Jõusõnade kasutamine – hinge vabastamine


Paljud inimesed kogevad selles elus probleeme, mis said alguse eelmisest elust. Järgnevat meditatsiooni ja sanskritikeelset jõusõna saab kasutada selleks, et vabastada hing teatud olukordades kinnijäämisest ja erineval viisil seotusest ning vabaneda minevikust pärit energiatest, mis on osutunud takistuseks selles elus.

Nagu ma varem kirjutasin, võib inimese praegune armuelu olla purunenud ja/või isegi olematu eelmises elus või isegi eludes võetud kohustuste tõttu. See on üks halvimaid ja võimsamaid, kuna sellega kaasneb sageli seksuaalne orgasm ja armastus on üks tugevamaid inimlikke emotsioone. Paljud armuvad teise inimesesse sügavalt ja tõotavad "olema teise inimesega igavesti koos". Sageli ilmnevad need tõotused, olgu need siis verbaalsed või ütlemata, armumise ja seksuaalse orgasmi ajal, mis annab neile lisajõudu. Tagajärjeks on see, et ei ole täisvõimsusel ja paljudel muudel elu ja saatuse asjadel, saatus sekkub ja kallim ei pruugi reinkarneeruda samasse tulevasse ellu/eludesse, aga tõotus jääb siiski alles. Selleks, et praeguses elus oleks mingigi korralik armuelu, tuleb hingelt antud lubadus/energia edukalt eemaldada.

Sama võib öelda ka vaesuse kohta. See on totaalne mäng, mida kristlikud kirikud jõustavad ühe ja kõigi nn religioonide jaoks, mis on judeo/kristliku FILTHiga rikutud ja mis jutlustavad ja õpetavad oma ohvreid aktsepteerima ja uskuma, et "vaesus on voorus". mis on ilmselgelt täielik jama. Mängu mängitakse veel selles, et need asutused toimivad heategevusorganisatsioonide esiküljena. Ohver [nagu alati nende JUUDI programmide ja mängude puhul paganatele] hukutab end kogu eluks või isegi paljudeks eludeks vaesusesse, et kogu rikkus ja võim saaks ohutult ja kindlalt juutide käes hoida.

Tsitaate juudi Talmudist:

Seph. Jp., 92, 1:

"Jumal on andnud juutidele võimu kõigi rahvaste omandi ja vere üle."

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348:

"Kõik teiste rahvaste omand kuulub juudi rahvale, kellel on järelikult õigus see ilma igasuguste skrupulideta oma valdusse võtta."

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 156:

"Kui juudi küüsis on pagan, võib teine ​​juut minna sama pagana juurde, laenata talle raha ja omakorda petta teda, nii et pagan hävitatakse. Pagana vara eest , meie seaduse kohaselt ei kuulu see kellelegi ja esimesel juudil, kes sellest edasi läheb, on täielik õigus see konfiskeerida."

Ülaltoodu muutub siis iseeneslikult kestvaks nõiaringiks ja ohvreid eksitatakse seejärel uskuma, et "kristlik heategevus" on midagi positiivset, mis "aitab vaeseid" ja neid, kes kannatavad rahaprobleemide tõttu. Tõtt-öelda ei erine juutidest, kes esmajärjekorras probleeme LOOVIVAD, siis just nemad PAKUvad LAHENDUSI – OMA LAHENDUSED just nendele probleemidele, mille NAD kõigepealt lõid.

Lõputu nimekiri jätkub ja jätkub, alates astraalköitetest ja paljust muust, mida siia lisada, kuid saate üldise idee. Tahan ka lisada – tuleb vaid mõista juute ja seda, mis nad on ja KUIDAS nad töötavad, et mõista täielikult vaenlase halle, reptiile ja nendega seotud inglite roppusi. Mida juudid teevad, seda teevad need olendid laiemalt, nagu psüühilised rünnakud ja pealetükkivus – see ei erine palju sellest, kuidas indoktrineeritud kristlased halastamatult teisi ründavad ja nende kristlikku räpasust peale suruvad.

KRISTLIK MEELEKONTROLL 

Üks tehnika, mida kristlased on sajandeid kasutanud, on meele kontrollimine. Need, kes käivad kristlikel jumalateenistustel või missadel, alluvad programmeerimisele. Inimene hakkab loomulikult igavlema ja hakkab meeletult unistama või isegi poolnoogutades magama jääma. See on siis, kui inimene on kõige vastuvõtlikum oma alateadvuse programmeerimisele. See on veelgi hullem väikeste laste ja isegi imikute puhul, kelle meeled on avatud ja vastuvõtlikud. Kolooniaajal kestsid kirikumissad terve päeva. Kiriku korrapidaja kandis pikka terasvarda, mille otsas oli kuul, et need, kes pähe noogutasid, mõrastada. Kirikus käimine oli kohustuslik, mille tulemuseks olid trahvid või avalik alandamine, näiteks teatud aja jooksul varude kinnipidamine, kui keegi ei järgi. Kõik see on vandenõu.

Need, kes kontrollivad kristlikku programmi, teavad kõike mõistusest ja sellest, kuidas elanikkonda programmeerida. Nad pole muud kui hunnik kõige hullemaid kurjategijaid. Seda kõike tehakse meelega orjariigi loomiseks. Orjariik on kristluse eesmärk. Kristlased, kes kõnnivad ringi pasteedise kunstnaeratusega nagu transis, alluvad pidevalt sellele indoktrinatsioonile. Üha suurem kirikuskäimine ja tugevdamine muudab nad konditsioneeritud robotiteks. See on üks põhjus, miks paljudel, kes on kristlusest lahku löömas, on raske, nad kogevad segadust ja mõnikord hirmu. Inimesed ei tea, et neid tegelikult hüpnotiseeritakse. Tõe uurimine viib lõpuks mõistuse deprogrammeerimiseni. Hirm, kahtlus ja segadus annavad lõpuks teed mõistusele.

Ok, nii et siin on meditatsioon:

alustage täiskuu kahanevast osast [täiskuust uude faasi], tuleks öelda täielik saatanlik rosaarium, vibreerides sõna "MUNKA" 108 korda. PEATE SEDA TEGEMA NELIKÜMNE PÄEVA JÄREL ILMA PÄEVADE PÄEVA KATKESTUSTETA! Seda hääldatakse MMUUUUUU-NNNN-YAH-KAH. Ma ei saa siia sanskriti tähte lisada, kuna Yahoo seda fonti ei toeta. "N" on nagu hispaania Enyay. Ülaltoodud näide häälduse kohta on 100% õige ja teeb imesid.

Ruunide kasutamiseks:


URUZ, AUROCHS

Anglosaksi: UR

Germaani: Uraz (Uruz)

Gooti: Urus

Norra: Ur

Anglosaksi: Ur

Islandi: Ur

Norra: Ur


VÕI


ANSUZ (Jumal) [Pidage meeles koodsõna ja tõelist tähendust sõnadele "Jumal" on inimene ise]

Germaani: Aza (Ansuz)

Gooti: Ansus

Norra: Óss, Áss

Anglosaksi: Aesc, (Os, Ac)

Islandi: Óss , Áss

norra keel: As

Vaata Ruuni Kabala 666

Kui olete vibratsiooniga lõpetanud, peate tegema oma kinnitust 9 korda. 9 on selliste teoste lõppude arv.

Näiteks: neelake end valge-kuldsesse valgusesse nagu päike ja kinnitage:

"Ma olen täiesti ja täiesti vaba [kõik, mis teid seob või takistab]."

Veel üks, takistatud armuelu jaoks:

"Ma olen täiesti ja täielikult vaba ja vabastatud kõigist endistest lubadustest ja sidemetest, mis puudutavad minu armuelu ja laienemist eelmistesse eludesse." "Nüüd olen täiesti vaba omama õnnelikku ja rahuldust pakkuvat armastussuhet kellega iganes ma oma praeguses elus teadlikult ihkan."

Positiivsed märgid selle kohta, et ülaltoodud töö teeb oma tööd, on see, et teie hinge tiivad ilmuvad töö käigus spontaanselt. Hinge tiivad sümboliseerivad vaimset vabadust ja väge.

Väga tõhus raha eest töötamine on järgmine:

Luugege Saatanliku roosikrantsi iga päev 40 päeva järjest, kasutades mantrat:

AUM SHRIM MAHA LAKSHMIYEI SWAHA

AH-UU-MM SH-REE-M MAH-HAH LAHK-SHMEE-YAY-EE SVAH-AH

Alustage seda tööd, kui kuu kasvab, eelistatavalt Sõnni, Vähi, Lõvi või Amburi märkides. Äärmuslikel juhtudel tuleb seda tööd korrata rohkem kui üks kord.

Pärast rosaariumi visualiseerige end raha käes ja seda palju, neelates end samal ajal särava valge-kuldse valguse ja ka valguse valguses rahal. Seejärel kinnitage 9 korda:

"Ma meelitan endale erakordselt suuri summasid tasuta ja lihtsat raha. See raha on kõik minu enda käes hoida või kulutada oma äranägemise järgi."

Märkus. Ärge oodake kuhjaga raha korraga. Teie rahaline olukord peaks selle meditatsiooniga järk-järgult ja aja jooksul paranema.

TAGASI HINGE VABASTAMISE JUURDE 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Autoriõigus 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457