Rituaalseid tööriistu

Rituaalsed tööriistad on töö õnnestumiseks ebavajalikud ja neid kasutatakse põhiliselt tseremoniaalse maagia puhul. Iseenesest ei ole neil mingit jõudu, välja arvatud juhul, kui neile on lisatud jõudu. Rituaalseid vahendeid kasutavad need, kes vajavad atmosfääri ja naudivad ja/või töötavad paremini ametliku rituaali abil. Rituaalvahendeid kasutavad sageli ka koveneid, kuna koveneid osalevad sageli ametlikel tseremooniatel.

Oma vaimu ja hinge jõud on ainukesed olulised töö tegemisel. Neile, kes on uued, on allpool esitatud teave väga tavaliste nõiduse kohta. Siin toodud rekvisiitide tegeliku tähenduse kohta on lehekülje allosas link, mis selgitab, mida need sümboliseerivad.

Athame ehk "rituaalne pistoda" "musta käepidemega rituaalne nuga" kasutatakse selleks, et osutada 4 suunda ja kutsuda esile 4 kroonitud põrguvürsti. Seda kasutatakse energia ja tahte suunamiseks. See on seotud õhu elemendiga. See on ka falloseline ja sümboliseerib riituse meesenergiat.

Baphomet. Igaühel peaks kusagil oma altaril olema Baphomet'i sümbol, kuna see esindab nii teadmisi kui ka tarkust ja on iidne saatanlik sümbol.

Kellukest kasutatakse rituaali alguse ja lõpu tähistamiseks. Kella helinaga puhastatakse rituaali ettevalmistamiseks õhk. Seda helistatakse rituaali avamisel keerates widdershins [vastupäeva] ja rituaali lõpus keerates deosil [päripäeva].

Varjude raamatut tuntakse ka kui loitsuraamatut. Mõned inimesed nimetavad seda Mustaks raamatuks. See on teie isiklik päevik rituaalide ja maagiliste tööde, nende tulemuste, selle, mida, millal ja kuidas te seda tegite, vaimukommunikatsioonide ja ilmingute ning planeetide kohta; kõik, mis on teie tööga seotud. See on privaatne dokument, mida saate hoida ja millele saate viidata kõigi oma rituaalkogemuste ja -tööde üksikasjaliku jäädvustamise käigus. Ärge ajage variraamatut/mustat raamatut/loitsuraamatut segamini grimoire'iga. Grimoire on raamat, mis sisaldab juba loitsusid ja muud sellist. Grimoire ei ole isiklik päevik ja seda võib kasutada igaüks. See ei ole isiklik. On olemas palju grimoiresid, mis ei ole mitte ainult väga ohtlikud, vaid on Saatana ja meie deemonite rüvetamine ja neid tuleks vältida, kuna need on kirjutatud vaenlase poolt.

Põletuskauss peaks olema valmistatud roostevabast terasest või hõbedast. See on tule elemendist ja seda kasutatakse paberite põletamiseks, mis sisaldavad kirjutatud palveid/palveid rituaali ajal. Eraldi kauss ei ole vajalik, kuid seda võib kasutada moona,, isiklike asjade või vihkatud inimese  kujutiste põletamiseks, mida kasutatakse destruktiivsetes [mustades] maagilistes toimingutes.

Hoidke alati eraldi rituaalsed esemed musta maagia tööde jaoks. Selle põhjuseks on see, et musta maagiat praktiseerides kasutame me väga negatiivset ja hävitavat energiat. See energia võib saastata teie igapäevaseid rituaalseid esemeid. Musta maagia vahendeid on kõige parem hoida eraldi. Aja jooksul tekib neil oma võimas energia.

Küünlad esindavad tule elementi. Standardse saatanliku rituaali küünlad peaksid olema mustad, kuid kui musta ei ole võimalik kasutada, võib kasutada sinist või punast või mis tahes muud värvi, sealhulgas valget [valge maagia puhul]. Deemonite kutsumisel on oluline kasutada deemoniga seotud värvi.

*Kristliku kontrolli tõttu muutuvad kohad, kus saab osta musti küünlaid, üha harvemaks. Tehke oma parim ja pidage alati meeles, et see, mis on teie südames ja millised on teie kavatsused, on tähtsam kui teie küünalde värvus.

Karikas esindab vee elementi. Seda kasutatakse veini või mõne muu joogi joomiseks ametliku rituaali ajal. See peaks olema hõbedast või roostevabast terasest. See sümboliseerib riituse naiselikke energiaid.

Kristallid ei ole vajalikud, kuid neid võib kasutada rituaalide ja maagiliste toimingute intensiivistamiseks ja energia salvestamiseks.

Viirukipõletajat kasutatakse õhu lõhnastamiseks ja rituaalide ja maagiliste toimingute jaoks soodsa atmosfääri loomiseks. Lõhn on meeldiv ka deemonitele. Uue suitsuaine põletamist peaks alati enne proovima. Seda seetõttu, et kui rituaal on juba alanud, on liiga hilja, kui suits on ebakvaliteetne. Odav või halva lõhnaga suits võib olla väga piinlik ja võib olla ka solvav vaimudele, keda püütakse kutsuda. Viirukipõletaja on nii tule- kui ka õhuelement.

Pentagrammid ei ole vajalikud, kuid neid võib kasutada maa elemendi esindamiseks. Need peaksid olema hõbedast või roostevabast terasest.

Rituaalsed nöörid ei ole vajalikud, kuid neid võib kasutada sidumisloitsude või sõlmede maagiat nõudvate loitsude puhul.

Sau on tavaline rituaalivahend, mida kasutavad vaenlase maagid ja nõiad. Ma soovitan tungivalt loobuda saua kasutamisest. Seda nimetatakse ka "lõhkekepiks" ja sajandeid on seda kasutatud vaenlase "jumala" ja inglite nimel deemonite kuritarvitamiseks ja ärakasutamiseks. See ei ole mõistlik, kui soovitakse luua suhteid Deemonitega, sest sauad on nende jaoks väga solvavad. Sau esindab tule elementi.


Täiustatud saatanlik rituaal [mida rituaali tööriistad tegelikult sümboliseerivad]

Saatanlikud sümbolid 

TAGASI UUTE INIMESTE PEALEHELE

 

© Copyright 2003, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457