Tõde “uue maailmakorra” kohta


Vabamüürlust, uut maailmakorda, Ameerika Ühendriike ja selle kõige suhet Tõelise Satanismiga ümbritseb suur segadus. Segaduse on põhjustanud märkamatu sissetung. ALGSED vabamüürlased mõtlesid uue maailmakorra all totaalselt erinevat ideed. Nemad olid need kes vastutasid Ameerika Ühendriikide asutamise eest, disainisid Washington DC ja paljud teised Ameerika suurlinnad kus arhitektuur on okultseid teadmisi kasutades spetsiaalselt disainitud ja tulevikule mõeldes geograafiliselt korraldatud.

See NWO (uus maailmakord) mida USA rajajad (kes peaaegu kõik olid vabamüürlased) silmas pidasid, põhines Lutsiferi Printsiipidel. Selle NWO eesmärgid olid:

1. Rajada vaba riik kuhu inimesed saaksid kristluse tõsise rõhumise eest põgeneda ja õppida iidseid mineviku saladusi ilma surmahirmuta.

2. Ameerika Ühendriigid pidi olema “Uus Atlantis” ning looma teiste rahvuste jaoks pretsedendi spirituaalsete teadmiste osas.

3. Rajada vaba rahvus kus iga indiviid võiks saada parimaks versiooniks iseendast.

4. Teised selle NWO eesmärgid on leitavad Ameerika Ühendriikide algupärastes doktriinides.

Mis siis sellega juhtus ja kuhu suundub see “teine” juutide NWO? See on eraldi lugu. Küsisin millalgi Isa Saatanalt vabamüürluse kohta, sest vastuoluline info ajas mind segadusse. Tema vastus oli: “Nad on üle võetud”. Lisaks ütles ta, et tänapäeva vabamüürlus on vägagi erinev algsest, mis baseerus Lutsiferi Printsiipidel.

Varsti pärast seda lugesin kuidas juutide tohutu pangadünastia isa Mayer Amschel Rothschild temale pandud usaldust ära kasutas:

Järgnevalt on väljavõte raamatust “Rule by Secrecy”, Jim Marrs, © 2000, leheküljed 58 - 59:

“Selle salapärase pangadünastia alustas Mayer Amschel Bauer, Saksamaal 23. veebruaril 1744 Frankfurdis sündinud juut…”
“Noor Mayer õppis rabiks. Teda koolitati hashkalah erialal – religiooni, heebrea seaduse ja arutlemise segul”
“Tema vanemate surm sundis Mayeri rabikoolist lahkuma. Temast sai pangas õpipoiss.

Kiirelt ameti selgeks õppinud, sai temast finantsagent William IX õukonnas. William IX oli Hesse-Kassel regiooni kuninglik administraator ja prominentne vabamüürlane. Mayer tegi end Williamile, kes oli temast vaid aasta vanem, meeldivaks, huvitudes vabamüürlusest ja antiigist. Mayer hankis iidseid münte ja müüs neid oma heategijale oluliselt madalama hinnaga. Võttes arvesse tema rabitreeningut ja tõsiseid antiigiotsinguid, arendas ta kindlasti välja iidsete müsteeriumide sügavama mõistmise, eriti juutide kabala osas. Samal ajaperioodil hakkas kabala metafüüsika segunema vabamüürluse traditsioonidega."

**

Juudid imbuvad sisse igasse Paganate väe allikasse. Sees olles nad kas haaravad täieliku kontrolli või rikuvad ja hävitavad selle korruptsiooni kaudu.

Juutide NWO on üleilmne orjariik mida juhivad ja käitavad juudid. See NWO on täielik vastand sellele mida plaanisid algsed, Paganatest vabamüürlased:

1. Juutide messias “jeesuse” näol (sümpaatne maagiline side kuhu on suunatud kõigi kristlaste palve- ja psüühiline energia) ühendab juudid ning rajab ühe maailmavalitsusega kommunistliku riigi mida juhitakse Iisraelist. (Iisrael on Palestiinlastelt juutide piibli fiktiivse ajaloo abil varastatud. See on sihilikult valitud koht, sest asub kolme peamise kontinendi (Euroopa, Aafrika, Aasia) ristumiskohas ja lisaks sellele ka võimsate maa energiajoonte peal). Selles uues maailmas saab juutidel olema täielik võim ja kontroll kõigi Paganate rahvuste, kultuuride ja rasside üle.

2. Inimesed varustatakse ribakoodidega nagu kariloomad (halvustav juudi sõna “goyim” tähendab kariloomi ja Paganaid). Nahaalused mikrokiibid on teine võimalus Paganate jälgimiseks sarnaselt kariloomadele.

3. Kõik spirituaalsed teadmised eemaldatakse Paganatelt süstemaatiliselt massimõrva ja piinamise kaudu (nii kristluse kui ka kommunismi tõelised eesmärgid). Seda tehti inkvisitsiooni ajal ja hiljuti (1950ndatel) kui Hiina kommunistliku juhi Mao Zedongi väed marssisid Tiibetisse, põletades kloostreid, mõrvates ja piinates surnuks nende religioosseid juhte. Himaalaja mägedes eraldatult asuv Tiibet oli säilitanud palju iidseid spirituaalseid õpetusi, vanemaid kui judaism, kristlus jms.

4. Spirituaalsed teadmised ja okultne vägi saavad kindlalt olema juutide käes maailma täielikuks kontrollimise eesmärgil.

5. Peaaegu kõik asjasse mittesegatud, kõhklevad ja neutraalsed juudid saavad olema ainult rõõmsad kui ühinevad suguvendade uue valitseva klassiga kui see aeg kätte peaks jõudma.

6. Rasside segamise programm aitab kustutada kõik rassilised ja kultuurilised identiteedid täieliku kontrolli tagamiseks. Iseenda kaotamine rassilise ja kultuurilise identiteedi hävitamise kaudu võimaldab juutidel kirjutada ajalugu ringi nii nagu see neile sobib. Juudid on seda teinud juba sajandeid, Paganate enamus on sellest teadmatuses. Seda on juba tehtud Satanismiga (inimkonna algne Religioon). Algsed õpetused, preestrid, preestrinnad, teised spirituaalsed juhid, teadmistega inimesed ja raamatukogud hävitati süstemaatiliselt. Võttes arvesse seda, et teadmisi ja tõdesid minevikust oli väga vähe säilinud, oli kristlikul kirikul täielik vabadus defineerida Satanismi nii nagu see neile sobis. Piibel pole midagi muud kui juudi rahva väljamõeldud ajalugu mida neil kunagi polnud. Massilise programmeerimise ja sunnitud uskumuste tõttu on kollektiivne teadlikkus loonud võimsa mõttevormi mis on aidanud juute nende maailma ülevõtmise eesmärgile lähemale.

7. Inimolendid pole tulevikus midagi muud kui eksinud hinged kellel puudub identiteet, vabadus, teadmised ja individuaalsus; lihtsalt üks number juutide juhitud orjariigi täielikus teenistuses.

Eelnev loetelu on algsete, Paganatest vabamüürlaste plaanide täielik vastand. Kahjuks toimub siin jällegi kahe poole mängimine keskosa vastu täieliku kontrolli saavutamiseks. Kaasaegsed vabamüürluse rituaalid on suunatud selle räpase messiase teisele tulemisele ning on segu kõigist maailma religioonidest. See on tohutult erinev algsetest rituaalidest, mis on praeguseks eemaldatud ja salastatud.
** Loe: The Second Messiah: Templars, the Turin Shroud, and the Great Secret of Freemasonry, Christopher Knight ja Robert Lomas.
Kirjastatud New Yorgis: Barnes & Noble, 2000.

Kui loits on murtud, muutub väga ilmselgeks see kuidas juudid on kuritarvitanud okultset väge oma “jumalaks” saamise retkel. Kui sa teed vajalikud uurimused ja õpid, näed ilmselget korrelatsiooni judeokristliku piibli, kommunismi ja uue maailmakorra juutide versiooni vahel. Kuigi raamat "Deadly Deception: Freemasonry Exposed by One of Its Top Leaders" (James D. Shaw ja Tom C. McKenney) kirjutati kristlikust perspektiivist, sisaldab see väga palju kasulikku infot tänapäevase vabamüürluse kohta. 33. kraadini jõudmisel (tänapäeval on see algsetest järkudest vägagi erinev, vanasti omandati spirituaalseid teadmisi ja 33 kraadi esindasid selgroogu ja kundalini energiat) kutsutakse vabamüürlane tavaliselt illuminaatide sekka. See on kommunistlik organisatsioon mille eesmärk on juutide juhitud uus maailmakord.

