Kolmas silmKolmas silm on otseselt seotud 6. tšakra ja käbinäärmega. See asub keset otsaesist kulmude kohal ja koos 6. tšakraga, mis asub kolmanda silma ja käbinäärme taga; see on hinge psüühiline nägemine.
Keskmisel inimesel on käbinääre atrofeerunud ja uinunud. Kuna inimkond on sajandeid olnud ära lõigatud energiameditatsiooni praktiseerimisest, kus energia ringleb nagu veri seal, kus seda vajatakse, on paljud inimhinge piirkonnad lakanud toimimast. See on veel üks kristluse kurb tulemus.

Kolmas silm sisaldab viimast kolmest sõlmest. Kui see sõlm on avatud ja energia voolab läbi, on kroontšakrat lihtne avada. Kolmas silm sisaldab astraalnägemist. Kolmanda silma kaudu kanduvad astraalpildid ajju. Kolmas silm on oluline ka telepaatia ja teiste mõjutamise puhul. Olen leidnud, et teiste tahtmisel peaks mõtteenergia olema tugevalt suunatud teise inimese kolmandasse silma, kuigi seda ei ole võimalik näha. Kolmas silm on vastuvõtlik sellele suunatud energiale.


Kolmas silm kontrollib koos kuuenda tšakraga nägemist, ninaõõne ja nahka. Kolmanda silma abil saame näha aurat, näha nägemusi ja näha energiat. Käbinääre ja kuues tšakra asuvad kolmanda silma taga.


Kolmas silm on kuuenda tšakra ees. Kuues tšakra on koht, kus kohtuvad Ida ja Pingala madu. Kui kundalini läbib selle tšakra, avab ta viimase kolmest sõlmest. Selle toimumise ajal kogetakse sageli valguse sähvatust. Kolmanda silma avamine on suur samm teadvuses.


Dagr/Dagaz Ruun ja selle seos 6. tšakra ja 3. silmaga:

Dagr/Dagaz Ruun vastab Tarot'i sõnatrumbile. Maailm tähendab lõpuleviimist. Kui me läbime 6. tšakra, on 7. tšakra vaevata. See on Ida ja pingala ühendamine. Dagaz on ka Kuu ruun ja Kuu esindab 6. tšakrat ja 3. silma. Dagr/Dagaz on lõpuleviimise ruun. "Seda ruuni võib võrrelda vaimse filosoofiakiviga. Dagaz on seksuaalses alkeemias orgasmihetk, kus töö eesmärk saab reaalsuseks. See on kasulik kõikides "alkeemilistes" töödes, olgu need siis praktilised või ainult teadvusega seotud."¹

Kolmanda silma avamine 

_________________________________________________


Kunstiteos: Lenardo "Naise pea", 1508.

¹ Kveldulf Gundarssoni teutooniline maagia.


© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI TŠAKRATE PEALEHELE


TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE