Saatanlik jõukoonus

Koonuseid ja püramiide on juba ammu seostatud maagilise väega, kuna need on inimhinge tšakrate kujuga. Maalid võluritest ja nõidadest on neid peaaegu alati kujutanud teravate mütsidega. [Lisateavet koonusekujulise mütsi päritolu kohta leiate selle lehekülje allosas olevast lingist]. Rühma "jõukoonus" kujutab endast psüühilise energia kuju, mis tõuseb ja suunatakse, kui liikmed moodustavad ringi, et töötada oma maagiaga.

Kõik rühma liikmed keskenduvad intensiivselt soovitud eesmärgile, mis on visualiseeritud sümboli või kujutisega, milles kõik on ühel meelel. Jõudu tõstetakse tantsimise, trummeldamise, laulmise [vibreerivad sõnad, mis väljendavad jõudu üheskoos], käte plaksutamise ja muusika abil. Kui liikmed tantsivad ringi ümber, kiireneb tempo ja jõukoonus hakkab tõusma ringi kohal, mis moodustab koonuse aluse. Need, kelle kolmas silm on avatud ja täisvõimsusel, näevad energiat, mis on tavaliselt hõbedaselt või siniselt helendav valgus. Kui ülempreester tunnetab, et energia on saavutanud oma kõrgpunkti, annab ta liikmetele korralduse seda purskena eesmärgi suunas vabastada. Ajastus on siinkohal kriitiline.

Ringtantsu võib teha ka õues ümber lõkke. See oli tavaline iga-aastaste 30. aprilli pidustuste ajal; Beltane'i õhtu. Muinasajal tantsis rühm kurnatuseni, ühendades käed ja tormates tule poole, kuni kõik olid kurnatud või keegi langes minestusse, mis näitas, et energia oli edukalt saadetud. Jõukoonus on iidne, universaalne tava.

Vana-Süüria osades oli koonus Foiniikia emaduse, viljakuse ja sõjajumalanna Astarte sümbol, keda tunti ka kui deemonitar Astarothi.

Koonusekujulise mütsi paganlik/saatanlik päritolu 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 001-216-457.

TAGASI RÜHMADE LEHELE