Nagu tänapäevases juutide poolt ülevõetud vabamüürluses, on ka judeokristlikus piiblis “kõik religioonid on üks”. See on ilmselge kui arvestada seda, et kõik kristlikus religioonis olev on varastatud erinevatest religioonidest üle kogu maailma, nii idast kui läänest ja nende naatsaretlane (juudi messiase psüühiline side) põhineb enam kui 18 Paganlikul Jumalal kes poodi nagu Odin. Igaüks kes on tuttav okultsete teemade ja meelte väega teab, et psüühilise energia kanaldamiseks peab olema ühendus.

Juudid on sisse imbunud praktiliselt igasse Paganate okultsesse organisatsiooni. Golden Dawn on pilgeni täis heebrea sümboleid, heebrea inglite ja jumalate nimesid, juudi tähestikku jne. Wicca läheb sama teed, rõhk on juudi inglitel, juudi “kolmekordsel” seadusel (kuusnurkse “taaveti tähe” kõrvalsaadus, selle tähe võtsid nad sümboliks viimase 100-150 a jooksul, see varastati hindude Vishnu Tähe sümbolist). Number ühe rõhutamine (juutide monoteism kus nemad ise saavad “jumalaks”) on ebaloomulik, sest loomiseks on vaja kahte ja isegi aseksuaalsed olendid peavad paljunemiseks millalgi ühinema.

Tõde on see: Paganate psüühiline vägi ühelt poolt läbi kristluse ja teiselt poolt läbi okultsete loožide (juudid mängivad kahte poolt keskosa vastu ja kontrollivad mõlemat poolt) suunatakse süstemaatiliselt juudi messiase tulemise ja juutide juhitava uue maailmakorra reaalsuseks muutmisse.

Täieliku ülevõtmise ja võtmepositsioonide kontrollimise tõttu on paljud Paganad, nimelt kristlased, segaduses ja koondavad NWO oma peades üheks pundiks. Tegelikkuses on selles kaks eraldi ideed. Kuna on kasutatud okultset väge, on nad pimedad selle fakti suhtes, et see koletis on nii-öelda nende enda õuel ja nad on selle heaks kirglikult töötama petetud. Ameerika Ühendriikide asutajad kasutasid okultset väge heatahtlikel eesmärkidel, et luua vaba rahvus kus iidsed õpetused ja spirituaalsed teadmised saaksid õitseda ilma, et peaks kartma hukkamõistu. Peaks olema silmnähtavalt ilmselge, et kristlikus “religioonis” pole MITTE MIDAGI “spirituaalset”. See oli, on ja jääb puhtaks materialismiks. Kristlastel pole mingeid teadmisi oma hinge anatoomiast, kuidas ravitseda iseennast või teisi, mitte mingit spirituaalset infot. Kogu nende nn. religioon pole midagi muud kui vale ja võltsing. Edasijõudnud arengustaadiumis kristlastel tekkib kunstlik, haiglane ilme – see kurikuulus teeseldud naeratus. See tuleneb sellest, et kogu nende elu on rajatud valedele kuni selleni välja, et nad omandavad kunstliku välimuse ja hakkavad füüsiliselt sarnanema nendele valedele millest nad nii läbi imbunud on. See on osa nende karistusest mis lõpuks viib nad igavesse hukatusse hinge lagunemise läbi. See tuleneb spirituaalsete teadmiste eiramisest ja inimkonna Tõelise Looja Jumala needmisest ja teostamisest. See Jumal pole ei keegi muu kui Saatan.


SEOTUD ARTIKLID:

Piibel: juutide vandenõu ja pettus paganatele

YHVH: Tõde “jahve” “jehoova” kohta, maski eemaldamine kristluselt

Vana testamendi paljastamine

Uus testament ja kristlik religioon

Algsete Paganlike religioossete tekstide eemaldamine ja rüvetamine

Varastatud Kabala

Kristlus ja kommunism: juudi kaksikud

USA asutajate avaldus juutide kohta