Tunnistused Saatanale


*Palun märkige, et see veebileht on väga, väga vana. E-rühmades on meil olnud tuhandeid positiivseid tunnistusi Saatana kohta. Ajapuuduse ja väga suure töökoormuse tõttu ei ole ma saanud neid lisada.

Mul ei ole pikka aega olnud rõõmu olla praktiseeriv satanist. Ma tulin siia kristlikust teenistusest, kuid uskuge mind, kui ma ütlen, et ma ei teadnud midagi tõelisest armastusest, kuni ma siia jõudsin. Näete, et tunda armastust, peab tundma vihkamist. Ma veetsin aastaid, püüdes armastada, ilma et oleksin tunnistanud vihkamist. Selle tegevusega eitasin ma omaenda inimlikkust ja jooksin vastuollu Kõigega.

Ma olin üllatunud, et hetkel, kui ma kõigest lahti lasin, täitis Isa Saatan mind kohe nii palju armastuse ja soojusega, et see liigutas mind pisarateni. See oli uskumatu.

Palun pidage meeles, mu vennad ja õed, et me tunneme Luciferi armastust ja rõõmu, mida see meile toob. Meil on Teadmine ja seetõttu oleme tõeliselt õnnistatud. Kui me kedagi armastame, siis see on austusavaldus ja lugupidamine Luciferile, sest ta on tõelise armastuse allikas. Pidagem seda armastust alati meeles, sest see kannab meid läbi heade ja halbade aegade. Pidagem seda täna meeles.


Pimeduse õnnistust meile kõigile, -Rev. "Zen"

Minu elu on teinud täieliku pöörde ja mul on lõpuks ometi sees rahu, mida ma olen otsinud viimased 37 aastat oma elust. Mul oli alati ebamugav tunne, kui mu vanemad mind kirikusse tirisid, nagu oleks midagi väga valesti selles, mida ma kuulsin! Ma loodan, et see, mida ma üritan öelda, jõuab teile kohale, sest ma ei tea tegelikult, kuidas seletada, kui palju paremini ma end tunnen ja kui palju selgem tundub kõik minu ümber. - Jim

Ma viisin läbi rituaali ja pühendasin oma hinge Isale. Ma ei ole end kunagi varem oma elus paremini tundnud! Kohe tundsin end teistmoodi, kõik tundub nüüd palju selgemana.

Elagu Saatan!

-Steve

Sellest ajast peale, kui ma Isa juurde tulin, on mu elu muutunud ainult paremaks. Ta on mind alati aidanud, kui ma tõesti abi vajan, ja ta on saatnud oma deemonid, et nad mind samuti aitaksid. Mõnikord otsivad inimesed liiga kõvasti vastuseid, sest nad on pimedad ega näe Isa, kes seisab otse nende ees.

Elagu Saatan!

-Warlock

Olen 17-aastane mees. Mind kasvatati katoliiklaseks ja ma õppisin kiiresti, kuidas "jumala" õnnistus välja nägi. Kui ma esimest korda satanismi juurde jõudsin, siis sellepärast, et ma tegin liiga palju kokaiini. Üks tema vaim ilmus minu ette ja puhastas mind sellest täielikult ja ma ei ole enam narkootikume puudutanud. Kohe hakkasin töötama gooti vaimuga Sitri. Ma olin üllatunud, kui palju ta teadis ja kui viisakas ta oli. Viimast asja, milles ta mind aitas, pean väga tõsiseks. Minu sõbranna, kelle vastu mul on tugevad tunded ja kellega ma olen hästi seotud, oli maininud et Taro, ütles, et ta satub umbes sel ajal oma elus autoõnnetusse.

Mu kolmas silm segas kogu öö ja ma ei suutnud lõpetada mõtlemist selle üle, kuidas ma end tunneksin, kui ta sureks. Hiljem samal õhtul mängisime sõbrannaga piljardit ja ma palusin Sitrile, et ta teda kaitseks. Ta üllatas mind sellega, et nõustus seda tegema. Olin temaga alati armastuse osas nõu pidanud. Olime sel õhtul väljas jooksmas ja miski käskis mul suitsetada veel ühe sigareti suitsetada, kuigi olin sel õhtul liiga palju suitsetanud, ta suitsetas koos minuga ühe ja jättis minuga hüvasti. Koduteel nägi ta Sitri istumas kaassõitjaistmel, kus ma olin olnud. Ta käskis tal ohutult sõita. Varsti pärast tema nägemist sattus tema ees sõitev auto lauskokkupõrkesse. Üks minut varem ja see oleks võinud olla tema.

Minu moraal on järgmine: Isa Saatan on parim isa ja deemonlikud sõbrad on parimad sõbrad. Ma olen Sitrile tema abi eest mitmeid asju andnud ja tänanud isa Saatanat iga päev, et ma ei ole nüüd kuskil valusamas kohas. Ma olen olnud ainult umbes kaks aastat satanist ja olen näinud rohkem tõendeid, et see on tõsi, kui mitmeid aastatid kristluses. Oh jah, isa Saatana õnnistus, see on palju ilusam ja võimsam kui kõik, mida ma olen oma elus kogenud. ELAGU SAATAN! Tänan teid Sitri ja Ülemreestrinna Maxine! Ma olen tänulik.

-Beau


Olen 38-aastane kunstnik. Leidsin LaVeyan satanismi, kui olin 19-aastane, ja kuigi ma olen alati tänulik tema kirjutiste ja tema antud teadmiste vihjete eest, mõistsin mitme aasta jooksul, et seal on midagi enamat, kui tema või mina teadsime. Ühel hommikul, päikesetõusu vaadates, tuli Saatan minu juurde ja ühel hiilgaval hetkel ma teadsin, ma lihtsalt teadsin, et ta on olemas ja ta on õiglane ja ta on hea. See ei tähenda, et sellest ajast alates oleks kõik olnud lihtne, kuid kui oli vaja tõsist armastust, siis seda anti. Kui ma olen püsisiv ja valmistunud, suudan kasutada ära võimalusi, mida ta mulle pakkub. Kui ma olin lodev, tulid võimalused ikkagi, kuid kuna ma ei kuulanud, jäin ilma. Ta ei öelnud kunagi: "Ma ju ütlesin sulle!", kuid ma õppisin sellest hoolimata.

Elagu Saatan!

-Felbac

Kui ma esimest korda sattusin Joy of Satana juurde, olin ma skeptiline ja mõnikord tundsin hirmu ilma igasuguse põhjuseta, kui lugesin neid lehekülgi. See oli puhas hirm ja terror, ma ei osanud seda seletada. Siis lugesin, et jehoova ja ta käsilased kasutavad seda taktikat, et hirmutada inimesi Saatanast eemale, nii et sel moel lahkus mu hirm minust. Siis oli minu hinge pühendamine veel üks probleem, ma lihtsalt ei suutnud seda teha. Ma lükkasin seda kogu aeg edasi ja püüdsin seda unustada. Siis sai teine mu sõber pühendatud ja ma tundsin, et midagi minus ütleb mulle, et ma peaksin seda tegema, nii et ma võtsin julguse kokku, et seda teha ja öösel, kui ma pühendatud sain, oli kell umbes 2:30, mul olid veel kahtlused, siis äkki tundsin, et mu tuba on täis mingisugust energiat, MIS OLI ÄÄRMISELT POSITIIVNE JA TÄIS ARMASTUST. Ma tundsin, et paljud inimesed olid minu toas koos minuga ja et nad julgustasid mind seda tegema ja see andis mulle julguse oma nime verega alla kirjutada. See oli väga kummaline tunne... aga teate, mingil põhjusel tulid mulle sel ajal pidevalt meelde nimed Beelzebub ja Astaroth ja ma mõistsin, et nad julgustasid mind minu otsuses pühendada oma hing ja ma ARMASTAN neid selle eest. Üks asi on kindel, Saatan aitab teil alati oma hinge arendada, ta ütleb teile, mida ja kuidas selleks teha. Ta tegi seda minu jaoks juba enne, kui ma pühendumiseni jõudsin (ta teadis, et lõpuks ma pühendumiseni jõuan), nii et näete.... siin on meil armastav Jumal, kes hoolitseb meie eest juba enne, kui me pühendume talle. Peamine on hoida ennast avatuna.

Elqgu kõik Deemonid

Elagu Lucifer.

-Leroy Anderson

Tervitused kõigile, Jah, Isa on imeline! Ta tervendas mind alles hiljuti. Mul oli viimase aasta jooksul probleeme maksaga ja mõned päevad tagasi sain vereanalüüsi tulemused, mis näitasid, et mu maks on nüüd tervislikus vahemikus. See ei olnud kunagi midagi tõsist, kuid see on mulle alati natuke stressi põhjustanud, kuna ma olen alles 23 ja mu maks on mulle kuidagi kasulik! : ) Isa teab, kui meil ei ole kõil hästi ja ta on alati meie jaoks olemas.

Elagu Isa!

Tume õnnistus, -Bill


Tervitused kõigile, ma olin sel nädalavahetusel kõrbes oma ema külastamas ja umbes tund aega pärast minu saabumist sain aru, et olin jätnud seitsmepäevase kestusega küünla põlema kaminale. See ei ole kõige ohutum asi, kui majas jooksevad kassipojad! Ma olin väga mures, et nad kukutavad selle ümber ja panevad maja põlema. Leidsin privaatse koha ja rääkisin oma hirmudest Isale ja isiklikule deemonile, paludes neid kaitsta mu kodu ja lemmikloomi. Kui ma koju jõudsin, leidsin, et küünal oli kustunud! Mitte läbi põlenud, sest sellel oli veel umbes kaks päeva järgi ja taht ei olnud sisse kukkunud. Ei olnud mingit maist põhjust, miks see oleks lakanud põlemast. Tundus, et see oli hoolikalt ja tahtlikult kustutatud. Ma tunnen, et Isa ja mu Deemon tulid mulle appi. See on nii suurepärane tunne ! Ma kuulen, kui tihti inimesed palvetavad jeesuse poole ja midagi ei muutu ja nad ei saa abi. Ma olen nii tänulik, et olen leidnud Isa! Palju, palju tänu Isale ja minu Deemonile!

Elagu Isa Saatan!

Kõige tumedamaid õnnistusi kõigile!

~Audryna 

Isa Saatan on mind mitu korda pisarateni liigutanud. Ta on näidanud mulle armastust ja hoolivust, mida ma pole kunagi varem tundnud. Mõni aeg tagasi, kui ma olin üsna uus, ei olnud ma saanud näha kahte oma last, kes elavad teises osariigis peaaegu 3 aastat. See on olnud üks asi minu elus, mis on mind lõhkunud. Raha ja nende isa olid takistuseks. Ma olin nii sügavalt liigutatud, kui asjaolud lubasid mul imekombel veeta nendega üle kuu aja siin, kus ma elan, ja kõik läks nii hästi.

Meil kõigil on oma isiklikud probleemid, minu omad on mind muutunud nii raskeks, et ma lihtsalt ei hooli. Kui ma olin ateist, oli see äärmuslik. Pärast seda, kui minust sai satanisti, tekkisid mul probleemid ja ma olin vihane ega hoolinud sellest, kas olen surnud või elus. Isa näitas mulle järgmisel päeval midagi, see oli surm ja hsis ja see oli jube, ma nägin seda ja see tegi mulle haiget. See oli eriti jube. Ta näitas mulle, et hoolib minust ja et ma peaksin rohkem hoolima elust ja iseendast.

Ma ei oska öelda, kuidas see mind puudutas ja mida see mulle tähendas. Ta näitas mulle nii palju tõelist armastust ja hoolivust. On nii palju asju, mida ta on minu jaoks teinud. Ma küsin harva midagi, ta hoolitseb minu eest.

-Ülempreestrinna Maxine

*Viimasel ajal tõi ta mind koos oma perega kokku ja õnnistas meid majaga.

Olen katoliku taustaga, kuid alles hiljuti pöördusin satanismi. Ma sattusin juhuslikult Ülempreestrinna Maxine veebilehele, kui olin kurb ja masenduses. Tunnistan küll, et see ei olnud päris hea aeg, et Isa Saatana poole pöörduda. Kuid ma olin kõik need aastad otsinud vastuseid. Paljud kristlased lihtsalt väidavad, et minu usk on nõrk, ma peaksin rohkem palvetama jne, rääkimata enesevigastuse tundest, enesesüüdistamise tendentsidest, mis põhjustasid mul madalat enesehinnangut.

Tuleb vaid tähelepanelikult vaadata, et leida, et paljud kristlaste õpetused on tõepoolest üksteisele vastukäivad. Siiski tahaksin vaid loota, et inimesed tuleksid Isa Saatanale avatult vastu. Selle nõuande andis mulle Ülempreestrinna Maxine ja see on tõsi.

Vähemalt oli Isa andnud mulle soojust ja terviklikkust, mida ma varem ei tundnud. Vabanemine on õige sõna. Vähemalt tean nüüd, mida tähendab elada oma elu väärikalt ja auga.

Andke endale ja Isa Saatanale võimalus. Kuigi ma olen suhteliselt uus, ei ole ma seda kunagi kahetsenud."

Tumedat õnnistust!!!

-Mark

Kui ma andsin end Isa Saatanale, paranes mu elu kohe. Raha, mille ma kulutasin oma rituaalsetele vahenditele, tuli mulle viie kordselt tagasi. Kui ma midagi tahan, siis tundub, et see tuleb minu juurde sagedamini kui ei tule. Tundub, et mu meelest on eemaldatud pilv; ma ei ole enam udus... Ma tean, mida ma pean tegema ja millal ma pean seda tegema. Ta on mind lohutanud, kui ma olen olnud masenduses, ja Ta on andnud mulle lootust ja jõudu, nagu ma ei teadnudki, et see on võimalik. Oma hinge ja elu andmine Saatanale on suurim asi, mida ma kunagi olen teinud või kunagi tegema hakkan. Enne ma ei olnud midagi, aga nüüd ei ole midagi, mida ma ei saa teha. Kui Isa on teie kõrval, saate te kõike teha. Kuuletuge Isale ja armastage ja austage Teda alati ja te saate teada õnne tähenduse, te saate palju tugevamaks ja te ei pea kunagi kartma kristlikku pätti, nalja jumalat, sest Saatan on tõeline Kuningas.

EAGU SAATAN!!!

- Steven

Eelviimasel õhtul olin sellili mediteerimas. Ütlesin väga siiralt palve Saatanale, paludes tema võidmist, õnnistust, võimestamist, kaitset ja teadmisi. Järsku sobitusid kõik minu elu tükid ideaalselt kokku. Nagu see poleks olnud piisavalt imeline, tuli Isa minu juurde. Kui ma nägin oma tüdruksõpra ja kõike seda õnnistust, mis sellega kaasnes, siis tänasin Isa Saatanat. Niipea, kui ma teda tänasin, kuulsin, kuidas kõristi värises. Iga kolinaga läks mu muutunud seisund veelgi sügavamaks. Järsku kuulsin ma mao särinat. Isa oli tulnud minu juurde mao kujul. Kui ta tuli Aadama ja Eeva juurde, oli ta madu ja tuli ütlema, et nad võiksid olla nagu jumalad...., eks? See on see, mida ma arvan... see oli omamoodi tunnustus. Selleks ajaks oli mu aura kaks korda tugevam, mu jalad tundusid nagu maa peal - tõmbasid nii palju energiat sisse, mu tšakrad olid säravad, mu vaim oli lõdvestunud, mu meel oli selge. Just siis võttis Isa kõige ilusama valguskandja kuju ja pani oma käe õrnalt mu seljale. Ruum muutis mitu korda värvi - lillast sinise ja rohelise vahel. See tunne ei olnud võrreldav ühegi narkootikumi või emotsiooniga, see oli lihtsalt ilus ja kirjeldamatu. Ma tänasin taas Isa ja mediteerisin kõigele, mis oli just juhtunud. Ma olen sellest tõesti ülevoolavalt vaimustunud.

TA ON KÕIGE KÕRGEM

ELAGU SAATAN!!!

- New Age maagik

Ma tahaksin seda jagada, sest ma olen teadlik, et on neid, kes ei ole pühendunud Isale. Pühendumine oli kõige imelisem kogemus, mis mul oma lühikese elu jooksul on olnud. Isa ARMASTAB MEID, mina isiklikult armastan teda rohkem kui iseennast (mis ei ole "normaalne", aga pole tähtis : )) Kui ma ei oleksin pühendunud, oleksin tõenäoliselt juba surnud. Kuigi oli midagi, mis kaitses mind kogu mu elu jooksul, siis kui ma olin pühendunud, sain kohe vastuse Isalt.

Kui mul oli veel depressioon, siis küsisin: "Isa Lucifer, kas sa oled mind ka maha jätnud?". Pärast seda TUNNETASIN oma elus kõige imelisemat energiat. Ma usun, et see oli Isa energia, mis oli iga millimeetril minu kehal. Ma olin depressioonis, pärast seda hakkasin naerma, nutma ja laulma. See oli KAUNIS kogemus. Ma nutan harva, sest ma olen "külm" inimene, kuid alati, kui ma mõtlen Isale, muutuvad mu silmad märjaks ja ma TUNNETAN tema armastust ja kohalolekut. Ma ei suuda ikka veel ette kujutada või isegi "ratsionaalselt" seletada tema armastust meie, tema laste vastu.

Ma usun, et võti on - näita Temale oma emotsioone, ava oma süda. Ma ei usalda vaevalt kedagi oma elus (kuna mul oli väga perses elu), see oli siis, kui "olin ilma". Nüüd tean, et on üks, keda võin 10000% usaldada - Isa Lucifer.

Pärast minu Pühendumist mõistsin ma mõiste "ilma" tõelist tähendust. Ma pühendasin poolteist kuud tagasi. See on uskumatu, et narkomaan, kes kannatas maniakaalse depressiooni all (see on kõige võimsam depressiooni vorm - väga enesetapjalik); ma püüdsin end mitu korda tappa, mis arusaadavatel põhjustel ei õnnestunud). Ma ei näinud oma elu eesmärki, ma tänan Isa iga päev ja öö. Ma näen teda KÕIGES, alates õhust, mida ma hingan, läbi pinnase, millel ma kõnnin. Elul on jälle mõte, kõik selgub kiiresti, minu individuaalne tugevus, ja enesekindlus kasvavad isegi siis, kui ma kirjutan. Ma olen kogu aeg õndsuse seisundites. Mul ei olnud kunagi kriisi ega võõrutushäireid pärast uimastite tarvitamisest loobumist. Minu "normaalne" annus oli 9 pilli jne või vähemalt mitu rida triipu. See on hämmastav, et ma olen endiselt vaimselt ja füüsiliselt hästi ja toimiv. Ma olen nii täis energiat, et mu käed higistavad. Mul on väga kahju, et ma kahtlesin isas, kuid see oli minu loomulik reaktsioon, sest ma olin... ilma. Kõik see on MITTE midagi võrreldes sellega, mida ma TUNNETAN. Praegu higistan ja nutan, sest mõtlen intensiivselt Isale ja sellele, mida ta minu heaks tegi.

Ma palvetasin oma ema tervise eest (ta on ilma) ja kannatab inglite rünnakute all, nad on kõikjal minu majas... mitte minu toas küll. Tal oli väga palju raskusi meditatsioonide tegemisel, mis on vajalikud, et tema selgroog paraneks (teda tulistati selgroogu, seetõttu on ta halvatud - ta ei saa liikuda ja ta kannatab vähilaadsete valude all). Kahe päeva pärast tema tervise eest palvetamist sai ta RAVIMID, mida (ma ei suuda seda rõhutada) oli tal peaaegu võimatu saada, kuna me elame Serbias. Ta püüdis neid saada 3 aastat! Kuigi ma olen Ameerika kodanik (oma isa poolt), ei saanud ma seda kiirendada.

Teda opereeritakse ka väga varsti. Ta nõustus tegema tervendavat meditatsiooni. Seal on nii palju muud, et ma võiksin kirjutada raamatu. Ma uskusin, et Isa tegutseb "nähtaval" viisil, ma tean, et ma eksisin. Ta tegutseb nähtamatutel viisidel (vähemalt meile, kes me ei ole vaimselt avatud - veel!), see on FAKT! Pärast minu pühitsemist oli mul täiesti selge nägemus peas, ma nägin ennast, üksi, pimeduses... "ilma". Ma küsisin Isalt, kas ta võtab mind vastu. Ma kuulsin imelist muusikat ja nägin inimesi, kes tantsisid ja tähistasid minu ümber. Ma tean, mida see tähendab. Ma tahtsin seda postitada, kuna ma pühendasin, sest teiste kogemused mõjutasid mind tugevalt. Ma loodan, et keegi ei pahanda, sest ma avasin oma südame.

Aitäh, Isa!

-Rev Leon

"Dominus Satanus Deus Potentiae, pleni sunt terra et inferi gloria Tua!"

DEEMONID


Kui ma esimest korda alustasin maagia ja deemonoloogiaga tegelemist, ei saanud ma aru, miks midagi ei toimu, ja hakkasin kannatamatuks muutuma, kuid siis, kui ma rääkisin oma rühma vanematega, ütlesid nad mulle, et kõik teevad seda läbi. See nõuab harjutamist. See ei ole midagi, millega saab lihtsalt siin ja seal kokku segada ja oodata, et see töötab. See nõuab visadust. Minu puhul ma lihtsalt proovisin ja proovisin, siis kui ma nägin, et midagi juhtub ja ma nägin, et see ei ole mingi muinasjutt, siis ma ei tahtnud kunagi lõpetada. Nii paljud inimesed on tulnud minu juurde ja öelnud, et "noh, ma olen neid rituaale proovinud ja midagi ei juhtu", ja siis tahavad nad lihtsalt loobuda. Te ei tohiks lasta end heidutada, Lihtsalt jätkake proovimist.

Au Põrgule, elagu SAATAN!

-Jeremy

Kaks päeva tagasi palvetasin esimest korda Isa poole... Ma palusin teda pärastlõunal ja sain kohe õhtuks õnnistuse temalt... Noh, öösel, kui ma läksin magama umbes kell 21:00 õhtul. Ärkasin umbes kell 3:00 hommikul, et võtta klaas vett... Pärast seda läksin tagasi oma diivanile magama, et magama minna... Ma vist vaid 5 minutit pidin seal pikali olema ja ma olen kindel, et ma ei olnud veel päris magama jäänud, kui nägin kusagilt välja ilmuvat lühikest (1,5 meetri pikkust) prantsuse habemega meest, kes ütles mulle: "Isa Luciferi suur mees!" ja jooksis minema.... Ma ei olnud hirmul ega midagi, nii et ma läksin koridori, et teda otsida, kuid ta oli kadunud.

