Tuli


 

Tule omadused:

enesekeskne, enesekindel, entusiastlik, väljendusrikas, julge, subjektiivne, ekspansiivne, väljapoole suunatud, ekstravertne, tundetus teiste suhtes, impulsiivne, kannatamatu, loominguline, edev, ekstravagantne, hoolimatu, kirglik, üleolev, ekshibitsionist , julge, seiklushimuline.

Inimesed, kellel on tugev tule element, põletavad end sageli läbi. Nad on sageli liiga aktiivsed, rahutud ja liiga mures selle pärast, et midagi maailmas juhtuks. Tihti on probleeme teistega suhtlemisel; nad võivad olla oma lähenemiselt väga tundetud ja toored. Tulega inimesed on altid põletikule, kõrgele vererõhule ja neid võib nimetada "kuuma peaga", kuna neil on tavaliselt lühike tuju. Ilma maaelemendita võib tules domineerivatel inimestel puududa püsiv jõud.

Inimesed, kellel on puudus tulest, on tavaliselt energiavaesed, neil puudub enesehinnang ja enesekindlus. Puudub meeleolu, entusiasmi puudumine, vastumeelsus väljakutsete vastu; valitseb apaatia elamise suhtes, suurtest probleemidest ülesaamiseks kulub kaua aega koos püsivate psühholoogiliste armidega.

Tuli leevendab vaimset depressiooni ja toob kaasa eluarmastuse. Tuli on loov põhimõte, elu säde. Tuli valitseb võistlust, kergejõustiku, tegevust, julgust, enesekindlust, karismat ja pürokineesi. Tule kutsumine ja juhtimine on pürokineesi arenenud aspekt.

TULE KUTSUMISEKS minge kergesse kuni keskmisesse transsi ja visualiseerige end keset suurt tulesfääri. Nüüd tehke energiahingamist. Hingake tuld sisse kõikidest keha külgedest, eest, tagant, pea ülaosast ja jalgade alt. Kujutage ette ja tundke, et muutute kuumaks. Tehke seda seitse hingetõmmet JA AINULT SEITSE HINGAMIST! ÄRA ROHKEM TEE! SAATE TEHA ISEGI 2-3 HINGAMIST, KUID MITTE ROHKEM KUI SEITSE!

Selle harjutuse jaoks on kaks võimalust:

1. Saate pärast iga sissehingamist tule tagasi eetrisse hingata ja isegi veel veidi välja hingata, kui olete seitsme hingetõmbega lõpetanud (see on kõige ohutum viis) VÕI

2. Saate tule säilitada. Elementide säilitamisega edenete kiiremini, mõistate, kuidas iga element teid tunneb ja mõjutab, ning suurendate oma võimet iga elemendiga hakkama saada, kuid pidage meeles – see pole kõigi jaoks. Parem on võtta asju aeglasemalt ja olla ettevaatlik. Ärge unustage alati kasutada tervet mõistust.

Et olla vilunud, tuleb olla elemendi väljapuhumise (väljahingamise suunamine) valdaja, nagu me seda teeme ka järgmistes meditatsioonides. Näiteks puhudes tule elemendi välja pärast seda, kui olete seda piisavalt kutsunud ja teie keha talub seda elementi suurtes kogustes, saate esemete temperatuuri tõsta ja isegi põlema panna, kasutades ainult oma meelt. Erinevalt sellel veebisaidil pakutavast teisest pürokineesi meetodist võite ülaltooduga olla oma objektist isegi miili kaugusel.

Tulele kutsumine ajab sind kuumaks. Sõltuvalt sellest, kui mitu hingetõmmet teete (neile, kellel pole selle elemendiga kogemusi, on soovitatav ainult seitse ja alla selle). Isegi vilunud inimeste puhul võib 20 hingetõmmet olla äärmuslik. Kui teete tulemeditatsiooni esimest korda, siis tõenäoliselt tunnete seda tehes vähe või üldse mitte midagi. ÄRGE TEHKE SEDA VIGA, ET TEETE ROHKEM HINGAMISI, SEST TE VÕITE MITTE MIDAGI TUNDA! Suure tõenäosusega tunnete mõju tunde hiljem. Tule kutsumise tagajärjed on palavik, KÕRVETAVA KUUMA tunne pärast sooja kuma/aura ilmnemist, unetus ja kuna vesi on tule vastand, siis võib tekkida vee tagasilöök ja see võib avalduda depressioonis. Need mõjud võivad kesta mitu tundi kuni mitu päeva.


© Autoriõigus 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE