Maagilised/kabalistlikud ruudud: Kuidas neid õigesti kasutada

Juba mitu aastat olen puutunud kokku "kabalistlike ruutude" kasutamisega, mida mõnikord nimetatakse "maagilisteks ruutudeks". Tõtt-öelda on need, nagu peaaegu kõik muu okultismiga seonduv, pärit Kaug-Idast.

Kahjuks on vaimse teadmise massilise hävitamise tõttu nende kasutamise tõeline viis hävitatud ja rikutud. Antud mitu erinevat allikat, millest igaüks esitas nende võimsate ruutude kohta labase selgituse, kuidas neid õigesti kasutada. Rikutud lääne okultism õpetab võtma numbreid ja teisendama neid [numbrite heebrea versiooni järgi] nende "sigilite" versioonideks.

Teised allikad mantraid käsitlevatest raamatutest [Kaug-Ida autoritelt] juhatavad "joonistama planeetide ruutu paberile ja kandma seda endaga kaasas". Teised allikad kordavad üsna täpselt neid kahte näidet. On ilmselgelt selge, et see ei ole õige viis nende kasutamiseks.

28.11.2010 andsid deemonid mulle tõelise valemi nende võimsate ruutude kasutamiseks. Esiteks, neid nimetatakse "kabalistlikeks ruutudeks". Nüüd, enamik teist teab, et TÕELINE KABALA on selleks, et kasutada heli ja vibratsiooni laulmist teatud energiate esilekutsumiseks ja/või teatud soovitud tulemuste saavutamiseks materiaalses maailmas. Nii et mõlemad ülaltoodud peavoolu allikatest on ilmselgelt jamad seletused, millega püütakse asendada tõeliste vaimsete teadmiste kadumist. Idamaistest allikatest uurides olen leidnud, et need ruudud sisalduvad raamatutes, kus on mantrad [mantrad on jõusõnad], AGA puuduvad tegelikud juhised, kuidas neid tõhusalt kasutada. On antud, et teatud mantraid tuleb lausuda teatud arv kordi teatud arvu päevade jooksul ja nii edasi. Asi on selles, mida kabalistlik/maagiline ruut näitab.

Kabalistlik/maagiline ruut näitab kindlat järjekorda konkreetse mantra retsiteerimiseks. Need töötlused on kõige võimsamad, mida ma kunagi teinud olen, ja need ei ole mõeldud neile, kes on meditatsiooniga alles alustanud. Need võivad tekitada äärmise hulga energiat, eriti selles tšakras, mida konkreetne ruut esindab. Kõik teie tšakrad peaksid olema avatud, kui olete teinud tšakraid avavaid meditatsioone Joy of Satana Meditatsiooni veebilehelt.*

Energia näib kuhjuvat ja muutub erakordselt tugevaks umbes poolel teel töötamise ajal. Kindlasti ei tohi töö käigus ühtegi päeva vahele jätta, sest see rikub kogu töö ära ja te peate uuesti alustama. Samuti on väga oluline, et te oleksite täpne iga päeva kohta antud korduste arvu osas.

Näiteks:

Kasutades kabalistlikku Päikese ruudu, tahaksime lausuda Päikese mantrat kuussada kuuskümmend kuus korda, sest see on Päikese ruudu numbrite kogusumma. Seda mantrat lausutaks/vibreeritaks mitu korda 36 päeva jooksul, kuna Päikese jaoks on 36 ruutu.

KABALISTLIK/MAAGILINE PÄIKESE RUUT, MIS ON MÕELDUD TŠAKRATE VÕIMENDAMISEKS, NÕRGESTATUD PÄIKESE TUGEVDAMISEKS NING ABI SAAMISEKS TERVISE JA ÜLDISE VAIMSE ARENGU OSAS, MIS ON SEOTUD PÄIKESEGA.


Nii et nagu joonisel Päikese ruudu kohta vasakul, alustaksite esimesel päeval mantra vibreerimisega 31 korda selle päeva jaoks. Te alustate ruudu paremast alumisest nurgast ja liigute paremalt vasakule, seejärel nihkute järgmises reas vasakult paremale, nagu nooled illustreerivad.

Järgmisel päeval lausute konkreetset päikesemantrat, mida kasutate, kokku 2 korda, järgmisel päeval 4 korda ja nii edasi, kuni jõuate kuuendale päevale, kus vibreerite mantrat kokku 36 korda, ja 7. päeval vahetate vahetult eespool asuva rea vastu ja vibreerite mantrat 25 korda, siis järgmisel päeval 29 korda ja nii edasi, lõpetades 36. päeval ruudul 1, kus vibreerite mantrat ainult üks kord, nagu ruutus ette nähtud.


KABALISTLIK/MAAGILINE PÄIKESE RUUT MATERIAALSE EDU, HEAOLU JA MAISTE [MITTE VAIMSE] ASJADE JAOKS
Materiaalse edu ja heaolu saavutamiseks maistes [mitte-vaimsetes] asjades tuleks mantrat lausuda ülevalt alla, nagu on näidatud vasakul olevas Päikese ruudus. Alustaksite esimesel päeval mantra 1 kordse vibreerimisega selle päeva kohta. Te alustate ruudu paremast ülemisest nurgast ja liigute ülalt alla- 1, siis järgmisel päeval 30, kolmandal päeval 24, neljandal päeval 13, viiendal päeval 12, kuuendal päeval 31, siis järgmisel päeval edasi järgmisele reale, nagu nooled illustreerivad 2-ga, järgmisel päeval 26 jne, lõpetades 36. päeval ruudu 6 juures, kus vibreerite mantrat 6 korda, nagu ruudus on juhendatud.

Jätkates Päikese ruudu kasutamise näidet, tahaksite alustada mantrat siis, kui Päike on tugev, kas oma ekstaatsioontähes [Jäär] või kodumärgis Lõvi. ÄRGE kunagi tehke mingeid päikeserituaale või -töid, kui Päike on Kaalude [selle languse märk] või Veevalaja [selle halvenemise märk]. Kõiki Päikese rituaale ja töid Päikese jaoks tuleks alustada pühapäeval [Päikese päeval] ja Päikese tundidel. Päikese tunnid saate teada, kui laadite alla programmi Chronos, mis on hädavajalik.

Ideaalis tuleks Päikesetööd alustada päevasel ajal, kui Päike on kõrgel taevas ja tugev, nagu näiteks kella 10:00 ja 14:00 vahel, kui see on võimalik.

Iga päev tuleks Päikese jaoks valitud mantrat lausuda Päikese tundide ajal.

Need on standardsed sanskriti mantrad, mida on kasutatud tuhandeid aastaid. Te peaksite tundma energiat peaaegu kohe.

Kui olete vibratsiooni lõpetanud, kui töötate käegakatsutavate jõukuse [mitte vaimse] eesmärkide kallal, on oluline suunata tõstetud energiat, lausudes mitu korda afirmatsiooni/kinnitust, visualiseerides samal ajal oma eesmärki praeguses reaalsuses ja olevikus.

Neid töid tuleks teha, nii vaimset kui ka materiaalset, enne raskeid Saturni transiite ja nende ajal, et tugevdada planeedi/planeete, mida tabatakse, ja ka kompenseerida Saturni poolt põhjustatud ebaõnne.*Vaid mõned tekstid ja õpetused väidavad, et kolmandat tšakrat valitseb planeet Mars, me ei nõustu sellega. Põhjus on selles, et kolmanda tšakra juur [Bija] mantra/vibratsioon on alati olnud RA/RAM, mis on variatsioon 'RA' nagu AMON RA, Egiptuse Päikese Jumal. Sõna 'Jumal' on ka termin tšakra jaoks.

KLÕPSAKE SIIN PLANEEDI RUUTUDE INDEKSI JAOKS

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2011, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457