Hinge vabastamine

Teadmiste ja jõuga saab nn karma asendada. Me kõik oleme reinkarnatsioonist hästi teadlikud, paljusid teie elus olevad inimesed, nii heas kui halvas, olete varem tundnud, eriti pereliikmed. Need suhted võivad kesta mitu elu. Mõned neist avaldavad meile negatiivset mõju ning kahjustavad meie kasvu ja heaolu. Sama negatiivne suhe kordub ikka ja jälle, edasi-tagasi, erinevatel viisidel, aegadel ja kehadel.

Hea uudis on see, et õigete teadmistega ja neid teadmisi kasutades sobivaid meetmeid võttes saame need negatiivsed inimesed oma elust eemaldada; vabastades end ja probleemide tekitajad pahaloomuliste jõudude kurja tahte kontrolli alt.

Alustuseks sisenege transsi ja minge tagasi oma elu jooksul nii varajasse aega, kui mäletate. Kirjutage üles isikud, kes on seotud kõigi negatiivsete/destruktiivsete suhetega, mida olete oma elus kogenud. Jätke positiivsed/kasulikud suhted sellest välja, sest need on inimesed, kellega tahame jätkata.

Negatiivsete inimeste hulka võivad kuuluda vanemad ja paljudel juhtudel õed-vennad, sugulased, kooliõpetajad, endised sõbrad, vaenlased, abikaasad, armukesed ja/või inimesed, kes on teid ära kasutanud või teid mis tahes püsivalt kas füüsiliselt või psühholoogiliselt kahjustanud. Peresuhted on kõige võimsamad, see hõlmab abikaasasid ja teisi olulisi isikuid.

Võtke selle harjutusega aega. Vanade mälestuste ilmumisel saate alati tagasi minna ja loendisse nimesid lisada. Negatiivsed karmasuhted on midagi, mida peame oma elust välja lõikama. Pidage meeles, kui hindate igat suhet, et ükski suhe pole täiuslik.

Kõige negatiivsemad suhted on ilmselged ja peagi saate nende kallale asuda. Kui on mõni tõsine allasurutud viha, millega ei suudeta peale kättemaksu toime tulla, siis viige läbi vastav kättemaksurituaal. Lõpetage see siin ja praegu ning laske kindlasti kõik välja. See toimib katarsina ja on väga terapeutiline. Seejärel saate emotsionaalselt ja psühholoogiliselt paraneda.

Tööd on kõige parem teha kahaneva Kuu ajal. Seda tööd tuleks teha iga päev täiskuust noorkuuni, et tagada selle tõhusus. Ainult ühe korra tehtud tööd on harva väga tõhusad, kui just pole erakordset jõudu ja/või tähed on väga soodsas asendis, mis on haruldane. Kuu *EI TOHI* olla Vähi või Kaalude märgis ega ka loomulikult tühi.

Teised seovad end teie hinge külge astraalse projektsiooniga ahelate kaudu. Need EI OLE kõik "hõbedased", nagu enamik populaarseid raamatuid paneb inimesi uskuma. Olen näinud kulla- ja pronksivärvi kiudusid ja värve võib olla veelgi rohkem, nii et selle võib oletada. Nende sidemete eemaldamiseks tehke eemaldamisharjutust. 

Veenduge, et teine ​​inimene (nagu ka teie ise) oleks kinnituse eemaldamisel täielikult välistatud. Ärge proovige ühe seansi kohta teha rohkem kui üks inimene. Alustage halvimatest inimestest, olgu nad elavad või surnud. Kui te ei tea, kas nad on surnud või elus, pole see oluline. Kui olete lõpetanud puhastage oma aura.

Erinevate inimestega saab kõige paremini hakkama erinevate seanssidega. Lõpus peaksite tundma end kergemalt, vabamalt ja rahulikumana. Tänage Isa Saatanat iga seansi lõpus. Tema on see, kes toob meile teadmised, mida vajame, et olla vaba.

Suhted võivad tekitada sama sõltuvust kui narkootikumid ja alkohol. Nendest tüüpidest võib olla äärmiselt raske vabaneda ja neist lahti saada. Peate olema 100% kindel, et soovite lahti lasta. Olen paljudel juhtudel näinud, et ohvris on sageli vajadus, kus teine ​​inimene kiindub, näiteks see, kes on üksildane ja haavatav ja siis tuleb vale inimene ja kiindub [sageli teadmatusest] ja võib tekkida armastuse kinnisidee.

Kui ülaltoodu on nii, on kõige parem proovida oma vaimu ja hinge programmeerida, et olla esmalt inimesest vaba. Seda saab teha selliste kinnituste esitamisega, nagu "Ma olen [isiku nimest] igal viisil täiesti ja täielikult vaba." "Kõik minu emotsioonid ja tunded [isiku nimi] vastu on täielikult ja jäädavalt kadunud." Saate teha korraga nii eraldamis- kui ka kinnitusmeditatsiooni, kuid peate veenduma, et TAHAD lahti lasta, vastasel juhul võib see olla aja raiskamine.

Tagasi lehele "kuidas eraldada soovimatudinimesed/olendid oma aurast"

Jõusõnade kasutamine-hinge vabastamine 


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Autoriõigus 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457