Raum meditatsioon

See meditatsioon on kõige võimsam, mida ma kunagi teinud olen. Eriline tänu meie Antikristusele, kes andis mulle selle meditatsiooni telepaatiliselt. Ta on üks vähestest, kes on lõpetanud magnum opuse.

See meditatsioon on erakordselt võimas ja seda peaksid tegema ainult kogenud mediteerijad.

Vibreerige RAUM

Ülaltoodud on üks ring. Tehke mitu ringi. Kõige parem on teha 13 ringi või mitu 13 kordset ringi.

Pärast ülaltoodu lõpetamist vibreerige I-O. I on hinge meheliku poole sümbol [esindab peenist] ja O on hinge naiseliku poole sümbol [esindab tuppe]. Seda on eriti näha meie jumalate sigilites. See on võetud ka kreeka legendist IO, Argose printsessi, mis on allegooria. Argos on Agarese.

Vibreerige EEEE, keskendudes oma keha paremale küljele, ja kohe seejärel vibreerige OOOOH, keskendudes oma keha vasakule küljele [edasi-tagasi], 40 korda.

Näiteks vibreerige EEEE, keskendudes oma keha paremale küljele, seejärel vibreerige kohe OOOH, keskendudes oma keha vasakule küljele. See on üks ring. Seejärel vibreerige kohe EEEE paremal, seejärel vibreerige kohe OOOH vasakul. See on teine ring. Tehke 40 ringi vibratsiooni I, siis O, kasutades saatanlikku roosikrantsi. Saatanlikku roosikrantsi kasutatakse selleks, et mitte segada teid suure arvu korduste vibreerimisel, püüdes arvestust pidada.

I vibratsioon, mida hääldatakse kui EEE, hääldatakse nagu pikk ameerika inglise E, nagu ameerika inglise sõnades SEE, TEA ja ME.

Vibratsioon OOOH on ameerika inglise keele pikk O, nagu näiteks sõnades HOLD ja NO.

Pärast ülaltoodu lõpetamist vibreerige E-A. Vibreerige E, hääldatuna AY, nagu Ameerika inglise sõnades MAY, SAY, DAY; keskendudes oma keha esiosale, ja seejärel AHHHHH, keskendudes kogu oma selgroole.

Näiteks vibreerige AAAAYYYYYYY, keskendudes oma keha esiosale, seejärel vibreerige kohe AAAH, keskendudes kogu oma selgroole. See on üks ring. Seejärel vibreerige kohe AAYYYYY, keskendudes oma keha esiosale, seejärel vibreerige kohe AAAH, keskendudes kogu oma selgroole. See on teine ring. Tehke 40 ringi E ja seejärel A vibratsiooni, kasutades saatanlikku roosikrantsi.

Niinimetatud "tetragramm" on tegelikult neljakordne meditatsioon hinge jaoks. "Jumala püha nimi" on koodsõna, mis tähistab hinge jaoks äärmuslikku jõusõna. "Jumal" on koodsõna mina jaoks. Vaenlane on selle tõsiselt ära rikkunud. Lisateavet selle kohta leiate siit artiklist "Tõeline Tetragramm: Kristluse edasine paljastamine"

See meditatsioon annab kogu hingele jõudu. Südame tšakra on ühendaja ja energia, mis vibreerib sinna altpoolt, ühendub seejärel meditatsiooni teises osas ülemiste tšakratega ja kandub neisse üle. Olge lihtsalt teadlik, see on erakordselt võimas ja te tunnete seda kindlasti juba esimesel korral.

See on võimas meditatsioon, mida saab kasutada nii enne ametlikku rituaali kui ka enne mis tahes mitteametlikku tööd. Seda meditatsiooni võib teha mitu korda päevas, et tugevdada hinge. See on algatuseks. Pärast seda võib vibreerida lühikest mantrat või jõusõna nagu Saatana ruudus, näiteks SURYAE. Ainuüksi sõna SUUU-RR-YAH-YAY, üheksa korda või mitmekordselt üheksa korda vibreerimine on tõhus. Te ei pea vibreerima kogu Päikese mantrat, mis on antud ruutudes. Pärast seda võite mitu korda lausuda kinnituse, suunates energia konkreetsele eesmärgile.

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457