Miks kristlus ründab seksuaalsust


Kristlik kirik on teinud kõik mis nende võimuses seksuaalsuse kontrollimiseks ja allasurumiseks. Seksuaalenergia on loominguline elujõud mis vabastab kundalini energia. Ühtlasi on see otsene oht juutidele ja nende inimkonna orjastamise plaanile.

Kristluses pole mitte midagi spirituaalset. See on vaid tööriist spirituaalsete teadmiste ja spirituaalsuse täielikuks eemaldamiseks. Teise tšakra (seksuaaltšakra) ründamisega on see neil edukalt õnnestunud. Sel moel on kundalini energia esimeses tšakras lõksus. Kundalini energia ohutul moel tõusmiseks peavad kõik tšakrad olema vabad ja avatud. Tšakrad on hinge võtmetähtsusega komponendid. Psühholoogilised sissevõetused/takistused manifesteeruvad just nendes, luues blokeeringud mis takistavad spirituaalse energia tõusmist ja ringlemist nii seitsmes põhitšakras kui ka 144 000 nadi kanalis.

Kristlus, islam ja teised sarnased spirituaalsuse hävitamise programmid ründavad seksuaalsust (olgu see siis heteroseksuaalsus, homoseksuaalsus jne) jõuliselt igal võimalikul moel. Need programmid töötavad selleks, et tekitada inimestes seesmisi piiranguid, süüd, häbitunnet ja pöörata miski, mis on ilus ja spirituaalselt jõudu andev, inetuks ja räpaseks. Ainult mõned üksikud kristlased ja moslemid on üldse teadlikud sellest mida spirituaalsus tegelikult tähendab. Kõik need kuritahtlikud programmid on asendanud spirituaalsed põhimõtted valelike juudi tegelaskujude, juudi paikade ja muude väljamõeldud juudi arhetüüpidega nagu jeesus naatsaretlane. Seda viimast kasutatakse diversiooniks ja tähelepanu kõrvalejuhtimiseks, et järgijad ei saaks ligipääsu tõesele spirituaalsusele ega iseenda hinge kallal töötamisele. Tõele au andes päästame meie ise oma hinged. “jeesus” on fiktiivne juudi tegelaskuju mis pole midagi muud kui pettur IDEE tasandil.

Kundalini vabastab hinge ja avab ka psüühe. Lisaks on kristlik kirik teinud kõik nende võimuses oleva, et me ei suhtleks selliste olenditega nagu Saatan ja tema Deemonid. Nad on tahtlikult lõiganud meid ära kõigist teadmistest ja väest. See hoiab meid kõiki pimeduses ning lõikab meid ära meie Õigest Loojast Jumalast.

"MEIE HÄVITAME JUMALA " – Siioni tarkade protokollid

Seksuaalne allasurutus loob tasakaalutuse juurtšakras ja sakraaltšakras mis mõjutab emotsionaalset taset (tšakrat), sealt edasi järgmist tšakrat jne. Sellega kaasnevad täiendavad häired energiate tasakaalus mis tekitavad hirmu, süütunnet ning muid emotsionaalseid ja psühholoogilisi häireid. Äralõikamise tulemusena pole energial väljundit ning inimkond käib spirituaalselt alla, põlvkond põlvkonna järel. Igat põlvkonda on programmeeritud vaatlema seksuaalsust judeokristlikul/islamistlikul moel. Vähe on neid kes neist mõjutustest täielikult vabad on. Seksuaalsus võrdub elu, vabaduse ja spirituaalse arenguga. Kirik teab seda ja on neid teadmisi inimkonna eest sajandeid varjanud.

Kui ma mainin “kirikut”, pean ma silmas tipptegelasi, mitte tavalist pedofiilist preestrit või vaimulikku. Katoliiklik preesterkond on parim näide programmeeritusest, ignorantsusest ja rumalusest koos pimeda sõnakuulelikkusega. Laste vägistamine ja ahistamine on peamine näide sellest mis võimsa sugutungi teadliku allasurumisega kaasneb, sest tegemist on otseselt elujõuga.

Nende teadmiste mahasurumise tõttu kasutab inimkond vaid 10 kuni 20% oma tegelikust potentsiaalist. Hinge energiakeskused on suletud ja uinunud, lõigates inimese ära teistest dimensioonidest, blokeerides spirituaalse, mentaalse, emotsionaalse ja füüsilise potentsiaali. Seda kõike selleks, et hoida see vägi “valitud” väheste käest.

Selle on põhjustanud musta maagia kasutamine tipptasemel tegelaste hulgas, vastavaid teadmisi on sajandeid käest-kätte antud. New age liikumine õpetab abitust ning keelab tugevalt mis tahes musta maagia kasutamise selleks, et tagada taolise väe püsimine väheste käes. Õiglus ja õigusemõistmine on tugevalt maha laidetud ning rünnatud. Inimesi programmeeritakse olema ohvrid ja orjad. Nagu ka juutide kommunismis, kasutatakse lakkamatut hirmu. Juutide kommunism ongi see milleni kristlus lõpuks viib.

Maagiat katsetavad new age inimesed on lisaks ka tasakaalust väljas. Iidsed Egiptlased teadsid, et meisterlikkuse saavutamiseks peab inimene olema osav nii valges kui ka mustas maagias. Must maagia on allasurutud ja kontrollitud, seda kasutavad vabalt need vähesed kes tipus istuvad. Keskmine inimene pole selle fakti suhtes mitte ainult ignorantne, vaid taolise maagia ees ka täiesti abitu.

Naiste alandamine ja väljajätmine parema käe religioonides teenib spetsiifilist eesmärki. Nagu Thoth avaldas, peab tasakaalu ja harmoonia saavutamiseks kõike olema kaks. Kaks on loominguline jõud. Naiselik energia meis kõigis on alateadvus ja psüühe. Naiselik aspekt ühendab meid kõrgemate meele dimensioonidega tasakaaluks aju mehelikule, loogilisele poolele. Ideaalis peaksid need kaks töötama harmoonias. Kundalini energia pärineb hinge naiselikust osast. Naisi rünnates ja alandades surutakse seda energiat alateadlikult veelgi rohkem alla.

Vaenlaste tegevusplaani jaoks on naiseliku energia allasurumine fundamentaalse tähtsusega. Kui naiselik energia on täielikult allasurutud, lülitatakse intuitsioon ja kõrgem teadlikkus välja ning nende üle domineerib madalam teadvus. Südametšakra on seitsme tšakra ühenduslüli ja lülituspunkt, sellest allapoole jäävad tšakrad on siis eraldatud. Tekkib tõsine tasakaalutus. Kirik ja selle kontrollivad seltsilised on täiesti teadlikud naiseliku energia äralõikamisega kaasnevast tasakaalutusest. Tšakrad töötavad kõik koos.

Seejärel toimub ülimalt vajaliku meele täielik kadumine. Seda nimetatakse ka “kuuendaks meeleks”. Inimkond on spirituaalselt pime ning on seeläbi muutunud täielikuks ohvriks. See on kristliku kiriku eesmärk: muuta paganad teadmatuteks kõhklematuteks orjadeks kes juudi isandate küüsis (kommunistlik riik) pole vastupanuks võimelised. Kui näiteks meisterlik juut saadab teele needuse, langeb kristlike valedega programmeeritud pagan täielikult selle ohvriks. Ta isegi ei näe seda tulemas ega tea midagi. Sel moel muutuvad juudid “jumalaks”.

Tsitaat juudi talmudist:
Simeon Haddarsen, fol. 56-D: "Kui Messias tuleb, saab igal juudil olema 2800 orja."


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE