Enese hüpnoos

 


Enesehüpnoosi jaoks peate end sügavasse transsi viima. Järgnevalt on toodud väljavõte Robert Bruce'i raamatust "A Treatise on Astral Projection":


"Kuidas siseneda transsi"

Lõdvestage ja rahustage oma meel läbi hingamise teadvustamise. Kujutage ette, et ronite pimedas mööda redelit alla. Ärge visualiseerige redelit; kujutage lihtsalt ette, et tunnete seda. Väljahingamisel tunnetage, kuidas ronite redelil sammu või kaks alla. Sissehingamisel tunnetage, kuidas te püsite redelil paigal.

Vaja on vaimset kukkumise efekti teie mõtetes. See muudab ajulaine aktiivsuse taset ärkveloleku tasemelt (beeta) une tasemele (alfa) või sügava une tasemele (teeta). Kui teie ajulainete aktiivsuse tase jõuab alfa-tasemele, satute transsi.

Jätkake seda nii kaua, kui vaja. Transsi sisenemiseks kuluv aeg sõltub teie kogemusest sügava lõdvestumise ja vaimse rahulikkuse osas.

Märkus: Kui teil tekib halb tunne, lõpetage vaimse langemise harjutus. Kui teile ei meeldi redel, kujutage ette, et olete liftis, tundke end väljahingamisel langemas ja sissehingamisel paigal olemas, või kujutage ette, et olete sulg, tundke end väljahingamisel alla hõljumas ja sissehingamisel paigal olemas. Nagu ma eespool ütlesin, vajate vaimse langemise efekti, et alandada oma ajulainete aktiivsuse taset. See vaimse langemise efekt koos sügava lõdvestumise ja vaimse rahulikkusega paneb teid sisenema transsi seisundisse. Kasutage julgelt mis tahes stsenaariumi, mida te tunnete, et tekitada see sügavamale mineku tunne.

Transi tunne on selline: Kõik muutub vaiksemaks ja te tunnete, et olete palju suuremas kohas. Teie kehas on väga kerge surisev tunne. Kõik tundub teistsugune. See on natuke nagu pimedas pappkarbi üle pea panemine, te tunnete, kuidas atmosfäär muutub. Kõik muutub justkui häguseks. Igasugused teravad helid on transis olles valusad.


Sügav transs


Transi tase, mille saavutate, sõltub suuresti teie lõdvestumisest, keskendumisvõimest ja tahtejõust. Sügavamasse transsi, s.t. Teeta-tasemele ja kaugemale, peate keskenduma palju rohkem ja palju kauem, vaimse langemise tunnetusele, mida toetab hingamise teadvustamine. Esimene transi tase, on projektsiooniks piisavalt sügav. Ma soovitan tungivalt mitte sundida end sügavamale kui kergesse transs, kuni teil on palju kogemusi transiseisundiga.

Kuidas te saate aru, kas te sisenete sügavasse transsi? On neli väga märgatavat sümptomit:


1. Ebamugav külmatunne, mis ei pane teid värisema, koos kehasoojuse pideva kadumisega.


2. Vaimselt tunnete end väga kummaliselt ja kõik tundub äärmiselt aeglane. Teie mõtteprotsessid aeglustuvad, nagu oleks teile antud tugevat valuvaigistavat süsti.


3. Te tunnete end oma kehast lahutatuna, st tugevat hõljumistunnet ja kõik tundub kaugel olevat.


4. Täielik füüsiline halvatus. Märkus: Need neli asja, KÕIK KOKKU, tähendavad, et te sisenete sügavasse transsi. Ärge ajage segi kerget hõljumistunnet, mida te mõnikord saate kerge transsiga, st kui teie astraalkeha vabaneb. Või keha kerge soojuse kadumist pikalt paigal istumisest ja kerget halvatust, st raskust, sügava transiga. Sügava transi tunne on üsna ebamugav ja eksimatult see, mis see on.


Sügavasse transiseisundisse on väga raske sattuda, sest selleks on vaja väga arenenud lõdvestumis-, keskendumis- ja transiseisundi oskusi ning palju, palju tahtejõudu ja vaimset energiat. Te ei satu sinna kogemata. Kui te muretsete, et lähete liiga sügavale, siis pidage seda meeles: saate end sellest igal ajal välja tõmmata. Kontsentreerige KOGU oma tahtmine sõrmede või varvaste liigutamisele. Kui suudate sõrme või varvast liigutada, painutage käsi, liigutage käsi, raputage pead, st elustage oma keha uuesti; ja tõuske püsti ning kõndige paar minutit ringi. Sügavasse transsi langemine ei tohiks nende harjutuste puhul olla probleemiks.


Energiakeha laiendamine


Mingil hetkel pärast transiseisundisse sisenemist tunnete, kuidas teid valdab kerge halvatus. Sellega kaasneb peagi süvenev vibratsioon ja kõikjal sumisev tunne. Samuti võite tunda, et olete tohutu suur ja paistes. Halvatus, vibratsioon ja tohutu suuruse tunne on energiakeha laienemise ja astraalkeha lõdvenemise sümptomid. See on osa normaalsest uneprotsessist. Energiakeha laieneb ja avaneb, et koguda ja ladustada energiat. Selle käigus triivib astraalkeha vabalt, veidi välja faasist füüsilise kehaga."

[Väljavõtte lõpp]


Mõned inimesed kasutavad magnetofoni ja kuulavad läbi selle kõnet ja avaldusi. Selle puuduseks on see, et sügava transi olekus võivad helid muutuda valusaks ja närvisüsteemi häirida. Igaüks on individuaalne ja tuleb katsetada, et leida parimad individuaalsed meetodid. See, mis toimib ühe inimese puhul, ei pruugi teise puhul toimida.

Selles seisundis olles, võite minna tagasi eelmisesse ellu, kõndides läbi ukse või "portaali" oma meeles.

Sügavas transiseisundis on aeg teha endale korduvaid kinnitusi, et programmeerida oma meeli. Enesehüpnoos on paljuski nagu teiste hüpnotiseerimine, ainult et te teete need väited iseendale. Jällegi võib olla vajalik mitu seanssi.


Tooge end aeglaselt ja järk-järgult välja, nagu te teeksite astraalist naastes.


Tagasi hüpnoosi pealehele 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457