Maagiline esilekutsumine

Paljud meist on näinud madalamaid deemoneid ja isegi suhelnud nendega. Need on punaste hõõguvate silmadega, kummist tiibadega ja mõnel neist on isegi karvkate. Lähedalt vaadates on paljudel neist Deemonitest kõige kaunimad silmad, nagu hõõguvad rubiinid, sügavad ja rikkaliku värviga. Nad on maavälised olendid, algselt erinevatelt planeetidelt, kuid paljud neist elavad koos Saatana ja Põhjala Jumalatega. Mõned väikesed "Sõnumitooja Deemonid" on meie Jumalate loodud hinged.


Pazuzu


Väiksemad deemonid on kaitsjad, nagu näiteks sumeri deemon Pazuzu, kes on laste ja ka sünnitavate naiste kaitsja. Pazuzu sai halva kuulsuse 1973. aasta filmis "Manaja", mille kirjutas katoliiklane "William Peter Blatty". See oli kristlik kättemaks 1968. aasta filmile "Rosemary's Baby", mis kujutas saatanat mõnevõrra positiivses võtmes. "Mõrtsukas" peletas paljusid Saatanast eemale ja ajas edasi usku deemonlikku "seestumisse". Jällegi, hirmu kasutatakse võimsa vahendina, et hoida inimesi vaimselt orjastatud ja teadmatuses. Erinevalt kristlikust "Jumalast" ja teistest temasarnastest ei kasuta Saatan ja tema deemonid sundimist ega suru ennast kellelegi peale.


Saatan austab vaba tahet ja inimesed tulevad tema juurde vabatahtlikult, mitte hirmu või jõu kasutamise kaudu. Mitmed meist on kutsunud deemoneid ja lasknud neil meie kaudu rääkida; kellelegi ei ole kunagi midagi halba juhtunud. Ingellikud olendid seevastu on kurikuulsad selliste asjade [seestumine ja sundimine] poolest ja loomulikult, nagu kõiges muus, süüdistatakse selles Saatanat. Nii nagu äärmuskristlased ei suuda lõpetada uskmatute ahistamist, isegi kuni mõrvani välja, et püüda neid "Jeesust" vastu võtta, ei erine ka inglid ja nendega seotud vaimud.


Bes


Bes on veel üks näide väiksema deemoni kohta. Selle rassi deemonid on need, kellel on ilusad rubiinjasarnased silmad. Need deemonid on kaitsjad ning muusika, tantsu ja tervendamise patroonid. Vana-Egiptuses austati päkapikke [neid väiksemaid deemoneid] väga. Need deemonid on lühikesed, nad on vaid kahe kuni kolme jala kõrgused.

TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, 2006, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457