Teeniva mõttevormi loomine


Järgnevad juhised käivad valges maagias kasutatavate mõttevormide loomise kohta. Musta maagia puhul EI TOHI arusaadavatel põhjustel luua ühelgi moel ühendust energiaga! Enne jätkamist lugege palun läbi artikkel väljakutsumise (evocation) kohta. Sissekutsumise (invocation) asemel võetakse mustas maagias energia allikatest mis pole maagiga seotud ja selle vormimine toimub väljaspool maagi. Puudulikud teadmised on see põhjus miks loitsud nii-öelda tagasi löövad.

Kogemuste põhjal võib lisaks öelda, et mõttevormi pole vaja hävitada. Nõidadel on sajandite jooksul olnud usaldusväärseid maagilisi mõttevorme-assistente. Mõned nõiad on veetnud mitu elu sama assistendiga. Maagilist assistenti tuleb regulaarselt “toita”. Toitmise all peetakse silmas sellele energia andmist ja programmeerimise jätkamist. Truu ja usaldusväärse abimehe hävitamine oleks rumal tegu.

Mõttevorm on väike kogum kondenseeritud psüühilist energiat. Nagu igat energiat, saab ka mõttevormi programmeerida teatud ülesandeid täitma ja/või soovitud kohta liikuma. Mõttevormi edukus sõltub selle looja meele ja hinge tugevusest. Nõrk mõttevorm hajub kiirelt, saavutamata seejuures mitte midagi.

Võimsad mõttevormid võivad unarusse jäetuna segadust külvata. Energia toitub energiast. Mitmeid nädalaid vana mõttevorm imeb endasse vahetust ümbrusest erinevaid mõjutusi, emotsioone ja energiaid. Mõne jaoks võib see lõbus tunduda kuid sageli ilmub muteerunud mõttevorm välja oma looja läheduses, külvates segadust tänu väljastpoolt omandatud energiatele.

Mõttevormi loomine:

1. Istu mugavalt.

2. Sisene sügava transi seisundisse.

3. Hoia selle käigus silmad suletud. Kui oled täielikult lõdvestunud ega tunne enam oma keha, oled valmis alustama.

4. Visualiseeri valguskiirt sisenemas enda kehasse läbi pea ülaosa ning täitmas sinu aura. Valguse värvus peaks vastama mõttevormi eesmärgile. Küllasta kogu oma olemus seda värvi energiaga kuni tunned end sellega kaasa vibreerimas.

. Ettevõtmise iseloomu arvestades vali vastav tšakra (vastavalt värvile) kust sa energia vabastad. Visualiseeri suletud silmadega selle energia voogamist tšakrast sinu ette, kus see moodustab kera. Juurtšakraga seotud ettevõtmistes (tavaliselt must maagia) peaksid visualiseerima energia lahkumist juurtšakrast ja energiapalli moodustumist sinu jalgade vahel. Kroontšakraga seotud ettevõtmistes kogu energia kokku otse oma pea kohale. Oluline on, et energia vabaneks sirge joonena. Paki energiat keraks kuni see muutub üha tihedamaks.

6. Kui energia on piisavalt tugev, võid alustada selle vormimist soovitud kujule. Visualiseeri seda mida see olend tegema hakkab ning immuta seda sellega. Hoia asjad lihtsad. Keerulised ja detailsed juhised mõttevormide puhul ei tööta.

7. Kasuta väga lühikest fraasi pikkusega 1 kuni 5 sõna, valjult või vaikselt, hoia oma silmad suletud ja anna olendile käsk. Seejärel vabasta see nagu tühjusse lastud püssikuul.

Olend toitub selle emotsioonidest kelle juurde ta saadeti. Olendit on võimalik programmeerida ka nii, et see kinnitub mõne teise inimese aura külge.

Näide:
Armastuse/iha tekitamiseks võid masturbeerida ja juhtida energia olendisse programmeerimise ajal. Iha tekitamiseks peaksid kasutama energiat juurtšakrast ja teisest tšakrast. Kiindumuse tekitamiseks kasuta kurgutšakrat. Seksuaalse armastuse ettevõtmistes kasuta kurgu- ja sakraaltšakrat. Energia dominantne värv peab olema sinu ettevõtmise alus. Kui näiteks tahad palju armastust kuid ka veidi iha, peaksid visualiseerima energiat rohelisena milles on oranži tolmu/terakesi. Teatud värve saab kombineerida kuid need värvid, mis annavad tulemuseks hoopis teise värvi (roheline + oranž = pruun), annavad tulemuseks energia mis ei ole ettevõtmise eesmärgiga harmoonias. Seejärel vajad vaid käsuks selle inimese nime kelle külge see kinnituma peaks. Ideaalis peaksid andma mõttevormile käsu kinnituda inimese vastava tšakra külge (näiteks iha korral teise tšakra külge).

Mõttevorme saab kinnitada ka materiaalsete objektide külge. Nad võivad kaitsta või põhjustada hävingut.


Mõttevormi hävitamine:

1. Kutsu see kahaneva Kuuga välja. Mida lähemal uuele kuule, seda parem. Seda on parem teha välitingimustes. Visualiseeri, et see tuleb sinu juurde ja hõljub õhus sinu ees.

2. Keskendu ja visualiseeri kuidas energia hajub maasse. Ütle midagi sellist: “Sind ei ole enam!”
Võimalik, et pead seda tegema mitu korda.


TAGASI SAATANIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457