Vaimse korruptsiooni paljastamine:
Vaimne alkeemia
&
Piibel


Tõeline satanism põhineb iidsetel religioonidel, mis eelnesid judaismile, kristlusele ja islamile sadade ja tuhandete aastate võrra. Satanismis kasutatavad traditsioonilised värvid must ja punane pärinevad Vana-Egiptusest ja sümboliseerivad vaimset muundumist. Iidsed religioonid põhinesid meie Looja Saatana töö lõpuleviimisel: inimhinge muutmine jumala hingeks ja jumalasarnase võimu ja surematuse saavutamine. Saatanalt varastati tema kuningriik.


Juudi/kristlik Piibel on varastatud materjali moonutus, mida on kasutatud inimkonna vaimseks orjastamiseks. Kõik jumalate legendid on allegooriaid. Vatikan ja tema kaaslased on saavutanud rikkuse, võimu ja kontrolli, sundides inimesi uskuma, et need allegooriaid on sõna otseses mõttes kohad ja tegelased.


Selle teose lõpuleviimine, mida alkeemias tuntakse kui "Magnum Opus", on rajatud kundaliinile. Kundalini-madu asub selgroo aluse juures kokku kerituna. Meditatsiooni kaudu tõuseb tuline madu üles. Seda tuntakse kui "kuradi tõstmist". Inimese selgroos on 33 lüli. Me kuuleme sageli mõistet "33. astme vabamüürlane" või, et väljamõeldud naatsaretlane elas 33 aastat. Kundalini madu tõuseb üles 33-st selgroolülist.


Seitsmel tšakral on samuti väga oluline töö. Kui kundalini tõuseb, peab ta läbima kõik seitse tšakrat. Seepärast on paljudes iidsetes vaimsetes tekstides ja ka juudi/kristlikus piiblis rikutud arvule seitse nii palju rõhku pandud. Kristlikud juhid eksitavad oma järgijaid, pannes neid uskuma, et piibli varastatud legendid on reaalsed. Selle pettuse kaudu on Vatikan ja kristlikud kirikud saavutanud uskumatut rikkust ja võimu. See võim ei ole ainult materiaalses maailmas, vaid ka vaimses. Kõik vaimsed teadmised kõrvaldati süstemaatiliselt inkvisitsiooniga. Need, kes on tipus, oskavad musta maagiat ja on jõudnud vaimse võimu juurde, samal ajal kui ülejäänud inimkond kannatab nende kontrolli all.

Paljud iidsed maalid, mille kohta meile öeldakse, et need kujutavad jeesust ja "neitsi Maarjat", on tegelikkuses ürgjumalad, nagu Marduk (Amon Ra) ja Astaroth. Magnum Opus algab ideaalselt kevadel, kui Päike on Jääras, seega mees seisab koos lambaga. Halo on tõusnud kundalini ja nõiaväe elujõuline aura. Katoliku kirik varastas selle ja on seda edasi andnud kui oma väljamõeldud jeesust. Jääramärgi glüüfid on kergesti näha Astarothi sigilil:

(Kõik deemonite sigilid on oluliste alkeemiliste sümbolite kujundused).

Teine allegooria on loomislugu Moosese raamatus: "Jumal" loob universumi "seitsme päevaga", "seitsmendal päeval ta puhkas". Need meist, kes on haritud, teavad, et kui kundalini madu on tõusnud läbi 6 tšakra ja läbinud kolm "sõlme" (kolmainsus), siis on seitsmes päev vaevata. Tegelikult on "taevas" koodsõna seitsmenda tšakra jaoks. Me kõik oleme kuulnud terminit "seitsmes taevas". "Jumal" on koodsõna meie endi jaoks ja ka sõna "jumalad" on paljudes iidsetes tekstides tšakrate koodiks. "põrgu" on koodsõna alumise tšakra ehk "alumise maailma" jaoks, kus lõõskavalt kuum kundalini-madu uinub.


Piibli "Eedeni aias" olev puu on varastatud paljudest erinevatest religioonidest enne kristlust ja sümboliseerib inimhinge kaarti, kusjuures puu tüvi esindab inimese selgroogu ja oksad sümboliseerivad "144 000" nadi. "Aadam ja Eeva" sümboliseerivad Ida ja Pingala, kus need kaks kohtuvad ja saavad üheks. Tõusnud kundalini ning ida ja pingala ühinemise korral 6. tšakras saavutatakse gnosis ja avatakse inimese vaimsed silmad. Seda sümboliseeris algselt egiptuse "kõikenägev silm".Püramiidi tipus olev eraldatud peakivi sümboliseerib meie Looja Saatana lõpetamata tööd.


Number 12 on ka paljudes iidsetes tekstides ja ka piibli varastatud materjalis kõikjal olemas. Number 12 sümboliseerib 12 sammu suurkuju. Need põhinevad 12 sodiaagimärgil.


1. Moosese 1

1 Alguses lõi Jumal taeva ja maa.

Taevas ja maa sümboliseerivad krooni- ja põhitšakrat.


2 Ja maa oli ilma vormita ja tühi, ja pimedus oli sügavuse peal. Ja Jumala Vaim liikus vee peal.

"Ilma vormita ja tühjus" tähistavad seda, mida nimetatakse "kaose" staadiumiks magnum opuses.


4 Ja Jumal nägi, et valgus on hea, ja Jumal lahutas valguse pimedusest.

Valgus on koht, kus luuakse see, mida tuntakse prima materia, filosoofiakivi alus. Seda tehakse bioelektri/chi kondenseerimise teel valguse palliks.


5 Ja Jumal nimetas valgust päevaks ja pimedust nimetas ta ööks. Ja õhtu ja hommik olid esimene päev.

See on esimene samm ja alus, seega "esimene päev".


16 Ja Jumal lõi kaks suurt valgust: suurema valguse, et valitseda päeva, ja väiksema valguse, et valitseda ööd; ta lõi ka tähed.

17 Ja Jumal asetas need taevalaotusse, et nad annaksid valgust maa peale,

18 ja valitsema päeva ja öö üle ning lahutama valgust pimedusest; ja Jumal nägi, et see oli hea.

19 Ja õhtu ja hommik olid neljas päev.


Ülaltoodud salmid "kahe suure valguse" kohta sümboliseerivad südametšakrat, kus "taevas" ja "maa" kohtuvad. Nagu me näeme Saatana sigili, saatanliku pentagrammi ja Baphomet'i allapoole suunatud punktis, laskub valgus läbi krooni alumise tšakrasse.

20 Ja Jumal ütles: 'Vesi toogu rohkesti liikuvaid elusaid olendeid ja linde, kes võivad lennata maa kohal taevalaotuses.'

"Elu eliksiir, õnnistatud veed, tungigu alla nende [metallide/tšakrate] juurde ja äratagu nad unest üles." See on see, mida tuntakse kui "kaste", mida käbinääre eritab jõumeditatsiooni tulemusena. Linnud on ka väga olulised sümbolid alkeemias.


27 Nii lõi Jumal inimese oma näo järgi, Jumala näo järgi lõi ta inimese, lõi ta mehe ja naise.

31 Ja Jumal nägi kõike, mis ta oli teinud, ja vaata, see oli väga hea. Ja õhtu ja hommik olid kuues päev.


Ülaltoodust on jälle ALLEGORIA moonutatud ja väänatud. "Kuues päev" on kuues tšakra, kus kohtuvad mehe ja naise ida ja pingala.


3 Ja Jumal õnnistas seitsmendat päeva ja pühitses selle, sest ta puhkas sel päeval kõigest oma tööst, mille Jumal lõi ja tegi.

Siin on veel üks alkeemiline allegooria, mis on varastatud ja väänatud. Kui alkeemik on oma töö lõpetanud, puhkab ta. "Jumal" = MEIE Ise!


Genesise saaga jätkub, kõik see on varastatud ja rikutud religioonidest, mis eelnevad kristlusele.


1Moosese 3: 3 Aga selle puu viljast, mis on keset aeda, on Jumal öelnud: "Ärge sööge sellest ega puudutage seda, et te ei sureksite.


Alkeemias on etapp, kus inimene läbib prima materia surma. Seda tuntakse kui "nigredo" "musta staadiumi".  


Siin leiutati ka fiktiivne jeeesus. Jeesus varastati mõnest paganlikust jumalast, kes "löödi risti" või riputati puu külge. Kõik see on näiteks allegooria: Põhjamaade jumal Odin riputati puu külge ja koges omamoodi surma, et saada teadmisi. Taassündides sai ta gnoosi. Rist esindab kõiki olulisi nelja veerandit. See on ka Tarot'i hirtatud mehe kaardi tähendus. Egiptuse föönoksil on sama tähendus - taassünd läbi tule. Pimenemine, mis väidetavalt toimus jeeue oletatava "ristilöömise" ajal, sümboliseerib samuti nigredo musta staadiumi. Seda etappi sümboliseerivad ka must vares ja must päike.  

 Ja madu ütles naisele: "Te ei sure kindlasti:

Kundalini madu muundab, kuid ei tapa.


5 Sest Jumal teab, et päeval, mil te seda sööte, avanevad teie silmad ja te olete nagu jumalad, teades head ja kurja.

See on gnoosis, mille vastu kristlikud kirikud ja nende rüvedad kaaslased on halastamatult töötanud. Kui meie silmad on avanenud, ei saa meid enam MINGI valega petta!


7 Ja nende mõlema silmad avanesid ja nad teadsid, et nad olid alasti; ja nad õmblesid viigipuu lehed kokku ja tegid endale põlled.