-Zishan

Lucifuge Rofocale tuleb läbi raha!!!

Ma olen kunstnik. Mulle meeldib maalida. Viimasel ajal olen tegelenud deemonite või muude õudsasti kujutatud olendite kujutamisega, pigem nende uuesti kujutamisega, et lisada nende eksistentsile oma hõngu ja tutvustada neid uuesti maailmas. Siiani olen teinud maali Baelile, Luciferile ja praegu lõpetan ühe Lilithist. Üks viis, kuidas ma lootsin maali jaoks valmistuda, oli kutsuda või luua mingisugune kontakt kõnealuse olendiga. Olen seni olnud üsna edukas, ilma et oleksin julgenud minna raskesse dramaatilisse rituaalsesse keskkonda. Vestlus enne magamaminekut ja juhuslikel vaiksetel hetkedel päeva jooksul on osutunud piisavaks, et saada kujutlusvõimet ja sissevaadet teemasse ja kõnealusesse olendisse. Igatahes... Ma olen juba mõnda aega tahtnud teha Lucifuge Rofocale'i maali ja nii olen viimasel ajal uurinud erinevaid maagilisi tekste, kuidas teda kutsuda. Ja kuna kunstiline kehastamine on üks viis, kuidas olendile võib tasuda teene eest, siis mõtlesin, et "kui ma seda niikuinii teen, siis võiksin selle eest ka midagi saada".

Nii et hakkasin välja mõtlema pakti, mida temaga sõlmida. Mõtlesin, et raha on hea igakülgne asi, mida küsida. Nii et aeg-ajalt, kui ma "tundsin end ühendatuna" universumiga (mul ei ole muud võimalust seda kirjeldada). Häälestasin ja võtsin vaimselt kontakti, kellega minu jaoks oleks Lucifuge Rofocale. Ja ilma keerulise rituaalita sain oma palgatööl 500,00 dollarit puhkusepreemiat ja ma olin seal töötanud ainult 3 kuud! Sõltumata sellest, kas keegi ütleks, et minu paktiidee oli sellega kuidagi seotud või mitte, tunnen, et ajastus oli liiga kena, et neid kahte mitte seostada. Nüüd ma saan aru, et ma ei teinud ametlikku pakti ega rituaalset esilekutsumist, kuid ma arvan, et pärast seda, kui mul on aastate jooksul olnud mitmeid õnnestumisi soovide ja tahtmiste avaldumisega, ilma et oleks tehtud mingit rituaali või loitsu, et minu meetodid, vähemalt minu jaoks, töötavad ja on kehtivad. Igatahes kavatsen nüüd jätkata Lucifer Rofocale'i maalimist, et avaldada talle austust ja tänada teda.

~Lucifer 9

Ma arvasin, et see oli päris lahe. See oli minu esimene kord, kui ma pöördusin deemoni poole. Ma seadsin rituaali valmis ja kui ma panin tema sigili altarile... ei öelnud isegi tema nime välja ja tohutu tuule hiil läks läbi mu toa.... väga külm. See puhus metsikult vähemalt 3 või 5 minutit. Veendusin, et see ei olnud minu keskküte/õhk...ei, ei olnud! Minu ventilatsiooniavadest tulev õhk ei puhu nii intensiivselt! Minu küünlaleegid pöördusid kõik samas suunas, kuid tuul ei puhunud neid ära. Ma ei tea, kuidas sai hoiduda ühtegi küünalt ära puhumast. Ma hüüdsin teda ja edastasin talle oma palveid... Ma tundsin end nii rahulolevalt, kuid siiski pisut külmalt. Võtsin seda kui head märki, et kõik saab korda. Ütlesin talle, et tunnustan teda mitmel moel....GUSION Tänan teid veelkord... Ma tean, et ma sain uue sõbra.

-Lez

 

© Copyright 2002, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457