Saatanlik tervendamine


*Lugege kindlasti läbi lähedaste inimeste ravitsemise artikkel mille link asub selle lehe allosas.

Mitmed aastad tagasi rääkis Isa Saatan minuga ravitsemisest. Mul oli üks terviseprobleem ja ta ütles mulle: “Sa pole piisavalt tugev”. Minu kõrval oli raske raadioaparaat ja ta tõi näite: “Ürita liigutada seda raadiot paberilehe abil”. Ilmselgelt oleks see paber kortsu läinud.

Efektiivseks ravitsemiseks peab sinu hing olema väekas. Seda saavutatakse läbi järjekindla jõumeditatsiooni.

Kui su hing on piisavalt tugev, tuleb tervenemine märksa kergemini.

Enne jätkamist tahan öelda järgmist: need, kes on arsti hoole all ja/või võtavad ravimeid, EI TOHIKS katkestada ÜHEGI neile retseptiga määratud ravimi võtmist ega loobuda meditsiinilisest ravist, protseduuridest, antibiootikumidest jne. ilma tegevusloaga arsti nõusolekuta. Meie ei ole kristlased! Antibiootikumid ja muud preparaadid PÄÄSTAVAD ELUSID!

Mina isiklikult olen väga tänulik tänapäevase
meditsiinitehnoloogia eest. Oskus ravida kasutades isiklikku väge on väga arenenud ja eeldab kogemust. Kui sulle ei meeldi ühe arsti nõuanne, otsi mõni teine arst ja küsi ka temalt nõu. Ära proovi psüühilist ravimist, jättes ennast või teisi sinu hoole all olijaid, olgu need lapsed või loomad, ilma kiirest, õigest ja professionaalsest meditsiinilisest ravist. Mitte kunagi ära katkesta ühegi ravimi võtmist ega muuda retseptiga määratud doosi ilma doktori nõusolekuta.

Iseenda ravimiseks peaks sul olema eelnevaid kogemusi maagiliste ettevõtmistega.

1. Veendu, et sinu tšakrad on õigesti joondatud. 

See tagab vajaliku energia nendeni jõudmise. Haigus ilmneb tavaliselt hinge/astraalkehas enne sümptomite avaldumist füüsilises kehas. Peaaegu alati on selle taga vilets energia/chi liikumine organitesse või energiakanali sulgumine õnnetuse või vigastuse tagajärjel.

2. Alustama peaks haige kehaosa puhastamisest, just nagu  puhastaksid oma aura. Haige kehaosa või organi puhastamist tuleks teha mitu korda vahetult enne raviva energia kasutamist.

3. Ravitsemise alus enamike probleemide puhul on tõsta ja suunata energiat ning jätkata selle saatmist mõjutatud organile, energiat samal ajal programmeerides. Kui sa TUNNED oma energiat tugevalt, suuna see lihtsalt haigesse/mõjutatud kehaossa. Terve päeva jooksul võid suunata oma energiat ja visualiseerida valget-kuldset valgust mis organi helendama paneb ning öelda oma kinnituslause. Seda võib teha kergelt, lisaks punktis 2 toodud formaalsemale tööle.

4. Teises punktis toodut peab kordama mitmeid kordi igapäevaselt kuni organ on terveks saanud.

5. Ravitseda saab ka Ruunide abil. Heliline vibratsioon on äärmiselt võimas nii energia tõstmisel kui ka sellele väe andmisel.

Pead TEADMA, et see toimib ja sul ei tohi olla mis tahes kahtlusi. Teisisõnu, usu oma võimetesse.

7. Pea meeles, et kinnituslaused peavad olema oleviku vormis. "See __(haigus)__ lahkub minu kehast (või haigest organist) täielikult ja püsivalt. Minu __(organ)__ on tugev, terve ja normaalne igal moel.”

8. Ole avatud. Paljudel kordadel võib ravitsemise töö viia meid teatud toiduaineteni või asjadeni mida vajame terviseprobleemide ravimiseks. See info võib tulla erinevaid teid pidi.

Lähedase/armastatu ravitsemiseks suuna valge-kuldne särav valgus (nagu Päike) teise inimese sisse ja programmeeri see.

Spirituaalse Satanismi alus ja eesmärk on teadmised ja nende teadmiste rakendamine kasutades sinu enda väge. Mul oli mõni aeg tagasi olukord ühe lemmikloomaga kelle organismis tekkis äkitselt eluohtlik haigus. Sel ajal ei olnud mul raha loomaarsti jaoks. Isa Saatan tuli minu juurde. Ta seisis minu taga, asetas mõlemad käed minu õlgadele ja käskis mul “hingata” energiat looma sisse. Visualiseerisin energiat valge-kuldse valgusena, panin looma sellega särama nagu Päikese ja ütlesin kinnituslause “__nimi__ on terve, ohutu ja kaitstud igal moel.”

Tegin seda kakskümmend korda. Isa Saatan ütles mulle: "EI, tee seda 200 korda". Ta lisas, et loom vajab kirurgiat ja ta hangib mulle raha. Hakkasin nutma. Ta käskis mul nutmise lõpetada, sest see on märk usu puudumisest.
Lemmikloomale saadetud energia stabiliseeris tema seisundi. Pidin seda kordama ning lühikese aja pärast oli mul olemas raha kirurgilise lõikuse jaoks. Operatsioon oli väga kulukas. Lemmikule tehti lõikus ja tema tervis on nüüd korras.

LÄHEDASTE RAVITSEMINE 

RAVITSEMINE SOLAARTŠAKRA ABIL 

KUIDAS PÜSIDA TERVE JA KAITSTUD 

OLULINE INFO SAATANLIKU RAVITSEMISE KOHTA 

ÜHE MINUTI RAVI: PRAKTILISELT KÕIGI HAIGUSTE RAVI SALADUS  


TAGASI SAATANLIKE JÕUMEDITATSIOONIDE LEHELE 

TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2007, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457