Teine samm


Nende jaoks, kes on alustanud oma eeltööd Magnum Oopusega (oma valguspalli ringlusse laskmine), on järgmine samm väga oluline:

Te kõik peate leidma oma käbinäärme asukoha. See asub aju keskel ja veidi allpool paremal. Need teist, kes selle kallal töötavad, peaksid hakkama mediteerima oma käbinäärmele. Üks suurepärane viis seda teha on lõdvestuda ja hingata sinna energiat sisse ning laiendada seda väljahingamisel, nagu te teeksite seda oma auraga.

Käbinäärmes on üks oluline osa eliksiirist, mida nimetatakse "tilkuvaks ambroosiks". Te teate, kui olete selle leidnud ja aktiveerinud, sest ambrosia on õndsus ja sõnatu nauding. Te kindlasti tunnete seda. Ärge tehke seda, kui peate kuskil olema ja olete ajatundlik, sest nauding võib olla nii äärmuslik, et püsti tõusmine võib olla peaaegu võimatu.

On veel palju muudki, kuid see, mida ma eespool kirjeldasin, on suur samm. Ma kirjutan sellest peagi rohkem, sest on veel üks samm, mille kallal tuleb töötada ja seda omandada. Praegusel hetkel peaksid need, kes teevad kaasa, tegema käbinäärme meditatsiooni iga päev. See on oluline. Käbinäärme ambrosia on eliksiiri naissoost osa.

Siin on mõned harjutused, mida saate kohandada, mis töötavad teie käbinäärme jaoks:

3. Silm, käbinäärme meditatsioon 

Teine väga tõhus harjutus on teha vahelduvat ninasõõrmete hingamine, kus te hoiate hinge kinni sissehingamise tipul. Selle kohandamiseks hingake lihtsalt sisse oma käbinäärmesse ja laiendage seda väljahingamisel. Hingamine järgneb sinna, kuhu tähelepanu on suunatud.


Käbinäärme tühjuse meditatsioon: Lihtsalt keskenduge oma käbinäärmele. Fokuseeruge sellesse, tunnetage seda ja kui see eritab eliksiiri, mediteerige selle kaunist energiat. See on väga tõhus.

Käbinäärme meditatsioon 

Meditatsioon Saatanast 
For the above, breathe the energy directly into your pineal gland instead of the 6th chakra.


Tagasi Magnum Oopuse lehele 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2007, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457