Alastiolek on veel üks allegooria uuestisünni kohta. Igaüks sünnib alasti.

Nüüd jõuame "Noa" ja argi juurde, mis on varastatud sumeri eeposest Ziusudra.

Vee element on naiselik, samas kui tule element on mehelik. Seda oopuse etappi sümboliseerib energiatulv, mida sümboliseerib veeuputus. Üleujutus on veel üks surma ja uuenemise allegooria. Laegas ise sümboliseerib inimkeha. Allegooria, et vares ei naase arki, sümboliseerib, et etapp ei ole veel lõpule viidud. "Tuvi" sümboliseerib valget etappi ehk "albeedot". 

On ilmselge, kuidas see allegooria on võltsitud oletatavaks tegelikuks sündmuseks koos tegelastega.


4 Ja laegas jäi seitsmendal kuul, kuu seitsmeteistkümnendal päeval, Ararati mägedele puhkama.

Jällegi, number seitse ja "puhata". See sümboliseerib seitsmendat tšakrat, mis on vaevata õndsus ja " Ararati mäed" sümboliseerivad lõpetatud tööd, mis oli ALGNE Egiptuse püramiidide tähendus - tipp-punkt tipus, mille vundament on nelinurkne.


Nüüd võiksin siinkohal lisada ka- lollidele, kes on rünnanud Enili/Beelzebubi inimkonna uputamisega- OSTA ELU!!!!.

Teadmised tulevad Saatanast.


13 Ma panen oma vibu pilve ja see on lepingu märgiks minu ja maa vahel.

14 Ja kui ma toon pilve maa kohale, siis on vibu pilves näha:

15 Ja ma meenutan oma lepingut, mis on minu ja teie ja kõigi elusolendite vahel; ja vesi ei muutu enam veeuputuseks, mis hävitab kogu liha.

"Vibu" on vikerkaar, läikivad värvid, mis näitavad, et Magnum Opuse järjekordne kõrgem etapp on lõpule viidud. SEDA ETAPPI, VÕIKSIN LISADA, SÜMBOLISEERIB KA PAABULIND. PAABULIND ON SAATANA SÜMBOL JA PÜHA!

Salm 13 on järgmine: 13: "leping minu ja maa vahel". "Jumal" on teine alkeemiline koodsõna kroonitšakra ehk "taevas" (kolm ülemist tšakrat sümboliseerivad samuti "taevast") "paradiis" "õndsus" ja maa on alumine maailm, mida sümboliseerivad kolm alumist tšakrat. See näitab, et "taevas" ja maa on südametšakras kokku sulanud.


Järgnevad piibliraamatud on juudi rahva väljamõeldud ajalugu. "Toora" oli VARASTADA ja rikutud Egiptuse Tarost. "Toora" on tuntud ka kui "Pentateukki", "Moosese" (veel üks väljamõeldud tegelane) viis raamatut. Võib näha, et see on varastatud Taro viiest mastist - vitsad (tule mast); pentaklid (maa mast); karikad (vee mast); ja mõõgad (õhu mast) ja muidugi trump, mis esindab kvintessentsi elementi.

JÄLLEGI, see on sümboolne ja viitab teose teisele staadiumile, kui võib "näha" chi-kivi valgust mustas tühjuses, kui silmad on suletud, meditatsiooni ajal. "Kolm" maagit tähistavad töö kolme etappi. Fiktiivne jeesus- kivi (mis sündis töö käigus).

Jällegi on siin keeratud allegooriaid seoses selle väljamõeldud jeesusega - "ristilöömisega" - kaks löödi risti koos jeesusega, seega kolm.


Ma võiksin jätkata ja jätkata ja jätkata, viidates piiblisalmidele ja paljastades, kuidas need on varastatud ja rikutud. Jeesuse tegelaskuju, mis on leiutatud allegooriast on:


1. Tegutses selleks, et eemaldada kõik vaimsed teadmised ja asendada need jamaaga. 2. "Jeesus päästab" jama (ad nauseum) ja "uuesti sündinud" on väänatud ja lisatud sellesse väljamõeldud tegelaskujusse. teisisõnu, eksitatud inimesed on petetud uskuma, et see tegelaskuju hoolitseb kõige vaimse eest, kui nad vastavad agendale.


On aeg, et kõik ärkaksid üles vaimsele korruptsiooni osas, mis on mänginud inimkonnaga triljonite ja triljonite dollarite, hingede ja kõige muu arvelt, millega need parasiidid on oma järgijad kaasa võtnud.Viited


¹A Dictionary of Alchemical Imagery by Lyndy Abraham © 1998

²Ibid

³Ibid

4Ermeetiline muuseum: Alchemy & Mysticism by Alexander Roob © 2001

5Alchemy: The Secret Art by Stanislas Klossowski De Rola © 1973


Le Mystère des Cathédrales by Fulcanelli © 1964

© Copyright 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE