADU: Kõige püham sümbol satanismis. Madu kujutab kundalit selgroo juurest. Kui madu aktiveeritakse jõumeeditatsiooni ja spetsiifiliste harjutuste abil, tõuseb see läbi seitsme tšakra, tuues kaasa intensiivse teadlikkuse, valgustatuse, psüühilised võimed ning kõigeteadmise. Kapuutsiga kobra, mida on näha paljudel Egiptuse iidsetel nikerdustel ja maalidel, sümboliseerib mao tõstmise tulemusel tekkivat laiendatud teadvust. See on satanismi TÕELINE alus - mao tõstmine. Need, kes suudavad edukalt tõsta mao energiat, on palju kõrgemal vaimsel tasandil ja neid ei saa enam kristlus ja sellega seotud programmid petta. 


KITSEPEA või KITSEMEES: See sümbol on Vana-Kreeka jumala "Pan" iidne sümbol. "Pan" on vanakreeka sõna, mis tähendab tõlkes "Kõik, mis on" ja "Kõigest kõrgem". See sõna viitab looduse ülevale võimule, aga ka sellele, et loodus on kõik, mis on. Jumaluse nimi sümboliseerib kõike seda, mis on looduses, meie maailmas üleval ja all. Vastupidiselt kristliku kiriku valedele ja laimukampaaniale oli Pan mänguline ja hea jumal, kes sümboliseeris looduse süütust ja loodusest tulenevat elu. Kõike seda häbistasid Aabrahami programmid, mis hiljem kuulutasid looduse "kõige kurja" allikaks.

Pani flööt sümboliseerib inimese hingeõhku ehk eluõhku [hing], tema flööt on jagatud hingeks, millel on 7 tasandit. Iga neist tasanditest esindab ühte 7st peamisest tšakrast. Flöödi mängimine tähendab elu sisendamist hingele meditatsiooni kaudu.

Pentagrammi sees sümboliseerib kitsepea 5 looduselementi kontrolli ja tasakaalu. Selle kaudu sümboliseeritakse jumalikkuse saavutamist, kuna mateeria ja looduse maailm kohtub ülalpool vaimumaailmaga. Pani erootiline energia sümboliseerib ka sigimise, sünni ja elu energiat, nii üksikisikus kui ka inimhinges.

TAGURPIDI ASETATUD PENTAGRAM: Sümboliseerib energiat, mis siseneb meie kroonitšakrasse ülaltpoolt. Saatanlik välk sümboliseerib Saatanat kui meie Tõelist Looja Jumalat. Välk on elujõud - bioelektrilisus. Kõik punktist allapoole suunatud sümbolid satanismis kujutavad ülalt alla tulevat energiat, mis annab elu ja võimendab inimhinge.

Isa Saatan on rääkinud ülespoole suunatud pentagrammist, mida wicca-maagid ja muud taolised kasutavad vägasageli. Ka sellel on sümbolina oma koht, kuid alla suunatud pentagrammi ei saa kõrvale jätta. Mõlemad tähistavad vastavalt kõrgemat ja madalamat tšakrat ja energia sissevoolu mõlemast suunast. Mõlemad suunad on vajalikud ja osa universaalsest tasakaalust.

"Rumalad ei tea, mida nad teevad. Energia saadetakse üles. See peaks minema maa sisse, et teda täiendada. Ülespoole suunatud pentagrammi liigne kasutamine paiskab energiaid kosmosesse, põhjustab mitmeid probleeme ja võtab maalt võime end nende probleemide eest kaitsta." -Saatan/Lucifer
Võrdsete harudega Raudrist on näha enamikult Deemonite Sigilitel ja see esindab tšakrate õiget joondumist ja inimese hinge kuju.

Luciferil on mitu sigilti. Kõik need on seotud jumalusse jõudmisega. Tema sümbol vasakul kujutab Tõelist GRAALI. See on karikas, mis hoiab elu elueliksiiri. Katoliku kirik varastas selle kontseptsiooni ja rikkus selle ära. Graal on osa Magnum Opusest, mille potentsiaal on meil endal olemas. See ei ole materiaalne objekt, see on kontseptsioon. "Tšakrate veri" on energia, mida nad stimuleerimisel lekitavad. Graali kujutatakse kui "kuninglikku verd." See on tšakrate "veri".  

Vasakul olevad sümbolid on Astarte sümbolid. Mõlemad on tuletatud Egiptuse Ankhist.

Need sümbolid on seotud ka kuuga ja õnnistamise või needmisega maagias, kutsudes selleks vaimset jõudu. Selleks peab inimesel olema tugev bioelektrilisus, mida sümboliseerib ka kuu sarv esimesel sümbolil ja mõlema sümboli üldine kuju, mis põhineb Ankhil.

Egiptuse Ankh esindab hinge ja südametšakra võtit. Planeet Veenuse kirjamärk on tuletatud ankhist. Nii planeet Veenus kui ka südametšakra on Astarothi omad.

Ankh sümboliseerib ka inimese hingamist, südamelööki ja elu pidevat sisse- ja väljavoolu. Ankh on ka sümbol, mida hieroglüüfides kujutatakse tavaliselt võtmetena, sest üks meditatsiooni võtmetest võtmetest ongi  võime kontrollida oma hingamist. Hingamise kontrollimise kaudu paraneb juurdepääs hinge sisemusele ja vaimsetele võimetele.

Värvid PUNANE, VALGE ja MUST - ei pärinevad mitte ainult Vana-Egiptusest, vaid nende päritolu on pärit Kaug-Idast. Egiptus oli tuntud kui "must ja punane maa" ja oli alkeemia keskus. Alkeemia on inimhinge ümberkujundamine jumalaks. Selle transformatsiooni kaudu viime me lõpule meie Looja Saatana pooleli jäänud töö. Punane, valge ja must värv on inimhinge kolm peamist nadi. Ida on must, Pingala on punane ja Sushumna on valge.
 


PIMEDUS"

"Pimeduse" seostamine satanismiga on täiesti moonutatud. Siin ei ole juttu õudustest, kummitustest või muust sellisest jama. Saatanlik "pimedus" on seotud "yiniga" "yangis". See esindab hinge naissoost poolt; alateadvust, millele me pääseme ligi meditatsiooni kaudu. Saatana madu on hinge naissoost pool. Hinge meessoost pool on loogiline pool - vasakpoolne aju. Naispool on aju parem pool. Hingel on nii positiivne kui ka negatiivne poolus. Nii mees- kui ka naissoost pool peavad töötama koos. Loogiline meessoost pool; vasakpoolne aju juhib naissoost poolt mõtte ja tahte kaudu. Hinge naispool on hinge jõujaam. Naissoost pool muudab meessoost loogilise poole poolt genereeritud mõtted ja ideed ilmsiks. Naispool on ka hinge loominguline aspekt; unenäod, muusika, tunded ja intuitsioonid. Kuna oma saatuse juhtimise võim ja sellega kaasnev vaimne vabadus kuuluvad hinge naispoolele, töötavad kristlikud kirikud ja nendega seotud sugulased, nagu islam, selle nimel, et edendada naiste alaväärset kuvandit; islam on naiste suhtes jõhker ja juudi/kristlikus piiblis on naiste pidev hukkamõistmine. Kõik see lisaks peegeldab alateadlikult, alateadvuse tasandil naise hingejõu allasurumist ja eitamist. Läbi sajandeid kestnud sunnitud prügimäe, mis ei ole midagi muud kui programm vaimsuse eemaldamiseks, on hinge naispool ja selle jõud atrofeerunud. Sellepärast on inimkond ja see maailm praegu nii koledas segaduses. See on loonud väga tõsise tasakaalustamatuse, mis on muutunud põlvkondadeks. Satanism töötab jõu meditatsioonide kaudu, et võimestada hinge naispoolt, et taastada tasakaal ja taastada vaimne tervis koos üksikisiku võimestamisega.


"Kuradi hark" on tegelikult väga vana sümbol, mis on kristlusele tuhandeid aastaid eelnenud. See sümbol pärineb Kaug-Idast [kust kristlus ja selle juudi juur varastas ohtralt; jubedalt moonutades ja rikkudes teavet tundmatuseni, et hävitada vaimseid teadmisi ja hoida vaimne võim "väljavalitute" väheste käes]. See on tuntud kui "TRISHUL" ja sümboliseerib läbistamist kolme sõlme põhjas, südames ja 6. tšakras, mis on sanskriti keeles tuntud ka kui "granthis". Selleks, et madu saaks tõusta, peavad kõik kolm olema avatud. Trishul sümboliseerib mao energiat, mis tungib läbi kolme granthise.

Lääne okultismi Baphomet kujutis on võetud Šiva kujutisest [eespool]. Pange tähele käte asendit, millest üks on suunatud ülespoole ja teine alla. Baphomet sümboliseerib jällegi nii hinge mees- kui ka naissoost aspekte. Pange tähele, et Baphomet on nii meessoost kui ka naissoost, nagu on näha ka Egiptuse jumala Akhenatoni kujutistel. Sarved sümboliseerivad Merkuuri, mis on vril, chi, nõiavägi, elujõud, prana.Hinge tiivad tähistavad vaimset vabadust. Kits sümboliseerib viljakust - elujõudu, vrili, paljunemist, mis aktiveerib ja kasvatab madu. "Tuhande noore kits" viitab kroonitšakrale, sanskriti keeles "Sahasrara", mis tähendab "tuhatlehelist lootust".

Sarved sümboliseerivad elujõudu, nõiaväge, vril'i, chi'd... Seda sümboliseerib planeet Merkuuri sümbol [näidatud otse allpool]. "Merkuur" on tuntud kui "jumalate saadik". "Jumal(ad)" on koodsõna tšakrate jaoks. Pange tähele sarvi, mis on kujutatud Azazeli pildil [näidatud vasakul], koos tema peast paistvate kiirtega, mis kujutavad üles tõusnud madu.PÜRAMIID sümboliseerib inimese tšakra kuju. Puuduv peakivi kujutab lõpetamata tööd ja kõike nägev silm esindab gnoosi ja kõiketeadmist, kui inimene jõuab jumalusse Seda seisundit tuntakse ka kui "SAMADI" või "ÜLITEADLIKUS". Vasakpoolne foto on võetud USA ühe dollari pangatähest. Ameerika Ühendriigid, valitsus ja kõik, on rajatud vabamüürlaste põhimõtete alusel ja ei ole mingil juhul kristlik. Algne Vabamüürlus oli saatanlik. 


  on kabbalistlik Päikese ruut. 666 on kõikehõlmav päikesetšakra. "Saalomoni templi" tegelik tähendus on Päikese TEMPEL. "Sol" "Om" ja "On" on kõik sõnad Päikese jaoks. "Sol" on ladinakeelne sõna Päikese jaoks ja on lähedane inglise sõnale "soul". "Om" on hindude poolt antud nimi Vaimulikule Päikesele ja "On" on Egiptuse sõna Päikese jaoks. Saalomoni templi sümboolika varastati juutide poolt ja tehti väljamõeldud tegelaseks, nagu ka väljamõeldud jeesus ja peaaegu kõik juudi/kristlikus piiblis. Lisainformatsiooni saamiseks:
Paganlike religioosete kustutamine ja ümberkirjutamine
ja
Spirituaalse moonutamise paljastamine: spirituaalne alkeemia ja piibel 
Päikesetempli tõeline tähendus on vaimne. See sümboliseerib täiustatud hinge, kus päikesekiirguse [666] tšakra, mis on hinge keskus ja keerutab vaimset energiat, kiirgab 8 eraldi kiirteks. Säravat hinge sümboliseerib päike. 8 on Astarothi number. See on ka "Uus Jeruusalemm". "Jeruusalemma" nimi on samuti varastatud ja rikutud Iisraeli linnaks. "Jeruusalemm" ON KONTSEPTSIOON!

Pange tähele, et ülal paremal oleval kahel saatanlikul sümbolil on number 8, mis tähistab lõpmatust / surematust. 8 on pööratud küljele. Topeltrist sümboliseerib inimese hinge päikese [666] ja südame/õla tšakra juures. Vasakul asuv 8-otsaline täht on Astarothi täht. Katoliku kirik tähistas seda kui "koletise siga". Kõik, mis on seotud vaimsusega, on kristlike kirikute poolt halvustatud, laimatud, ja rüvetatud.

Säravat täiustatud hinge sümboliseeritakse ka kui "Valgust".Astarothi sümbol vasakul sümboliseerib tasakaalu ja tasakaalustatust, mis saavutatakse, kui nii Ida kui ka Pingala nadid on võrdselt aktiivsed ja Sushumna ei ole enam uinunud.

Pealuu ja kondid sümboliseerivad Magnum Opuse Nigredo [muundumise] etappi (hinge muundumine jumalaks). See on teose surmaetapp, enne kui hing puhastub jumalaks. Räbu eraldatakse puhtast.

Must Päike, Ronk, Vares ja ka must värv sümboliseerivad Nigredo [transformatsiooni] etappi. Must Päike on astraalpäike.

Paabulind on Saatanale püha ja esindab kolmandat silma ning Nigredo [transformatsioonile] järgneva Magnum Opuse mitmevärvilist etappi. 
Lucifer, Lucifer, siruta oma saba ja vii mind täie hooga läbi surma oru kitsast käiku, säravasse valgusesse, jumalate paleesse -Isanatha Muni


Jah, ümberpööratud rist on väga iidne sümbol, mis on kristlusest ja selle juudi juurtest tuhandeid aastaid varasem. Selle tegelik tähendus sümboliseerib õiget tšakrate joondamise viisi. Kõikehõlmav päikesetšakra [666] on joondatud punktiga allapoole ja annab hingele tema jõu.

Seoses päikesetšakra ja vabamüürlusega: "Hiram Abiff" on veel üks allegooria. Pange tähele, et "HIRAM" on väga iidne mantra Päikese jaoks. Must Päike [astraalpäike]. Hrim seostub vabamüürlase Hiram Abiffiga. "esitatakse kõigile kandidaatidele vabamüürluse kolmanda astme ajal". Märkus-kolmas päikesetšakra. Kuldne tšakra. Päikesetšakra, mida sümboliseerib ka haakrist.  Hiram Abiff (ka Hiram Abif või Lesknaise poeg) on keskseks tegelaseks allegoorias, mida esitatakse kõigile vabamüürlaste kolmanda astme kandidaadile. Hiramit kujutatakse kuningas Saalomoni templi peaarhitektina, kes mõrvatakse tema projekteeritud templis kolme rüütli poolt ebaõnnestunud katse käigus sundida teda avaldama vabamüürlaste salajasi paroole.

MÄRKUS: "Hiram on esitatud kuningas Saalomoni templi peaarhitektina." Teisisõnu, päikese tšakra, mida sümboliseerib saatanlik ümberpööratud rist, on magnum opuse allikas ja hinge jõujaam. Seda sümboliseerib ka Thori haamer. Päikesetšakra on "hinge arhitekt". Kogu energia teie hinge võimestamiseks pärineb sellest tšakrast. Päikesetšakra, mis asub naba lähedal, on ka koht, kus meid esimest korda toideti ja meile elu anti emaihus. Hiram Abiff ei ole tegelane, vaid KONTSEPTSIOON. "Salajased paroolid" on mantrad ja jõusõnad, mis äratavad ja võimestavad tšakrad. Kõik iidsed paganlikud religioonid panid rõhku Päikesele. Päike on elu andja ja see hõlmab ka hinge astraalse Päikese; "Saalomoni templi". Päikesetšakra mängib võtmerolli ka magnum opuses.

© Copyright 2006, 2008, 2011, 2015, 2021 Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457