Saatanlik roosikrants


Saatanlik roosikrants on suurepärane ja väga tõhus vahend, et tõsta jõudu ja rakendada energiat oma soovide saavutamiseks. Saatanlikku roosikrantsi saab kasutada ka kabalistliku meditatsioonivahendina vibratsioonidega töötamiseks, näiteks ruunimeditatsiooni puhul. Lihtsalt libistage sõrmedega üle helmede ja te ei pea loendama. Teie meditatsioon võib voolata sujuvalt ja seega olla suurema jõuga.

Katoliku roosikrants varastati Tiibeti mala helmedest ja rikuti, nagu ka kõik muu selles räpases programmis. Tiibeti Mala helmed on 108 helmest, erinevalt varastatud katoliku roosikrantsist, millel on pool sellest arvust, 54 helmest.
Roosikrantsiga töötamise puhul peaks iga töötamine algama eesmärgi suhtes soodsas planeediperioodis. See on standard ja see on väga tõhus 40 päeva järjest. Maksimaalse võimsuse saavutamiseks kaks korda päevas, päeval ja öösel 40 päeva jooksul. "40 päeva" varastati ja korrumpeeriti sellesse räpasse juudi/kristluse piiblisse, kuid see pärineb Vana-Egiptusest. See on seotud numbritega (Enki/Satani number on 40) ja kuutsükliga. Kõige võimsamad töö tegemise ajad on keskööl, kell 12, kell 6 õhtul ja kell 6 hommikul, KUID veenduge, et see kellaaeg toetab tööd, eelkõige nii nagu te suudate.


Uuringud on tõestanud, et Vana-Kaledoonia planeetide tunnid on äärmiselt täpsed. Soovitan teil tungivalt alla laadida Chronos programmi sellelt veebilehelt:

KLIKI SIIA 

Koos sellega peate alla laadima ja installima Microsoft .NET raamistiku versiooni 2.0. Kogu teave on saadaval ülaltoodud veebilehel. See programm on silmapaistev ja arvutab teie asukohale iseloomulikke planeetide tundi. Arvestades teie töötulemusi, kui te ei ole pärast 40 päeva täitmist ikka veel oma eesmärki saavutanud, võite alustada veel 40 päeva. Ühe päeva vahelejätmine paneb teid tagasi esimesele päevale. Ühtegi päeva ei saa vahele jätta. Nagu enamik teist teab, on olemas selline asi nagu "karma". Seda jama valitseb planeet Saturn ja ainus viis seda võita on seda teada ja töötada selle ületamiseks. Karma annab teile peksa ja hoiab teid pekstuna, kui te ei ole sellest teadlikud ning ei ole piisavalt tugevad ja järjekindlad, et selle vastu võidelda ja sellest üle saada. See ei ole nõrkade jaoks. Siin on vaja püsivust, kannatlikkust ja kõva tööd. Kui eelmiste elude karma hakkab tööle, tulevad asjad nagu kriis teie ellu, et püüda katkestada 40-päevane tsükkel ja peatada teid teie meditatsioonidest. See näitab, et teie meditatsioonid toimivad. Jätkake oma igapäevast meditatsiooni koos roosipärjaga, hoolimata sellest, mis juhtub. Sellised asjad ilmnevad tavaliselt meditatsioonitsükli viimase 30-40 päeva jooksul, et püüda teid uuesti algusse seada ja/või meditatsiooni peatada. Olge valmis ja teadlik. Tuleb jätkata võitlust. Ainult tugevad jäävad siin ellu ja saavutavad oma eesmärgid.


Energiat tuleb rakendada ikka ja jälle, kuni muutus on saavutatud. See on analoogne kiropraktikuga, kes jätkab lülisamba paika lükkamist, kuni see jääb sinna, kus ta peaks olema.


Tervenemise jaoks on krooniliste vaevuste korral oluline minna mediteerides kaugemale sümptomite lõppemisest. Sümptomid võivad mõneks ajaks lõppeda ja siis naasta, kui mediteerimine lõpetatakse. Mida kauem on inimene vaevusi talunud, seda pikemad on meditatsioonid, mõnikord isegi kuud või aastad. Kaasasündinud probleemid on kõige hullemad ja kõige raskemini ravitavad. Need ei ole sugugi võimatud. Nad lihtsalt nõuavad palju rohkem jõudu ja pingutust.


Kasutades saatanlikku roosikrantsi, võtame tagasi selle, mis on meie oma, ja järjekordne- katoliku kiriku poolt rüvetatud objekt. Ma olen leidnud, et see meditatsioonivahend on suurepärane ja see on alahinnatud. Vibratsioonid voolavad rütmis ja jõud võimendub ning seda saab rakendada mis tahes soovide suhtes.


Et kasutada saatanlikku roosikrantsi, peaksite ideaalis töötama Kabbalaga. TÕELINE Kabbala kasutab vibratsiooni, näiteks vibreerivaid ruune, deemonite nimesid, egiptuse jõusõnu jne, et drastiliselt tõsta oma energiat ja jõudu. See meditatsiooni vorm on arenenud ja äärmiselt tõhus.


