Null-aasta


Järgnev artikkel paljastab väga selgelt kristluse tõelise eesmärgi ning selle otsese seotuse juudi kommunismiga.

On oluline teada kuidas “null-aastat” on kasutatud riikide kommunistliku ülevõtmise raames nii enne kui pärast kristust. Ajalugu on juutide poolt laialdaselt võltsitud, et see vastaks nende tegevusplaanile orjastada maailm ja edendaks seda. E.m.a tähendab “enne meie ajaarvamist” (ehk enne kristust), m.a.j tähendab “meie ajaarvamise järgi”, kasutatakse ka Anno Domini (ehk peale kristust).

"Termin Anno Domini on keskaegsest ladina keelest. Tõlkes tähendab see “issanda aastal”. Aeg-ajalt kirjutatakse seda kujul Anno Domini Nostri Iesu (või Jesu) Christi ("Meie issanda jeesus kristuse aastal")." ¹

Fiktiivse naatsaretlase oletatav sünd oli siis “null-aasta”.

"Null-aasta idee on see, et ühiskonna kogu kultuur ja traditsioonid tuleb täielikult hävitada või kõrvale heita ja uus revolutsiooniline kultuur (märkus: juudi kommunism) peab selle asendama, alustades nullist. Rahvuse või inimeste ajalugu enne null-aastat loetakse suuresti ebaoluliseks, sest ideaalis see hävitatakse ning asendatakse täies mahus.

Kambodžas null-aastale järgnevate puhastuste käigus otsiti välja ja hukati just õpetajad, kunstnikud ja intellektuaalid. "

"Mõned kutsuvad seda marksismiks – mina kutsun seda judaismiks."
– rabi S. Wise, The American Bulletin, 5. mai, 1935

"Kommunistlik hing on judaismi hing. Sellest järeldub, et kommunismi triumf vene revolutsioonis oli judaismi triumf…”
(Programm juutidele ja inimkonnale, rabi Harry Waton, lk. 143-144).

Null-aasta doktriini kommunistlikus Kambodžas nimetati täiuslikuks kommunistlikuks revolutsiooniks. Seda toetasid ja juhtisid rahvusvahelised juudid kommunistliku Hiina kaudu. Sõna otseses mõttes pühiti minema kogu tsivilisatsioon, hävitati perekonna institutsioon: perekond pidi lakkama igavesti olemast. Kaotati igasugune progress, muusika, raha, haiglad, õppimine, raamatud ja lugemine. Haritud ja professionaalne elanikkond kaotati täielikult massimõrvade abil. Keelati isegi armastus inimeste vahel. Orjalaagrites tapeti inimesi isegi naeratuse eest. Isegi uni kui sõna keelati ära: inimesed töötasid kella kolmest hommikul kuni üheteistkümneni õhtul kausitäie riisi eest. Kui nad ei suutnud töötada või ei töötanud väsimuse tõttu piisavalt kiiresti, tapeti nad kohapeal. Neid sunniti elama vaheseinteta küünides, omavaheline suhtlus oli keelatud. Inimesed taandati loomadeks. Elu mõte oli töötada ja surra. Kogu populatsioon allutati sellele, kogu nende kultuur hävitati koos inimestega ning asendati juudi kommunismi orjaühiskonnaga.

Pealinna suurest raamatukogust konfiskeeriti ja hävitati kommunistide poolt kõik raamatud. Linnad tehti tühjaks, üks kolmandik elanikkonnast hukati. Kõik haritud inimesed arreteeriti, viidi kurikuulsatesse vanglatesse, kuulutati poliitiliselt alama klassi inimesteks ning piinati hiljem surnuks. Inimesi pildistati arreteerimisel ning hiljem pärast piinamist ja tapmist. Kõrid lõigati läbi, kehad olid kommunistlike timukate poolt moonutatud ja lahti lõigatud. Enamus linnu tehti maatasa ning elanikkond marssis reaalsesse Orwelli loomade farmi. Tapeti ka terveid perekondi. Naisi tapeti ka selle pärast, et nad “olid liiga ilusad”. Inimesi löödi mättasse ka lugemisoskuse pärast.

Null-aasta algus oli praeguses kommunistlikus Kambodžas elu lõpp. See oli täiuslik ja totaalne juudi kommunismi elluviimine. Sedasama nägime ka juudi kristluse ja islami programmidega. Ka juudi kristlus alustas null-aastaga. Tervetele ühiskondadele tehti sama mida kommunistid tegid Kambodžas: raamatukogud hävitati, spirituaalne ja seega haritud klass piinati ja tapeti, linnad, teadmised ja kunst hävitati, muusika keelati ära. Isegi kümblemine tembeldati “paganlikuks harjumuseks” ja keelati ära. Lugemisoskus oli kiriku jaoks ülim kuritegu. Kiriku komissarid uhkeldasid, et pühkisid minema terve tsivilisatsiooni ja kultuuri. Selle asemele tuli algse kommunismi orjaühiskond, mida juhtis partei ehk kirik. Null-aasta.

Putini kommunistlik nõunik Aleksander Dugin ütles ühes intervjuus:
https://www.counter-currents.com/2012/07/interview-with-alexander-dugin/

See sobitub hästi lääne kristluse ortodoksse kriitikaga. Lihtne on näha, et lääne kristluse ilmalikustamine annab meile liberalismi. Ortodoksse religiooni ilmalikustamine annab meile kommunismi… kommunism on kristluse viimane, täiuslik versioon.

"Maailma revolutsioon, mida me kogeme, saab olema üksnes meie afäär ning sõltub meist. See revolutsioon tugevdab juudi ülemvõimu kõigi teiste inimeste üle."
– Le Peuple Juif, 8. veebruar 1919.

Kui sa arvad, et see on läbi, siis pea meeles… kommunism on juutide messialik liikumine mille on loonud ja mida juhivad siioni targad, nagu näiteks Rothschildid. Nad on ikka veel olemas ja töötavad järelejätmatult selle nimel, et teha kogu maailmas null-aasta, mis on judaismi lõplik eesmärk. Sionism on judaism. “Messiase aegadel hävitavad juudid kõik maa rahvad."

Väljavõte raamatust “The Elephant Walk Cookbook”, Longteine De Monteiro ja Katherine Neudstadt © 1998:
“Riik oli sügavas tsiviilsõjas. Ühelt poolt oli USA toetatud Lon Nol-i valitsus, kes asendas 1970. aasta riigipöörde järel kuningas Norodom Sihanouk-i. Teiselt poolt olid kommunistlikud mässulised revolutsionäärid, punased khmeerid, kes olid arvatavasti võidule lähedal.

Olin kolm nädalat varem lennanud Phnom Penhi, et veenda Keni ja minu pereliikmeid Taivanisse tulema (varem sel aastal tulid minu vanemad sealt ära). Taivanis saaksid nad olla ohutuses ja oodata sõja lõppu. Ken oli juba kaotanud lahingutes sugulasi, pealinn oli tugeva tule all kogu selle aja kui seal olin. Suutsin veenda Phnom Penhist minuga lahkuma ainult kolme vennapoega ja ühte oma nooremat õde. Minu ema, kes oli tulnud tagasi oma ema juurde, oli reisimiseks liiga vana ja keeldus.

17. aprilli pärastlõunal kuulasime Keniga raadiosaadet milles teatati, et Kambodža oli langenud punaste khmeeride kätte, mässajate salgad marssisid juba võitjatena pealinnas. Seejärel saabus vaikus. Möödusid päevad, nädalad, kuud. Olukorrast ei olnud kusagil ühtegi ametlikku raportit ega uudist. Olid ainult kuulujutud ja uskumatud lood inimestelt, kel õnnestus mingil moel põgeneda: jutud punaste khmeeride metsikust jõhkrusest ja vägivallast, seadustatud hukkamistest ja juhuslikest mõrvadest. Kuulsime kohesest massiivsest evakuatsioonist, miljonid inimesed viidi pealinnast ühe päevaga välja. Me ei suutnud seda uskuda. Samuti ei suutnud me ette kujutada, et jutud ümberasustamisest sunnitöölaagritesse maapiirkonnas – osa revolutsiooni plaanist muuda Kambodža täielikult talupoegade ühiskonnaks – olid tõesed.

Ken üritas meeleheitlikult luua kontakti uue valitsusega, saada uudiseid meie perekondadest, saada luba koju naasmiseks lootuses pakkuda valitsusele oma diplomaadioskusi. Lõpuks tuli ametlik vastus CIA (USA Luure Keskagentuur) käest. Meile anti teada, et minu vanema õe mees, Kambodža mereväe ülem, oli ilmselt punaste khmeeride käes oma otsa leidnud tõenäoliselt esimesel ülevõtmise päeval. Oletati, et minu teised sugulased, kes samuti valitsuses töötasid (nende hulgas ka minu vanim vend, kes oli olnud kaubandusminister) olid samuti surnud.

Järsku kadus igasugune Kambodžasse naasmise võimalus täielikult. Samal ajal muutus Keni töökoht Taivanil järjest alusetumaks – kuidas saaks ta esindada riiki kui riiki ei ole? Keni jaoks tähendas see dramaatilist ja enneaegset karjääri lõppu. Perekonna jaoks tähendas see sunnitud eksiili.

Järgnevate aastateks veninud kuude jooksul leidsime varjupaiga Prantsusmaal. Jäime paikseks edelas, Vahemere läheduses asuvas väikeses Hispaania mõjutustega linnas nimega Béziers. Seal kogunesid minu pere ellujäänud liikmed. Minu kaks õemeest ja minu vend olid arvatavasti surnud. Puudus igasugune info minu ema, vanaema, noorema õe ja Keni pere kohta. Neist kõigist jäi ellu ainult minu õde. Meie säästud kuivasid kokku ning ühtlasi sai eksimatult selgeks asjaolu, et Keni diplomaadikarjäär on läbi. Seisime silmitsi finantskriisiga.”

“Khmeri ühiskonna mõranemisega viimastel aastatel on selgeks saanud, et paljud kultuurilistest väärtustest, nagu ka Kambodža parim traditsionaalne kokakunst – nii lihtne kui ka keerukam – on igaveseks kadunud. Enamus toidust sügavalt hoolinud inimesi on tapetud, riigist põgenenud või vanadusse surnud. Praegu ma isegi ei tea, kust hakata otsima neid vanu naisi, kes hoidsid parimate karri maitseainesegude saladusi, säilitades neid järeltulevatele põlvedele. Oletan, et need naised on kõik kadunud.”

““NULL-AASTA”: KODUSÕDA”
“…1975. aasta aprillis võtsid kommunistid riigi lõpuks oma kontrolli alla. Pol Poti ja tema lähedaste nõunike juhtimisel võttis revolutsioonivalitsus eesmärgiks luua üleöö marksistlik-leninistliku talupoegade ühiskond, viies Kambodža tagasi null-aastasse nagu nad seda nimetasid: ühiskond, milles pole raha, turgusid, formaalset haridust, budismi, raamatuid, eraomandit… ega liikumisvabadust; rääkimata kokakunstist.

Selle ajastu mõju, “tapaväljade” perioodi, ei ole võimalik alahinnata. Vähem kui neli aastat hiljem, 1979, ajasid Vietnami jõud punased khmeerid välja kättemaksuks rünnaku eest Vietnamile. Khmeeride valitsemine oli põhjustanud enam kui miljoni kambodžalase surma nälja, ületöötamise, haiguste ja piinamise tõttu. Aastakümned hiljem on ühiskond riigi ülesehitamisega ikka veel raskustes.”

ÜLISOOVITATAV! FILM:
The Killing Fields [1984]
https://www.imdb.com/title/tt0087553/?ref_=nv_sr_1
"Fotograaf jääb Kambodžasse lõksu türannist Pol Poti verise “null-aasta” puhastuskampaania ajal, mille käigus kaotas elu kaks miljonit “soovimatut” tsiviilisikut.” Näitlejad: Sam Waterston, Haing S. Ngor, John Malkovich
___________________________________________________

1 https://en.wikipedia.org/wiki/Anno_Domini


Tagasi “kristlus, kommunism, juudid ja piibel” lehele

Tagasi kristluse paljastamise lehele