Saatana Rõõmu E-rühmad

JoS-i liikmelisus on avatud ja tasuta kõigile. Me ei võta mingeid "liikmemaksu" ega võta tasu mingi teadmise eest. Me leiame, et teie suhe Saatanaga on teie ja Saatana vaheline; kuna satanismis ei ole vahendajaid. Me ei ole uudishimulikud oma liikmete elu suhtes. Me austame oma liikmeid, nende isiklikku elu ja privaatsust. Ennekõike töötame Saatanale ja teeme seda, mida ta tahab, et me teeksime. Saatan rõhutas, kuidas kõik vaimsed teadmised peaksid olema avatud ja kõigile vabalt kättesaadavad. Me austame tema soovi ja ei püüa kasutada ega varuda vaimseid teadmisi isikliku kasu saamise eesmärgil.

Suure liikmete arvu tõttu peame muutuma organiseeritumaks. Alljärgnevad grupid on kõik Joy of Satan e-rühmad. Palun pidage meeles, eriti kui olete satanismis uus, et peagrupi liikmete arv ulatub tuhandetesse. Kuna meil on vähe töötajaid, ei saa ministeerium vastata enamusele individuaalsetele e-kirjadele ja e-kirjade saatmine preesterile on rangelt keelatud. Joy of Satan Ministries on üsna avatud ja vaba. Suuremates rühmades võib oodata mõningaid erinevaid arvamusi ja erinevusi isiklikes tõekspidamistes. Palun pidage seda meeles ja kasutage tervet mõistust, enne kui kaalute mis tahes nõuandeid, mida võite saada. Satanism on ise mõtlemine, seega on oluline olla valikuline, kui puutute kokku uue teabega.

Kui teil on küsimusi, võite neid julgelt rühmades esitada, kuid me soovitame teil tungivalt lugeda kõigepealt läbi Joy of Satana veebisaidil olev teave. Liiga paljud inimesed jätavad hooletusse isikliku õppimise. Saatan on teadmiste tooja ja andja. Ilma teadmisteta ei saa satanismis edasi liikuda. See on rühmades ilmselge nende suhtes, kes teevad avaldusi tõsise teadmatusega. Te suudate tõde ja jama eristada, kui te võtate aega õppimiseks. See aitab teil ka sellistes asjades oma igapäevaelus väljaspool internetti hakkama saada. Palun lugege enne liitumist läbi reeglid, mis on loetletud selle grupi/rühmade esilehel, millega soovite liituda, ja veenduge, et olete neist aru saanud.

Palun olge teadlik, et kõigis meie e-rühmades on vaenlase sissetungijad. Mõned neist väidavad, et nad on "satanistid", kuid nende trollimine, meie liikmete ahistamine ja nende töö, mis põhjustab lahkarvamusi satanistlikus kogukonnas, paljastab nende tegeliku eesmärgi. Kui te kunagi saate ülaltoodud isikutelt ahistavaid või soovimatuid e-kirju, siis palun teavitage JoSi ministeeriumi ja/või avaldage ahistaja(te) identiteet JoSi e-rühma(de)s.

Samuti palun olge teadlik oma isiklikust turvalisusest, kui olete võrgus ja eriti kui olere e-rühmas. Isikuandmete avaldamine on väga ebamõistlik.

TÄHELEPANU* [2019. aasta detsembri uuendus] ENDISED YAHOO GRUPPID EI OLE enam toimivad. SEAL ON KA TEISI GRUPPE, MIS VÄIDAVAD END OLEVAT "JOY OF SATAN" GRUPID; NEED ULATUVAD FACEBOOKIST YAHOO GRUPPIDENI JA MUUDENI. NEED ON *EI* LEGITIIMSED! OLGE SELLEST LIHTSALT TEADLIKUD.

ANCIENT FORUMS ON NÜÜD AINUS LEGITIIMNE JOY OF SATANA FOORUM (E-RÜHM).


KLIKI SIIA JOY OF SATANA FOORUMI JAOKS 


september 2013:

Üha ilmsemalt on näha, et Yahoo hävitatakse seestpoolt. JoS ja paljud teised on aastaid kasutanud Yahoo gruppe. Kuni viimase ajani oli Yahoo kasutajasõbralik, aga enam mitte. Rühmad on muutunud, meie kõigi e-rühmade kujundus on asendatud kristlusega seotud saastaga ja kahjuks ei ole võimalik seda muuta. Ma tean "kursori liigutamist vastiku pildi kohal"; see ei toimi. Lisaks sellele on need muudatused mõjutanud paljusid teisi e-rühmi, sealhulgas mitmesuguste huvidega gruppe. Arvestades teabe kättesaadavust internetis tänapäeval, nagu enamik meist juba teab, on see tõsine oht korrumpeerunud võimudele, nagu näiteks neile, kes seisavad näiteks kristluse pettuse taga, mis ulatub triljonidesse dollaritesse ja tohututesse kogustesse vaimsetesse energiatesse. Internet ja veebikogukonnad on tõsine oht neile, kes olid ja on püüdnud sajandeid varjata oma kuritegusid inimkonna vastu. Ma kavatsen JoSi gruppide suhtes oma seisukoha säilitada ja jään lõpuni. Kui vaenlasel õnnestub meid ära ajada, siis nad võidavad. Palun vabandage, et nende rühmade mõnedel esilehtedel on vastik kristlik räpasus. Mõne grupi puhul oli meil õnne, et me saime tagasi vahetada oma kunsti, kuid teiste puhul ei ole see kahjuks olnud võimalus. Nagu mulle öeldi, on see nii ka paljudes teistes Yahoo gruppides. Kõik, mida me saame teha, on jätkata Yahoo'le kaebuste esitamist. Lisaks on see ainult üks takistus, sest Yahoo on ka töötanud selle nimel, et teha nendes gruppides rohkem probleeme, ilma et enamik liikmeid sellest teaks. Vaenlane on sajandeid kontrollinud, rikkunud ja häirinud kommunikatsiooni. See on olnud nende võim. Interneti abil on see nüüd väga raskeks muutumas, sest tõde on avalikkuse ette jõudnud ja nad on paljastatud.


© Copyright 2008, 2010, 2013, 2015, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457