Needuste tagasipööramine 2. osa


Lisateabe saamiseks lugege palun läbi Needuste tagastamise 1. osa. Kõigepealt tahan siinkohal öelda, et lisaks sellele, et meid on neetud, on ka wicca idioodid ja teised, kes on saatnud meile siduvaid energiaid, eriti seoses RTR-idega, kuna RTR-id on aktiivselt ja tõhusalt hävitanud vaenlast.  [Lõplik RTR on nende vastu kõige võimsam, sest see on nende jaoks buldooser].

Saatan kinnitas mulle just täna varahommikul seda, mida ma juba uskusin; et TEMA omab võimu KÕIKIDE nõidade üle, mida ta ütles: "ühendage meie Jumalatega". Teisisõnu, kõik maagia ja nõiduse praktiseerijad, kes on ühenduses paganlike Jumalatega, on kõik Tema võimu all. Ta väitis ka, et väga suur protsent wiccadest ja nendega seotud inimestest on argpüksid. Ta ütles: "Nad on kartlikud". "Sellepärast nad harrastavadki Wicca't."

Kuna Kuule kui äärmiselt võimsale puhta energia allikale pööratakse nii palju tähelepanu, jäetakse Päike sageli tähelepanuta. Olen leidnud, et Päikese energia on kõige võimsam umbes ajavahemikus 11:00-14:00. See on siis, kui Päike on otse üleval.

Kui Päike tõuseb [iga päev], on see teine võimas aeg. Suurepärane aeg meditatsiooniks on alati olnud enne päikesetõusu, enne koidut. Ka loojuval [kahaneval] Päikesel on mõningaid samu mõjusid nagu kahaneval Kuul, mis aitavad asju kõrvaldada ja lõpetada. Kuid AINULT arvestage Kuud, nii märki kui ka faasi. [Veenduge muidugi, et kuu ei ole tühi, kui te seda tööd alustate]. Ärge kunagi alustage mingit tööd tühja kuu ajal.

Päikesel on tuleenergia, tuleelement, mis on elu säde. Kui teete põhjalikku aurapuhastust, võib päikselisel päeval, kui Päike on kõrgel taevas, õue astumine päikese kätte imet teha. Selleks, et see oleks tõhus, peate olema otse Päikeses. Hingake lihtsalt päikeseenergiat oma aurasse ja hinge sisse, neelake end päikeseenergiasse, mida on veelgi lihtsam astraalselt näha, kui te istute, seisate või lamate Päikese säravas valguses. Te võite isegi teha täieliku  roosikrantsi, vibreerides SURYA [Saatan ütles mulle, et 216 korda on tõhusam kui 108], ja selleks tuleb lihtsalt jõuda oma roosikrantsi viimase helmeni ja siis pöörata see tagasi. Ma olen sellega töötanud ja see on väga tõhus.

Te võite hingata sisse energiat Päikesest, valgustades oma aurat säravalt ja siis igal väljahingamisel vibreerida SURYA.

"SURYA" SUUU-RR-YAH Surya audio Mp3-i saamiseks klõpsake palun siin 

Rituaal:

Seda tööd tuleks võimaluse korral korrata iga päev. See jääb igavesti teie hingele, kaitstes teid ja hoides teid teiste pahatahtlikkuse eest; hävitades teie vaenlased.

1. Tõstke oma energiat. Seda on kõige parem teha [nagu kõiki maagilisi töid], kui olete kõige võimsamas seisus, tunnete tugevat energiasuminat. Kui olete uus, tehke lihtsalt parimat, mida suudate. Võite kasutada ka Päikese energiat [sulgege silmad, pöörake nägu päikese poole, keskenduge päikesele ja hingake energiat sisse], nagu eespool näidatud, et tõsta oma energiaid SURYA lausumisega, kasutades saatanlikku roosikrantsi [või mida iganes, mis aitab teil arvestust pidada].

2. Puhastage oma aura põhjalikult, nagu on juhendatud 1. osas "Needuste tagasiööramine". ÄRGE kõhkle paluda deemoni/essi abi. Isegi kui te ei kuule, ei tunneta ega näe deemonit/essi, siis teadke, et ta on olemas ja aitab teid ning toimetab energiad tagasi saatjale/saatjatele.

3. Uputage end valgusse. Kordan veelkord, kui vähegi võimalik, kasutage Päikest. Teine tõhus taktika, kui te ei saa kasutada Päikest ja teil on raskusi visualiseerimisega, on kasutada lampi, mille hele lambipirn on teie poole suunatud ja mis paistab otse teie nägu, kui te sulgete silmad ja visualiseerite valgust.

Teine abivahend valguse visualiseerimiseks siseruumides on painduva kaelaga laualambi kasutamine, mis paistab teile näkku. ÄRGE KASUTAGE LED-LAMPE VÕI LAMPE, MILLESSE ON LED SISSE EHITATUD!!! NEED VÕIVAD TEIE SILMI TÕSISELT KAHJUSTADA, ISEGI KUI TEIE SILMAD ON SULETUD. KASUTAGE PEHMET VALGET LAMBIPIRNI, MIS ON OHUTU, KUI OTSUSTATE SEDA TEHA. PANGE TÄHELE, ET ENAMIKUL TASKULAMPIDEL ON LED-VALGUSTUS. ÄRGE KASUTAGE NEID!!!

4. Kinnitage 18 korda: "Minu aura tõrjub ja lükkab eemale pidevalt ja järjekindlalt kõiki negatiivseid energiaid, needusi, sidumisi, vihkamist, pahatahtlikkust, mõttekujusid ja hävitavat energiat, mis on minu vastu suunatud, ning suunab need kohe otse tagasi saatjatele."

Tehke seda iga päev. Soovitan kõigile tungivalt teha TUGEVAT AURA PUHASTUST, millele on viidatud Needuste tagasipööramise 1. osas, ja korrake seda pidevalt. Te leiate, et oma aura sügavpuhastamisega ei eemalda see mitte ainult kõik needused, vaid ka igasuguse muu jama, mis on teid oma isiklikus elus allapoole hoidnud. Määrdunud aura takistab ka teie tööd ja isiklikke võimeid. Aura ja hing on paljude elude jooksul kogunud igasuguseid negatiivseid energiaid ja neid kõiki ei saa ühe tööga eemaldada. Seda tuleb korrata. JÄLLEGI, ma soovitan teile tungivalt paluda Saatanal saata teile deemon/ess, kes töötaks teiega nende energiate eemaldamisel. Isegi kui te olete uus ja ei näe ega tunne teda, järgige oma sisetunnet ja intuitsiooni.


On äärmiselt oluline alati enne aurapuhastust palvetada:


Kuula mind, oh Suur ja Võimas Saatan. Ma palun sinu abi nende needuste tagastamisel, võimendatuna saatjatele, kes on meid rünnanud, et me teeme sinu tööd. Sa tead, kes nad on. Nad tunnevad sinu viha. Ma palun, et sa saadaksid mulle deemoni, kes võtaks ja toimetaks need needused ja mõttekujud, mida ma olen oma aurast ja hingest puhastanud, otse neile, kes neid on saatnud. O vägev Saatan, täida mind tõe, tarkuse ja mõistmisega, hoia mind tugevana minu usus ja teenistuses, et ma alati Sinus püsiksin, ülistus, austus ja au olgu Sulle antud alati ja igavesti.


Eriti kui sa aktiivselt töötad Saatana heaks.


NEEDUSE TAGASIPÖÖRAMISE ESIMENE OSA  

 

© Copyright 2017, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457