Mõttevormide kasutamine

          
   

Vahest on vaja mõjutada paljusid inimesi samaaegselt. Seda saab teha mõttevormiga mis on programmeeritud ja seejärel paigutatud teatud ruumi või alale. Me kõik teame kuidas mõnedes paikades kummitab või on seal teatud vibratsioonid. See juhtub tavaliselt mingi sündmuse tulemusel mis kutsus elavates inimestes esile intensiivsed emotsioonid millest jäid maha jäljed.

Kui oled piisavalt väekas, suudad intensiivse keskendumise ja tähelepanuga suunata energia oma kätesse ja vormida palliks (kui energia on tööks piisavalt tugev, siis peaksid olema võimeline seda tundma) või suunata energia palliks kasutades oma tšakraid. Energiapalli saab paigutada kohta kus seda ei segata, et hiljem sinna energiat juurde suunata. Energia suunamisel peaks selle värv sõltuma eesmärgist. Näiteks: kuldkollane toob sõprust, roosa toob romantilist armastust, punane toob vihkamist ja ebakõla ning õnnetusi. Kuldset ja rohelist kasutatakse raha ja materiaalse rikkuse ligitõmbamiseks.

Näiteks: kuldkollane toob sõprust, roosa toob romantilist armastust, punane toob vihkamist ja ebakõla ning õnnetusi. Kuldset ja rohelist kasutatakse raha ja materiaalse rikkuse ligitõmbamiseks.

Energia ja värvi suunamisel tuleb mõttevormi keskendumise ja intensiivsusega programmeerida. Kui mõttevorm on valmis, suunatakse see visualisatsiooni kasutades alale kus see oma tööd tegema hakkab. Suurtes ruumides nagu auditooriumid, töökohad, koolid jne võib kasutada rohkem kui ühte mõttevormi. Mõne aja pärast tuleb need välja vahetada, sest inimesi mõjutades mõttevormid hajuvad. Üks hästitehtud mõttevorm võib korraga mõjutada 100 või enamat inimest.


Mõttevormi loomine 


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457