Vastu võitlemine


Üks tähtsamaid põhjusi, miks me puhastame oma aurat, on vabaneda kogu negatiivsest energiast, millega me igapäevaselt kokku puutume. Suur osa sellest tuleb teistelt meie lähiümbruses. Töökoht võib olla paljude jaoks eriti häiriv, nagu ka kodu. Negatiivsete inimeste hulka kuuluvad need, kes igavesti virisevad ja kurdavad, kuid ei tee midagi, et oma olukorda leevendada, need, kes alavääristavad teisi igavesti, et end paremini tunda või juhtida tähelepanu kõrvale oma isiklikust väärtusetusest, need, kes süüdistavad oma hädades kõiki teisi, need, kes viha ja pettumust teiste väärkohtlemise kaudu välja lasevad, ja loetelu võib lõputult jätkata.

Satanistid ei kannata väärkohtlemist.

On olemas väga lihtne meditatsioon, mida saab teha see, kes kogeb teise negatiivse väljundi mõju:

1. Puhastage oma aura ja tšakrad põhjalikult, sest te ei taha, et negatiivne energia jääks lõksu*.

2. Laiendage oma teadvust oma aurale ja *tundke* oma aurat.

3. Lõdvestuge ja häälestuge oma aurale.

4. Visualiseerige oma aurat kui piirjooni ja kaitsvat barjääri. Kontuur peaks olema särav valge valgus nagu Päike, sest valge valgus tõrjub kõike.

5. Lausuge see kinnitus: "Minu aura tõrjub võimsalt ja täielikult [kurjategija nimi] negatiivset energiat igati ja saadab selle otse temale tagasi."

Seda meditatsiooni tuleks teha meelega ja seda kinnitust korrata, kui puutute kokku solvava inimesega. Lihtsalt visualiseerige ja tunnetage oma aurat, nagu on eespool ja korrake afirmatsiooni paar korda [kolm korda on siinkohal hea, kui olete selle oma aurasse programmeerinud] ja vaadake, kuidas selle inimese negatiivsus hävitab teda, selle asemel, et mõjutada inimesi, kes peavad taluma samas läheduses viibimist.

Ükski satanist ei peaks kunagi leppima või taluma väärkohtlemist. Keskmine inimene neelab negatiivset energiat ja kannatab vastavalt pärast negatiivsuse kuhjumist. Solvav inimene saab kasu, kui ta vaenulikkust või negatiivsust teiste peal välja laseb, ja sageli õitseb ta sellest. Inimesed, kes seda energiat teadmatult neelavad, võivad kannatada kõike alates depressioonist kuni haigusteni ja sattuda negatiivse energia keerisesse, pakkudes samal ajal solvavale inimesele negatiivset väljundit. Ülaltoodud meditatsioon teeb sellele lõpu, kuid pidage meeles, et seda tuleb sageli tugevdada.

Lisaks ülaltoodule visualiseerige solvajalt välja saadetavat negatiivset energiat halli värvi ja suunake see otse tema aurasse tagasi, klammerdudes selle külge. Ärge unustage pärast seda oma aurat puhastada.

*SINU AURA TÄIELIKU PUHASTAMISEKS lausuge saatanlik roosikrants, koos Päikese seemne mantraga, visualiseerides samal ajal end särava valge-kuldse valguse sisse neelatuna. Keskenduge vibratsioonile kogu oma hinges. Võite valida, millise Päikese mantraga teile meeldib töötada, sest mõlemad on tõhusad: "SURYA" SUUU-RR-YAH või "RAUM" RR-AHH-UUU-MMM. [Veenduge, et rullite oma R-i]. Vibratsioon on aurat puhastades palju tõhusam.


Kuidas puhastada oma aura 


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI PEALEHELE 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2007, 2015, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457