TelekineesTelekinees on meelte võime liigutada objekte läbi keskendumise. See on väga arenenud ja selleks on vaja väga võimsat aurat. Meil kõigil on see võime olemas, kuid tänu sellele, et sajandite vältel on kristlased põlvkondade kaupa vaimujõudu allasurutunud, on see osa meie ajust nüüdseks uinunud. Nagu iluvõimlemise õppimine, koos selle *tunnetuse* omandamise ja kasutamisega muutub see aja, pühendumise ja kannatlikkusega üha lihtsamaks.

Kõik siin Maal sisaldab energiavälja või aurat, isegi elutud esemed. Telekineesi teostamisel peate ühendama oma aura selle objekti auraga, mida kavatsete liigutada. Teie aura tugevus määrab teie edu.

Telekineesi arendamisel aitavad järgmised harjutused. Teil peaks olema energiaga manipuleerimise kogemus ja võimsad käetšakrad. Selleks, et need välja töötada, tuleks läbida  alusmeditatsioonation ja käetšakra meditatsioon.

Seda harjutust on kõige parem teha pärast energiameditatsiooni, kui teie aura on tugev.

1. Alustuseks riputage pendel enda ette. See võib olla mis tahes ese alates väikesest pliiatsist või kergest pallist, näiteks pingpongipall. Mis tahes väike, kerge ja ühtlane sobib. See peab olema teie ees, eelistatavalt laua kohal, kus saate lõõgastuda ja istuda. Riputage pendel nii, et miski ei puudutaks seda ega puutuks sellega füüsiliselt kokku ja et see saaks kergesti ja vabalt liikuda.

2. Asetage oma käed umbes tolli (2,5 cm) kaugusele kummalegi poole pendlit, peopesad pendli poole suunatud. Suunake energia läbi oma peopesade tšakrate.

3. Nüüd proovige tõugata ja tõmmata. Näete, kuidas teie aura lükkab ja tõmbab objekti. Üks käsi lükkab, teine tõmbab. Visualiseerige oma aurat ühendumas pendli auraga. Ärge liigutage oma käsi.

Kui suudate pendlit liigutada, asetage oma käed üha kaugemale ja kaugemale.

Järgmine samm on pendli liigutamine, kasutades oma sõrmeotste energiat. Alguses proovige seda tõmmata sõrmeotstest lähtuva energiaga.

Oluline on hoida ennast objektist pidevalt eemal. Järgmine samm, mis on äärmiselt arenenud, on hakata kasutama oma kolmanda silma jõudusid ja liigutada objekte, ühendades oma aura objekti auraga ja tahtes neid liigutada.

Ärge pettuge. See nõuab intensiivset keskendumist, tugevat meelt ja aurat, kuid piisava kannatlikkuse ja harjutamisega muutub aeg, mil teil õnnestub objekti liigutada, üha lühemaks ja lühemaks. Kui õpite seda aju piirkonda kasutama ja tugevdate seda (see muutub üha lihtsamaks), on esimesed korrad kõige raskemad. See võib võtta mitu seanssi, mõnikord isegi nädalaid, kuid see ei ole võimatu.

Siin on mõned praktilised nõuanded:

  1. Kindlasti aitab aura nägemine. Kui me avame oma kolmanda silma, annab see meile selle võime, kuid me peame õppima seda nägemisvõimet kasutama. See on analoogne kergejõustikuga. Kui inimesel on jõudu ja paindlikkust, on potentsiaal olemas, tuleb vaid teha liikumist, et saada tunnetus ja treenida liikumine lihasmällu. Sama on ka mõistusega.
  2. Alustage kergete objektidega. Kalliskivid, näiteks kvartskristallid, on suurepärased, kui need on väikesed ja kerged. Neil on oma tugevam aura.
  3. Telekineesi on kõige parem proovida pärast jõumeeditatsiooni, kui inimese energia on kõige säravam.
  4. Telekineesi, nagu iga teistki oskust, tuleks harjutada iga päev, kuni selle omandamiseni. Kergemaid objekte võib oskuse saavutamisel asendada raskemate ja veel raskemate objektidega. Mul on olnud edu ülaltoodud meetodiga.


Tagasi meelt puudutavale teabele 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE

TAGASI SAAATANLIKE NÕIDUSTE PEALEHELE

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457