Vana testamendi paljastamine


Enamus kristlasi ja paljud teisedki usuvad, et judeokristlik piibel on “jumala” sõna. Tegelikkuses on peaaegu kogu piibli sisu varastatud ja muudetud judeokristlusele sadu kuni tuhandeid aastaid eelnenud Paganlikest religioonidest. Allikad on pärit kogu maailmast, eriti Kaug-Idast.

"Meie hävitame Jumala" – tsitaat siioni tarkade protokollidest.

Heebrealaste kirjutatud “moosese viis raamatut”, mida tuntakse ka kui “pentateuch”, koos “tooraga” VARASTATI ja MUUDETI Egiptuse TAROT süsteemist. Märkus: “toora” on “tarot” anagramm. Kõige tuntum näide Tarot süsteemist on 78 kaardist koosnev pakk mida kasutatakse ennustamiseks. Tarot koosneb viiest mastist (siit varastati number viis): kepid/vardad on tuli, mõõgad on õhk, karikad on vesi, viisnurgad on maa ja trump on kvintessents/eeter. Standardsetest mängukaartidest jäeti trumbi mast välja, alles jäi vaid Narri kaart, mis on jokker. Kõik need elemendid (tuli, maa, õhk, vesi ja eeter) on osa inimese hingest. Tarot sõnum lisaks ennustamises kasutamisele on suur ettevõtmine nimega Magnum Opus, mille tulemus on füüsiline ja spirituaalne täiuslikkus ja surematus. Need kontseptid varastati ja moonutati juutide fiktiivseks ajalooks, millel pole spirituaalsusega mitte mingisugust pistmist.

Juutide talmud käsib juutidel hävitada mittepaganaid ning neid orjastada, sest "YHVH" on tegelikkuses juudi rahvas.

Tsitaad talmudist:
Sanhedrin 58b. Kui pagan (mittejuut) lööb juuti, tuleb mittejuut tappa. Juudi löömine on võrdne jumala löömisega.

Mängu toodi fiktiivse juutide jumala nimi “jahve/jehoova”, asendades sellega paljude mittejuutide/paganate Jumalate nimed. See nimi varastati Rooma Jumalalt “Jove”.
"Vagatsev Dr. Parkhurst. . . tõestab, Diodorus Siculus, Varro, St. Augustine, jne. volitusel, et juutide iao, jehova, ieue või ie oli ladina ja etruskide Jove…”
"YHWH/IEUE oli lisaks ka Egiptuse Päikesejumal Ra: Ra oli isa taevas, kellel oli tiitel ‘Huhi’ igavene, millest juudid tuletasid nime 'Ihuh'." "Juudi müstika traditsioon vaatles algset jehoovat androgüünina, tema/temakese nimi liideti kokku sõnadest ‘jah’ (jod) ja heebrea-eelsest nimest Eve, Havah või Hawah, mida heebrea tähtedega kirjutatakse he-vau-he. Neli tähte koos moodustasid püha tetragrammatoni, YHWH, jumala salajase nime…” Lisaks näeme, et kasutati Zeusi (Jove) ja Prometheuse antagonistlikku lugu, et luua mässumeelse Jumala kontsept, keda mõisteti hukka inimkonnale teadmiste toomise eest.” 1

Inimkonna algne religioon oli polüteistlik (jumalaid oli palju erinevaid). Algses heebrea piiblis kasutati sõna “Elohim”. “Vaatamata esimese moosese raamatu koostajate ja toimetajate monoteistlikele püüdlustele kuulutada usku ühteainsasse jumalusse ajal, mil maailmas usuti mitmeid jumalaid, on teksti jäänud mitmeid apsakaid, millede puhul piibli narratiiv räägib jumalatest mitmuses. Konkreetne termin ‘jumaluse’ kohta (kui issandat ei nimetata spetsiifiliselt jaweh nimega), ei ole ainuses ‘el’, vaid mitmuses ‘elohim’. 2

Kristluse duaalne aspekt varastati zoroastrismi duaalsusest, mis on kristluse religioonist mitmed sajandid vanem. 3 Yaweh/jehoova asendas Ahura Mazda ja Algsed Vanad Jumalad (Ahriman, mis on Aaria päritolu ja tähendab Sanskriti keeles “üllas”) sildistati “kurjadeks”, et kehtestada jaweh/jehoova ülemuslik monoteism. Algsed Jumalad muudeti Deemoniteks ja koletisteks, kes esindasid kurjust. 4 Enamus neist sattus “Goetia” koosseisu. Juhin tähelepanu sõna juure sarnasusele: “Goet” tähendab “Kuradit”, juutide halvustav sõna mittejuudi kohta on “goy”, mitmuses “goyim”.

See tsitaad katoliku entsüklopeediast on väga paljastav:
Samal moel nagu Kreeklased ja Roomlased võisid kummardada oma jumalusi, hellalt uskudes, et nad on head, kuid kristlikud kirjutised kuulutasid kõik mittejuutide Jumalad deemoniteks.
Catholic Encyclopedia: Devil Worship
https://www.newadvent.org/cathen/04767a.htm
DEEMONID ON MITTEJUUTIDE/PAGANATE JUMALAD!

Mithra, taevalik vahendaja Ahura Mazda ja Angra Manyu (Ahriman) vahel omab hulgaliselt rabavaid paralleele naatsaretlase “jeesus kristusega”. Mithra oli päästja, kellest sarnaselt naatsaretlasele andsid teada prohvetid, kelle sünd toimus koopas (paljud kirjutised naatsaretlase sünnist väidavad, et ka see sündis koopas) ja taevasse ilmus silmapaistev täht. Mithra tõrjus hiljem välja Vishnu, kes zoroastrismi eelses vedismis oli olnud maailma päästja. 5

Järgnev on tõestus paljudest erinevatest ja mitmekülgsetest allikatest, millest judeokristliku piibli autorid materjali varastasid:

Need mõlemad loomise lood eelnesid kristlusele ja judeokristlikule piiblile rohkem kui sajandeid. Mõlemast selgub, et olid “JUMALAD”, mitte “üks jumal”.

Esimese moosese raamatu peatükk 1, salm 26 kirjutab: " Ja Jumal ütles: „Tehkem inimesed oma näo järgi, meie sarnaseks…”
Juba see paljastab juutide monoteistliku jaweh müüdi.
Maaväline Jumal nimega Ea (Saatan) lõi inimolendid geneetilise manipuleerimise teel. Selles loomises osales ka mitmeid teisi Jumalaid/Jumalannasid. Vaata all olevat Sumeri Loomise pilti. Algselt raiuti see kivisse, tuhandeid aastaid enne judeokristlust.

All on foto basaltsteelist, mis kujutab Sumeri Päikesejumalat Shamash-i andmas Hammurabile seadustega tahvlit. “Shamash” on teise nimega “Azazel”, niinimetatud “Langenud Inglite” juht, “Igigi” põhja tulnukad kes võtsid endale naised inimeste seast.

Näide: Teine moosese raamat 20:
16 Sa ei tohi tunnistada oma ligimese vastu valetunnistajana!

Varastatud Hammurabi Seadusest, 3: "Kui senjöör astub kohtuasjas ette valetunnistusega, ta pole oma sõnu tõestanud, kohtuasi sisaldas küsimust elu üle, siis see senjöör tuleb surmata.”

Veel varastatud seadusi Hammurabi Seadustest:
Teine moosese raamat 21:24 silm silma vastu, hammas hamba vastu, käsi käe vastu, jalg jala vastu,
 
Hammurabi 196: "Kui senjöör on hävitanud aristokraatia liikme silma, hävitatakse tema silm.”
Hammurabi 200: "Kui senjöör on välja löönud sama auastme senjööri hamba, lüüakse välja tema hammas.”

Lisaks, piiblis enamus teise, kolmanda ja viienda moosese raamatute sisust võeti ülaltoodust, see EI tulnud “jahve” käest. Eksisteerib sedavõrd rumalaid kristlasi, kes usuvad, et nende “jahve” on ainus jumal. “Ei ühtki Jumalat peale minu.”

VEEL VARASTATUD MATERJALE:

Paljud piibli Joosua raamatu kirjutised varastati:

Kohtumõistjate raamatu sisu varastati:

Saamueli ja kuningate raamatud sisaldavad palju varastatud materjale, mis pärinevad:

Esra ja Nehemja raamatud sisaldavad varastatud materjale, mis pärinevad:

Veel varastatud materjale ja kirjutisi hiiobi ja koguja raamatutes:

Nagu ülalt lugeda võib, põhineb kristlik “religioon” varastatud materjalidel, mida on moonutatud ja väänatud selleks, et inimestega manipuleerida, neid segadusse ajada ja neis hirmu põhjustada. ALGSEST JUMALAST JA INIMKONNA LOOJAST EA/ENKI ehk SAATAN/LUTSIFER on saanud inimkonna vaenlane. “Meie hävitame jumala” – siioni tarkade protokollid. Kristlust on kasutatud Vanade Jumalate teotamiseks, naeruvääristamiseks ja mustamiseks, põhjustades võõrdumist legitiimsetest jumalustest ja vimma nende vastu. Asemele sokutati valejumal “jahve/jehoova”. Lisaks kasutatakse seda koletislikku programmi tööriistana kaitsetu, orjaliku mentaliteedi tekitamiseks; mittejuutide elanikkonna psühholoogiliseks relvitustamiseks, et nad aktsepteeriks kommunismi, mis on järjekordne juutide vennaskonna programm.

On tihti öeldud, et tõeline kurjus ei suuda luua mitte midagi. Kõik tõelisest kurjusest tulenev on kunstlik. Tõele au andes on “jumal” ja “Kurat” oma rollid vahetanud. Selle rõveda religiooni alus on üleni koostatud varastatud materjalidest. Lisaks on see eluvastane ja enesetapjalik. Selles pole mitte midagi spirituaalset. Selle kõige eesmärk on inimkond täielikult eraldada oma õigest Looja Jumalast, kes on Saatan. Seda tehes saavutavad maavälised reptiilid ja nende heaks töötavad isikud oma eesmärgi: nad orjastavad inimrassi juudi kommunismi programmi kaudu. Saatan annab meile teadmisi ja väge. Ilma temata pole inimkonnal midagi. Tõelist kurjust tuntakse ka valede ja pettuse isandana. Mis saaks olla suurem pettus kui see, et religioosse pettuse järgijad neavad ja teotavad omaenda Loojat? Paljud iidsed Paganlikud religioonid (nagu kreeklastel ja roomlastel) jagasid samu legende ja panteone. See on täielikult erinev kristlusest, mis on järeleandmatult ja brutaalselt hävitanud kõik teised religioonid, väites end olevat see ainuõige.

"MINU TEADMISTE SALADUSES, POLE ÜHTEGI JUMALAT PEALE MINU"
- SAATAN
Kirjutisest "Peace Be Unto Him"
1 The Christ Conspiracy, The Greatest Story Ever Sold, Acharya S leheküljed 94-95
2 The Stairway to Heaven, Zecharia Sitchin, lehekülg 99.
3 World Book Encyclopedia, artikkel zoroastrismist, © 1989
4 A History of the Devil, Gerald Messadié
5 Cambridge illustrated History of Religions, toimetanud John Bowker. Leheküljed 216- 217
6 Mesopotamia, Pamela F. Service, lehekülg 44.


Muud viited:

The Holy Bible- King James Version

The Ancient Near East, Volume I, toimetanud James B. Pritchard © 1958

Old Testament Parallels: Laws and Stories From the Ancient Near East, Victor H. Matthews ja Don C. Benjamin© 1991

A History of the Devil, Gerald Messadié© 1993, 1996

Encyclopedia Britannica


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE