Iidsed mittejuudi religioossed tekstid:
Asendatud mõttetu rabiliku jama ja juudi kirjandusliku saastaga


Juudid kontrollivad peaaegu kogu maailma rikkust, mille nad okultistlikke võimete abil hõivasid. See võim võeti mittejuutide käest vägivaldselt ära kristluse juudi vahendiga, kus mittejuudi jumalad asendati kõik juudi tegelaste ja arheoüüpidega, jättes algsete jumalate nimed ja tegelased jubedate deemonite ja solvavate koletisekujutistena rüvetatuks. Mittejuudi legendid varastati, väänati ja moonutati ning perverteeriti juudi kirjanduslikuks rämpsuks.


Pühad tekstid, mis sisaldasid mittejuutide paganlike jumalate tarkust ja õpetusi, mis olid mõeldud selleks, et aidata ja anda inimkonnale teadmisi hinge edendamiseks ja kõrgema vaimsuse taseme saavutamiseks, asendati süstemaatiliselt juudi kirjandusliku saastaga ja mõttetu rabiinliku jamaaga, mis täidab Talmud, Toora ja juudi/kristliku piibli. Niinimetatud "Toora" on tegelikult Egiptuse Taro perversioon. Sama, mis  Kabala. Seepärast sisaldab juudi/kristlik Piibel liiga palju kohutavaid hoiatusi, et hoida mittejuudid eemale okultistlikke teadmiste kättesaamisest.

"Jeshua", mis tähendab "Jeesus", tähendab "Tema nimi olgu kustutatud". See on nii ilmselge, kellele nad siin viitavad. See risti küljes rippuv väärtusetu orjakuningas on väljamõeldud pettur, järjekordne juudi arhetüüp, mis on loodud selleks, et asendada Tõelised Jumalad, nimelt meie Looja Jumal, kes on SAATAN ja kustutada tema olemasolu meie mälust (Olgu tema nimi kustutatud). See ei ole mitte ainult suur löök mittejuutidele näkku, vaid ka meie Jumalate mõnitamine.


Mida rohkem ma uurin, minnes sügavamale okultismi, on ilmselgelt ilmne, et SAATAN on JUMAL.


See, mis on alles jäänud algsetest tekstidest, mida muudeti, ei ole midagi muud kui juudi kirjanduslik prügi, rabiinlikud saasta kirjutised ja muu juudi jama. Kaasaegsed okultistlikud õpetused on nakatatud heebrea tähtedega, juudi ingellike arhetüüpidega ja põhinevad kõik juudi versioonil. Jõhkraid näiteid on näiteks (Kuningas Jamesi piibliversioon):


2. Kuningate 18: 27 "Aga Rabšakeh ütles neile: "Kas mu isand on mind saatnud sinu isanda ja sinu juurde, et ma räägin neid sõnu?" Kas ta ei ole mind saatnud nende meeste juurde, kes istuvad seinal, et nad sööksid oma sõnnikut ja jooksid koos sinuga oma kust?""


Iiob 20: 7 "Kuid ta hukkub igaveseks nagu omaenda sõnnik; need, kes teda on näinud, ütlevad: "Kus ta on?"".

Iiobi lugu on varastatud "Kereti loost". Algne Iiobi lugu, on kirjutatud ugaritide keeles (kiilkirjas), mis on koostatud umbes 1400 eKr "Ilimilku kirjutaja" poolt. See eepos hõlmab "Keret" ja jumalat  MITTE Iiobit ja väljamõeldud "Jehoovat." Algupärases jutustuses ei ole "Saatan" isegi mitte kunagi pildile tulnud. Teised paganlikud legendid, mis moodustavad Iiobi eepose, on järgmised: 


Kirjeldused, mis käsitlevad väljaheidet, ei olnud originaaltekstides.

Rohkem rabiinlikku räpasust sisaldab:

Õpetussõnad 26:11 "Nagu koer pöördub tagasi oma oksele, nii pöördub rumal oma rumaluse juurde".

Jesaja 19:14 "Issand on seganud selle keskele pahelise vaimu, ja nad on pannud Egiptuse eksima igas oma töös, nagu joobes mees tardub oma okses."

Jesaja 30:22 "Sa rüvetad ka oma hõbedast valmistatud kujude katte ja oma sulatatud kujude kuldse kaunistuse; sa viskad need ära nagu menstruatsioonilina; sa ütled sellele: "Mine ära!"."

Jeremija 4:4 "Ümbritsege endid Issandale ja võtke ära oma südame eesnahad, te Juuda mehed ja Jeruusalemma elanikud, et mu viha ei tuleks välja nagu tuli ja ei põleks, et keegi ei saaks seda kustutada teie kurjade tegude pärast."

Jeremija 8:2 Ja nad laotavad neid päikese ja kuu ja kogu taevase väe ette, keda nad on armastanud ja kellele nad on teeninud ja kelle järel nad on käinud ja keda nad on otsinud ja keda nad on kummardanud; neid ei koguta ega maeta nad jäävad sõnnikuteks maa peal.

Ülaltoodu on vaid väike näide lõputust juudi kirjanduslikust saastast, mis täidab Piiblit, mis on mõeldud mittejuutide eksitamiseks ja orjastamiseks. Sellega on meie jumalate õpetused asendatud. See haige prügi on pähe määritud mittejuudi lastele ja seda on mittejuudi inimestele kogu nende elu jooksul jõuga sisse söödetud. Pole ime, et nii paljudel on selline negatiivne vaimsuse vaatepilt.

Vähesed inimesed on tuttavad Egiptuse Kabala'ga. Tõeline Kabala on nelja dimensiooni meditatsiooni õpetus, mis on väga võimas; kasutades spetsiifilisi laule, helisid ja vibratsioone ning rakendades neid hinge erinevatele aspektidele. Algne kabala põhines ruunidel, mille aluseks on tähtkujud, nagu ka Tarot. See on ainult väga lühike kokkuvõte, sest juhised on keerulised ja nõuavad palju uurimist.

Mida juudid sellega tegid, on jälle see, et nad võtsid selle ringlusest välja, hoides seda teadmist maailma kontrollimiseks tippjuutide käes (miks neil on nii palju jõukust ja võimu), ja kasutasid oma vahendit kristlust, et mõrvata mittejuute, kellel olid need teadmised, nagu näiteks druiidid.

Peaaegu kõik, mis on avalikku ringlusse jäänud, on pühade teadmiste jäänused, mis on rikutud ja rüvetatud, millest on alles jäänud vaid mõned väänatud ja moonutatud jäänused, nagu näiteks "gematria", mis on tegelike tekstide moonutamine ja mida kasutatakse tõeliste tekstide kõrvalejuhtimiseks, ja see juudi lugu "golemist", mille aluseks on elemendid ja nende rikutud "elupuu". Fiktiivset juudi "JHVH-d" ja juudi inglite arhetüüpe peetakse alati au sees, samas kui paganlikud jumalad on taandatud surma, saasta ja väljaheidete "qlippothi" alla.