Võite teha lihtsalt vibratsioone energia ja teadlikkuse tõstmiseks või keskenduda konkreetsele tšakrale või oma hinge aspektile või teha loitsimist.


Soovitan teil teha oma saatanlik roosikrants. Neid on lihtne valmistada. Materjalid on odavalt saadaval enamikus kauplustes, kus on kunsti- ja käsitööosakond. Ostke lihtsalt helmed ja nöör. Baphometit saab osta internetist või igast hästi varustatud okultistlikust poest. Soovitan jätta nöörile veidi ruumi, et saaksite helmed mööda libistada, kui te igaühe jaoks vibratsiooni teete. Samuti soovitan teil panna lisahelmed (ma kasutasin lisahelmedeks ruudukujulisi helmekesi) mõlemale poole suurematele, kui te tabate 50. Nii saate tunda, kus te olete, ilma et katkestaksite oma transsi/meditatsiooni.


Saatanliku roosikrantsi kasutamiseks on siin näide - modifitseerige julgelt oma meditatsiooni vastavalt oma individuaalsetele eesmärkidele:


RAHA LIGIMEELITAMISEKS:


1. Alustage suurema helmega otse Baphomet'i kõrval ja öelge mõttes oma kinnitust; näiteks: "Ma meelitan ligi suuri summasid tasuta ja lihtsat raha. See raha on tasuta ja see on minu oma, mida ma võin hoida või kulutada nii, nagu mulle meeldib." Nüüd suunake energia, visualiseerides valget/kuldset valgust (see on kõikehõlmav) oma rahakotile ja endale.


2. Korrake ülaltoodut nelja ülejäänud helmega.


3. Teie saatanlikul roosikrantsil peaks olema 108 helmest, seega peaks üks pool põhireast lõppema kaheksa helmega. Te soovite alustada sellest küljest, kus on üheksa. Hingake sisse ja väljahingamisel vibreerige:

F-F-F-F-F-F-F-E-E-E-E-E-E-E-E-H-H-H-H-H-H-H-U-U-U-U-U-U-U


4. Lükake helmekest tagasi ja minge järgmise helmekese juurde, hingake sisse ja väljahingamisel vibreerige

F-F-F-F-F-F-F-E-E-E-E-E-E-E-E-H-H-H-H-H-H-H-U-U-U-U-U-U-U


5. Tehke seda iga helmega üheksast helmest koosnevas komplektis. Visualiseerige Fehu Rune'i, mis hõõgub energiast, iga kord, kui te vibratsiooni teete. (Kui vibreerite deemoni nime, siis visualiseerige tema sigillit samamoodi.


6. Kui jõuate suurema 10. helmeni, eraldades 9 väiksema helmekomplekti, lausuge uuesti oma kinnitust ja pange oma äsja tõstetud energia raha ligimeelitamiseks, nagu on toodud eespool toodud näites. Võite kasutada iga 10. helmest ka selleks, et teha paar normaalset hingetõmmet, enne kui naasete taas vibratsioonide juurde.


ARMASTUSE/KIRE PUHUL:

Et tuua soovitud inimene oma ellu, visualiseerige, kuidas teie tõstetud energia neelab teda. Võite ka fantaseerida seksuaalvahekorda või mida iganes oma soovijaga. Soovitan teil meditatsiooni/fantaasia ajal visualiseerida, kuidas valgus (energia) neelab teid mõlemaid. Kui olete lõpetanud, võite masturbeerida ja suunata rohkem energiat orgasmist temasse.


TERVENDAMISEKS:

Ütle tervendav kinnitus ja seejärel suuna energia nii tunnetamise kui ka visualiseerimise teel kahjustatud kehaosasse. Kui tervendate lähedast, tehke visualiseerimine ja ärge unustage enne meditatsiooni alustamist kannatanud osa puhastada.

Pidage meeles, et tervendamisel tuleb energia koos kinnitustega suunata kahjustatud osale umbes 10-20 korda päevas. See võib võtta 1-2 minutit, kuid seda tuleb teha nii palju kui võimalik, igal ajal, kui saate keskenduda, kuni olete täielikult tervenenud.

Kliki siia et saada rohkem teavet tervenemise kohta.

MUSTA MAAGIA JAOKS:

Kasutage samamoodi roosikrantsi, et pumbata negatiivset energiat oma sihtmärgile.

TÄHELEPANU!

Musta maagia toimingute puhul on väga oluline kasutada eraldi roosikrantsi. Roosikrants kogub energiat ja võib muutuda iga kord, kui seda kasutate, üha võimsamaks. Ilmselgelt võivad siin vastandlikud energiad kokku põrkuda ja üksteist tühistada.

Ma olen kasutanud saatanlikku roosikrantsi nii oma soovide saavutamiseks kui ka lihtsalt oma energia tõstmiseks. Ruunidega töötamine on äärmiselt võimas ja meditatsiooni ajal ei ole ebatavaline, et näete oma hinge teatud aspekte ja tunnete, kuidas energia joondub.


© Copyright 2007, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


Tagasi ruunide pealehele 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE