Pürokinees


Pürokinees on võime kontrollida, süüdata ja kustutada tuld, kasutades selleks oma mõistuse jõudu.

See on ohtlik. Tuleb olla osav ja väga kogenud energia käsitsemisel ja suunamisel, sest kogenematus võib põhjustada endale ohtlikke põletushaavu, kuigi teil võib olla võimas aura. Pürokineetilise võime jaoks on vajalik erakordselt võimas aura. See nõuab ka äärmist keskendumist ja pühendumist.

  1. Alustage küünla süütamisega
  2. Selleks, et seda ohutult teha, peaksite olema osav tulekahju kustutamises enne selle süütamist. Asetage mõlemad käed, peopesad sissepoole suunatud, umbes poole tolli kaugusele küünlaleegist ja suunake oma energia leeki, soovides, et see kustuks. See on äärmiselt arenenud ja teil peab olema võimas aura. Proovige keskenduda mustale energiale oma peopesade vahel, kus peaks olema leek.
  3. Leegi süütamiseks: sooritage nii Tule kutsumist kui ka Kuumuse meditatsiooni, ja suunake tekitatud energia oma peopesade tšakratesse.
  4. Puhu küünal ära. Asetage mõlemad käed, peopesad sissepoole suunatud, umbes poole tolli kaugusele küünlatahu mõlemast küljest, mis peaks olema süttinud.
  5. Suunake energia oma peopesade tšakratest ja koondage intensiivne soojus hõõguvale küünlale ning soovige, et see süttiks. Proovige keskenduda valgele kuumale energiale oma peopesade vahel. Harjutamisega hakkab hõõguma heledamalt ja lõpuks süttib.
  6. Kustutage leek, koondage energia peopesade vahel tahi sütele ja suunake see uuesti leeki süütama. Piisava peopesade tšakraenergia ja keskendumise korral süttib see uuesti..
  7. Edasi liikuge oma peopesad järjest kaugemale ja kaugemale.
  8. Kui olete vilunud, hoides oma peopesad üksteisest 2–3 jala kaugusel, keskenduge küünla tahi süütamisele ilma süteta. Süüta külm taht.

Lisaks sellele, et kasutate oma peopesade tšakrate energiat, kasutate ka oma kolmanda silma jõudu. Kolmandast silmast on otsene energiajoon füüsiliste silmadega, kuhu energia projitseerub. Kui olete ülaltoodud harjutuses osavaks saanud, proovige üha vähem oma käsi kasutada. Jällegi on oluline osata kustutada tulekahjusid, enne kui õpite neid süütama.

Laiendage oma aurat, et saada ühendus küünlaleegiga. Küünal peaks olema teie ees maksimaalselt ühe meetri kaugusel. Ühendage oma aura ja kustutage leek.

Kui olete vilunud, tehke sama ja süüdake hõõguv tuli.

Kui olete võimeline kasutama küünlaleegi süütamiseks ainult oma aurat, laiendage oma aura, et ühendada end mõne meetri või vähemal määral teie ees oleva objektiga, ja projitseerige soojust, nagu te tegite oma peopesadega. Edasi liikuge objektiga üha kaugemale ja kaugemale.

Selle asemel, et lihtsalt tühja meditatsiooni teha, võib ülaltoodud harjutusi asendada, sest need nõuavad intensiivset, vankumatut keskendumist.


Tagasi teabe juurde, mis puudutab meelt 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE

TAGASI SAATANLIKE NÕIDUSTE PEALEHELE

 

©Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457