Saatanlik telepaatiline kommunikatsioon


Isa Saatan näitas mulle seda tehnikat.


Et avada telepaatiline side kahe inimese vahel:

1. Avage oma kolmas silm (te peaksite juba olema teinud kolmanda silma avamise alusharjutuse).
Kolmanda silma avamiseks visualiseerige umbes mündisuurust heledat valgust, mis paistab nagu päike. See aktiveerib teie kolmanda silma.

2. Visualiseerige selle inimese nägu, kellega soovite suhelda, ja avage tema kolmas silm, visualiseerides selle helendamist, samamoodi nagu te tegite oma silmaga. Mõnel juhul võivad need, kelle kolmas silm ei ole avatud, teie sõnumeid vastu võtta, kuid parima tulemuse saavutamiseks peaksid mõlemad inimesed olema täielikult avatud.

3. Laiendage oma kolmanda silma madu.

Kolmanda silma mao pikendamiseks visualiseerige oma kolmandast silmast väljaulatuvat heledat õhukest torukujulist pikendust.

4. Ühendage oma madu selle kolmanda silmaga, kellega soovite suhelda, ja valgustage mõlemad kolmandad silmad nii energia kui ka toruga.

Telepaatiline side peaks tekkima. Rääkige nii, nagu te suhtleksite deemonitega. Teine inimene peaks teid kuulma ja vastama. See ei ole mõeldud algajatele. Te peaksite juba olema kogenud deemonitega suhtlemisel ja suutma eristada tõelisi sõnumeid ja suhtlust astraalsest pettusest.

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE