Kujutise maagia


Kujutise maagiat on kasutatud sajandeid. Üldine idee seisneb selles, et mida tehakse mingile ohvrit esindavale esemele, tehakse ka ohvrile. Selle praktika juured ulatuvad tagasi iidsesse Egiptusse.

Parimate tulemuste saamiseks kasutage nuku meisterdamiseks ohvri isiklikku eset mis sisaldab tema vibratsioone. Foto, väike riideese, autovõtmed, väike isiklik ese, juuksed, sõrmeküüned, seksuaalsed vedelikud või isegi pori tema jalajäljest. Võimalusi on lõputult kuid peamine on, et ese oleks vaenlasega mingil moel lähedalt seotud.

Vanasti meisterdati nukke tihti vahast või savist. Vahaga on raske töötada. Kui soovite nukku kahjustada, tuleks see valmistada tugevatest materjalidest. Nukk peaks olema valmistatud nii, et see kannataks vägivalda.

Oluline on, et ettevõtmisse läheks õige kogus keskendumist ja vihkamist. Naela löömine nuku pähe põhjustab hullumeelsust. Naela löömine südamesse koos õige koguse keskendumise ja piisava intensiivsusega põhjustab surma kui maagi aura on piisavalt tugev. Nuku matmine maasse põhjustab vaenlase hääbumise samal ajal kui nukk maapinnas laguneb.

Võta saadaolevad materjalid ja meisterda sellest kujutis. Riideesemeid on tõenäoliselt vaja mõõtu lõigata. Jääke võib alles hoida rituaali jaoks.

Nukku võib õmmelda ja täita materjalidega mida olete hankinud. Vaha, savi või muud taolist materjali saab vormida ja segada ohvri isiklike esemetega. Kujutise valmistamisel korrake kõva häälega või mõttes oma vaenlase nime kelle jaoks sa nukku valmistad. Korda seda seni kuni nukk valmis saab. See peaks olema vihkamise mantra.

Vaenlase nime kordamisel keskendu intensiivselt väärtegudele mida see inimene on teinud ning sinu vihale tema vastu.

Kui kujutis on valmis, kirjuta või graveeri sellele vaenlase nimi. Kui soovid vaenlase täielikult hävitada, on seda kõige parem teha kahaneva Kuuga. Kuu Sõnnis, Skorpionis, Kaljukitses või Kalades on seda tüüpi maagia jaoks hea aeg. Võid läbi viia täieliku rituaali kus selle kõrgpunktis esitled nukku, loed valjult või mõttes ette kõik väärteod mida vaenlane sinu vastu toime on pannud ja needuse mida soovid põhjustada. Kui oled lugemise lõpetanud, põleta paberil olev needus musta küünla leegis. Minul on põletamise jaoks hõbedane kauss kuhu ma panen oma soovid või mis iganes paberid pärast nende süütamist.

Paberi põlemise ajal ja ka veidi pärast seda fokusseeri kogu oma viha ja vihkamine vaenlasele, öeldes tema nime korduvalt. See on aeg naelte löömiseks kujutisse, põletamiseks tule kohal, väänamiseks, rebimiseks jne. Tuleta meelde kõik solvangud, lase kogu viha välja kuni oled täiesti väsinud. Seejärel võid kujutise põletada (seda on kõige parem teha õues, kõrvalises kohas) ja tuha maha matta. Sulge rituaal.

Oleme leidnud, et kõige efektiivsem meetod on naelutada nukk puu külge, lüües naelad läbi pea ja südame. Teine tehnika on matta see maha. Vihkamist ja viha tuleb suunata. Omaenda rituaalides olen täheldanud, et ülemäära emotsionaalseks pole vaja muutuda. Piisab tugevast, otsusekindlast tahtejõust ja viha korduvast suunamisest spetsiifilisse sündmusse, näiteks konkreetne õnnetus. See peaks sinu meeltes väga selge olema ning parim aeg selle tegemiseks on siis kui ohver magab. Ohvril peaks olema kerge ligipääs sinu poolt kavandatud surmale või õnnetusele. Näiteks: inimene kes ei sõida iial lennukiga ei sure ilmselt lennuki allakukkumise tagajärjel. Oma ohvri harjumusi peab teadma, meeltes peab olema selge pilt temast ja sellest ebaõnnest mida sa soovid tema teele saata.

Pärast rituaali on alati oluline puhastada oma meeled ja mõtlemine sellest ning lasta rituaalil oma tööd teha. Musta maagia ettevõtmiste järel ära unusta puhastada oma aurat ja tšakraid.

Saatan seisab õigluse eest.


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457