Ajulained

On olemas neli peamist ajulainete tüüpi: Beeta, Alfa, Teeta ja Delta.

Beeta-lained iseloomustavad teadlikku ärkveloleku seisundit 14 tsükliga sekundis ja kõrgemal. Teadlik meel ei võta sugereerimist väga hästi vastu. Teadlik mõistus, loogika, mõtlemine ja juba teadaoleva elluviimine on peamiselt see, mida teadlik mõistus teeb. Suuremaid beetalainete tsükleid kasutatakse rituaalides, kus on vaja palju aktiivset energiasisendit, nagu näiteks kättemaksu puhul. Hea näide on ringkoonuse ehitamine. Mida rohkem erutatakse, seda suuremad on aju tsüklid sekundis.


Alfa-olek töötab madalama tsükli, 7-14 tsükli sekundis tasemel. See on transiseisund, kus keha ei ole enam tuntav ja helid võivad muutuda valulikuks. See on meditatsiooni ja une vahemik. Sügav meditatsioon laskub teeta seisundisse.


Alfa-olekus ollakse avatud sugestiividele, kuna teadlik loogiline mõistus on allutatud. Teadlik kaitsebarjäär on langenud. Sellel tasandil toimub hüpnoos. Alfa-olekus olles võime programmeerida enda ja/või teiste meelt. Mida sügavamale alfa-olekusse minnakse, seda lähemale jõuab teeta-olekusse.


Me võime mõjutada teisi, kui nad on magavad või on alfa-olekus. See on üks põhjus, miks enamik maagidest eelistab oma loitsutööd teha öösel, kui enamik inimesi magab.


Rääkides kellegagi, kes magab, mõjub see tema meeltele programmeerimisena. Seda saab teha, isegi eemalt, intensiivse keskendumisega, visualiseerides inimest ja suunates mõtteid tema pähe. Seda võib olla vaja korrata mitu korda. Teie meelte ja aura tugevus määrab teie edu. Veenduge, et mõtted, mida te tema mõtetesse suunate, on käsud, nagu ütlete kellelegi midagi, mida tahate, et ta teie heaks teeks. Olge rahulik, kuid kindel ja järjekindel. See võib võtta aega, sõltuvalt teie meele tugevusest, kuid aja jooksul ilmnevad tulemused.


Psüühilised kogemused võivad juhtuda alfa-olekus. Alfa-olekus toimuvad nii päevaunenäod kui ka magamisuneunenäod.


Teeta seisundis on 4 - 7 tsüklit sekundis. See on koht, kus kõik meie emotsionaalsed kogemused salvestatakse ja on alateadvusest. Teeta-tase avab ukse veel sügavamale laskumiseks psüühikasse/astraalsesse maailma. Kuigi alfa-tasandil on võimalik saada psüühilisi kogemusi, toimuvad kõige sügavamad kogemused siiski teeta-tasandil. Sellel tasandil on võimalik kogeda astraalreise ja psüühilist suhtlemist, saavutada valgustatus ja siseneda teistesse dimensioonidesse; siin on võimalik pääseda ligi eelmistele eludele.


Aju lainete aktiivsus delta-staadiumis ulatub 0 - 4 tsüklist sekundis. See on täielik teadvusetus, kooma.


Kui oleme alfaseisundis, visualiseerime oma soove, nagu need oleksid reaalsed ja tegelikult toimuksid, siis need avalduvad reaalsuses, eriti kui lisada kinnitused. Teoreetiliselt öeldakse, et alateadvus usub seda, mida talle selles olekus öeldakse tõena. Kinnitused peavad olema öeldud olevikus. Alateadvus ei mõista sõna "hakkad tahtma", kuna see on määratlemata tulevikuvormis. "Hakkad tahtma" ei juhtu kunagi. Veenduge, et sõnastus on täpselt see, mida te soovite, ja vaadake iga aspekti, muidu võib midagi ootamatut ja saatuslikkust põhjustada, et asjad lähevad valesti. Sõnastus on oluline ja seda tuleb hoolikalt kavandada. Üks naine soovis võita konkursi. Ta rääkis endale korduvalt, et ta on parim, ja käis läbi kõik mentaalsed harjutused. Selgus, et ta oli parim, kuid erapooliku kohtunike tõttu kaotas ta võistluse.


Mida intensiivsemalt te visualiseerite, seda tugevam on teie meelte/mõtete väljund, et tegutseda soovitu ligimeelitamisel.


Alfa-tasandile laskumise oskuse omandamine on tavaliselt vajalik, enne kui saate hõlpsasti tahte järgi Teeta-tasandile laskuda. Seda saab saavutada enesehüpnoosi kaudu.

Tagasi teabe juurde mis puudutab meelt. 

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457