Needuste tagasipööramine 1. osa


See aura kaitse toimib kõige paremini, kui seda alustatakse ja tehakse kasvava kuu ajal  [veenduge, et kuu ei oleks muidugi tühi, kui te seda tööd alustate]  ja seda tuleks rakendada siis, kui teie aura on täielikult puhastatud negatiivsest energiast.  [Vt "Oma aura puhastamine"]

Avage järgmise palvega:


Kuula mind, oh Suur ja Võimas Saatan. Ma palun sinu abi nende needuste tagastamisel, võimendatuna saatjatele, kes on meid rünnanud sinu töö tegemise eest. Sa tead, kes nad on. Nad tunnevad sinu viha. Ma palun, et sa saadaksid mulle deemoni, kes võtaks ja toimetaks need needused ja mõttekujud, mis ma olen oma aurast ja hingest puhastanud, otse neile, kes neid on saatnud. O vägev Saatan, täida mind tõe, tarkuse ja mõistmisega, hoia mind tugevana minu usus ja teenistuses, et ma alati Sinus püsiksin, ülistus, austus ja au olgu Sulle antud alati ja igavesti.


1. Kujutage ette säravalt heledat Päikest otse oma pea kohal.


Kinnitage:

"Valgus puhastab ja eemaldab kõik minu hingel olevad või minuga seotud negatiivsed energiad, mõttekujundid, sidumised, halva tahte ja needused, mis on mulle suunatud, ning tagastab need saatjatele." Ütle seda 3 korda.


2. Kujutage ette, kuidas see Päike laskub alla teie pähe ja lükkab alla igasuguse mustuse, saasta, mõttemoodulid [mõttemoodulid võivad ilmneda saasta tükkidena või edasijõudnute jaoks võite neid näha, sest nad võivad olla kujud, sümbolid, nagu elementaarid või muul viisil]. See on hall või must energia [kui see koguneb] ja muutub tumedamaks, kui see langeb.


3. Kujutage ette, kuidas särav valgus laskub läbi teie kurgu, alla läbi õlgade, rinna, siis kõhupiirkonna, puusade ja kogu tee alla läbi jalgade, surudes välja kogu mustuse teie aurast ja hingest.


4. Liigutage mustus enda kõrvale, kuhugile.


5. TEGE KOLM KORDA, sammud 1 kuni 4. Jätkake mustuse kuhjamist.


6. Kui olete lõpetanud, peaks teie aura ja hing olema palju heledam ja puhtam. Võite kas paluda, et deemon võtaks selle energia vastu ja tagastaks selle saatjatele [eriti kui olete uus], VÕI võite visualiseerida, kuidas see sinust eemale tuhiseb, suunates selle saatjatele.


Tuttavatele loomadele:

Ülaltoodud illustratsioon kehtib nii kassi või koera, hobuse kui ka kõigi neljajalgsete loomade puhul. Madudel ja teistel roomajatel on nende tšakrad samamoodi piki keha üles rivistatud. Mõnedel liikmetel on ka ämblikud. Tuttava ämbliku puhastamiseks visualiseerige lihtsalt ämblikut, mis on haaratud säravasse päikesesse, ja tõmmake päike tema kehast välja, tõrjudes sealt kõik negatiivsed energiad välja. Sama kehtib ka teiste väikeste tuttavate kohta.


Te peaksite tegema täpselt sama ülaltoodud rituaali oma tuttav(at)e jaoks. See on äärmiselt oluline. Võite kasutada lisaks ka astraalharja või kammi [visualiseerige seda] ja harjata tema karvastikust kõik astraalnegatiivsused, kuhjates need samamoodi üles ja tagastades need saatjatele.


Teie tuttav kaitseb teie hinge. Oluline on tema aurat sageli puhastada. Samuti ehitada tema ümber võimas kaitseaura. Seda tuleks teha iga päev kasvava kuu ajal. Ma postitan selle peagi.


NEEDUSTE TAGASIPÖÖRAMINE OSA 2