On hästi teada, et kõik katoliku programmis; nende traditsioonilised sümbolid [isegi rist] ja nende vaimulike riietus on varastatud paganlikust maailmast. Ainuüksi Vatikan on kaetud paganlike kujunditega, mis on varastatud maailmast, mida nad püüdsid hävitada, varastada ja varjata. Koos nende taga olevate kontseptsioonide rikkumisega, et luua oma programm. Siin me uurime seost Semana Santa pühade ja rituaalse kandmise vahel ning seda, kust on selle varastatud päritolu. [See on seotud Ku Klux Klaniga ja nende rõivaste, maskide ja teravate mütside kujundusega].
"Ostara" on paganlik püha, mida tähistatakse 21.-23. märtsil kevadisel pööripäeval. "Lihavõtted" varastati Astarothilt. Algselt tuntud kui "Ashtar". See püha langeb kokku kevadise pööripäevaga, mil päev ja öö on võrdse pikkusega. Anglosaksile tuntud kui "Eastre". Viljakuse jumalannana seostati teda küülikute ja munadega. Kristlased varastasid selle püha ja moonutasid selle tähendust. Muud nimed on järgmised: Eastre, Eastre, Eos, Eostre, Ester, Estrus [Estrus on loomade sugutamisaeg], Oestrus, Oistros ja Ostara. Jällegi, "Jumala tall" on varastatud sodiaagimärgist Jäär, mis esineb igal kevadel. Talle kandsid ka Hermes ja Osiris." Lisaks sellele rippusid Odin, Krishna, Marsyas, Dodonija ja Zeus samuti puude küljes. Set oli "risti löödud" "ristil", mida tuntakse furka nime all.
-Raamatust "The Woman's Dictionary of Symbols and Sacred Objects", Barbara G. Walker, lk 54. Kevadine tall, mis sümboliseerib seda, kui päike astub Jäärasse, on samuti seotud Magnum Opus'i algusega. Valdavalt katoliiklikes riikides nimetatakse seda püha nädalaks või hispaania keeles "Semana Santa"." Mõnes tõlkes nimetatakse seda ka "lihavõttenädalaks".
Rõivastes ja koonusmütsides mehi kirjeldatakse kui:
"Nad on patustajad - inimesed, kes maksavad mingi patu eest. Traditsiooni kohaselt on nad nii riietatud, sest see muudab nad küpresside sarnaseks, mis omakorda näevad välja nagu küünlad, mis on traditsiooniline taevasse tõusva hinge sümbol."
See jõuab koonusekujulise peakatte ja kandmise tähenduse juurde, mis ulatub tagasi väga vanadesse paganlikesse aegadesse:
"Sims ütleb, et need preestrid kandsid raketikujulisi koonusekujulisi mütse, mis olid kaunistatud päikese- ja kuusümbolite ridadega, mis väidetavalt visandasid päikese ja kuu metoonilist tsüklit. Iirimaal ja Kesk-Euroopas on avastatud mitmeid selliseid kõrgeid kuldseid mütse - üks neist on lõuapaelaga -, mis viitab sellele, et need võivad olla keldi päritolu. Väidetavalt pärinevad need 1500. aastast eKr ja on tõenäoliselt traditsioonilise koonilise võluri mütsi eelkäija. Sarnase kujuga müts pandi sellise inimese pähe, keda peeti "dunce'iks", mis tuleneb sõnast "dunn" või "dune", mis tähendab "küngast" või "energia tõusu". Keskendades sel viisil tähelepanu (st energiat) pea kohal asuvale tšakra keerisele, usuti, et selle kandjale antakse rohkem "ajujõudu" ehk intelligentsust."
Väljaandest "The Serpent Grail: The Truth Behind the Holy Grail, the Philosopher's Stone and the Elixir of Life", Philip Gardiner ja Gary Osborn © 2006
Kiirtel kujutatud päike ja kuu on seotud ka päikese ja kuu või hinge mees- ja naisaspektide ühinemisega ajna või käbinäärme keskuses, kus kohtuvad ja ühinevad mao jõe trinaaspektid. [Maojõud on saatanast]. Raamatus on ka kirjas, et Hiinas kandsid neid mütse ka mag-id [see nimi on oluline] ehk nende õukonnamaagid hiina keeles on mag tähis veidi laialipaisatud otstega rist, mida kasutasid ka templirüütlid. Mag on teine nimetus müstilise samba [mäe meru telg või selgroot] jaoks, sama mis maagidel, kes kandsid neid koonusekujulisi mütse. See esineb ka sumeri keeles, mis tähendab "liigutada", viidates madu võimu ülespoole liikumisele.
See riietus esineb ka EA preestrite või Oannese kujutisel ME-s [kust ka mitra pärineb].
"Mis on kujutatud kirjeldamatut tüüpi kala, mis on moodustatud nagu sammas või torn, mis läbib maipole-taoliselt, läbi IO rõnga või O." Pange tähele, et neid kujutisi leiti ka Euroopas, kuna neid kasutasid ka paganad. "IO" on "EA" teine variant. I sümboliseerib püstitatud meesfallost [peenist]; on mehelik ja O sümboliseerib tuppe; on naiselik. Kalasümbol sümboliseerib samuti tuppe. Kristlased on selle ära rikkunud ja pööranud selle pea peale. Nende sümbolite sõnum puudutab hinge mees- ja naisaspekte ning I ja O on näha paljudes gooti deemonite sigilites.
Osirise koonilise või püramiidikujulise tipuga Benbeni torn kujutab selgroogu, mille võimsus on tõusnud selgroo tippu kroonis. Obelisk on selle versioon ja oli algselt seotud basiiliskiga: "Osiris oli tuntud ka kui Ob-El ["Särav madu"] või Pytho Sol ["madu päike"]. Sellele jumalateenistusele olid pühendatud suured kivisambad, mida kreeka ajal nimetati Obeloseks või Obeliskoseks. Praegu tuntakse neid Obeliskide sammastena ja need on seotud Basiliksiga [minu märkus: kuninglik madu]. Need sambad olid ilmselge viide axis mundi ehk maailmateljele ja sümboliseerisid nii Maa polaartelge kui ka inimese lülisammast, nagu näitab ka Djed-sammas, Egiptuse stabiilsuse sümbol, mida seostati ka Osirisega ja mida nimetati tema "selgrooks".
Kalade peakatte ja rituaalse rüü ning jumaliku fallose tähendus on identne. Paljudel fallose kujutistel, nagu ka mao kujutistel, on inimese pea peal sama tähenduse jaoks; tõusnud võim. Benbeni torn on seotud fööniksiga. Benbeni kivi on kujutatud koonusekujulise kivina, mis toetub selgroo samba sümbolile.
Ichthys ehk Kala oli üks Dionysose nimedest ja jumalikku fallost kujutati samuti kala kujul. Fallos on selgroog, mille kundalini on täielikult tõusnud. EA [Oannes] on ka ME-s kujutatud kalakujulise jumalana ja samal põhjusel vee isandana. Kala sümboliseerib naiselikku maoeenergiat; aju naislikku/alateadlikku poolt; shakti jõudu.
See koonuse sümbol on idamaistes tekstides kujutatud ka Meru mäe tipuna, mis näib olevat identne Sumeri silindrites nähtud Amurru sambaga. Egiptuses on leiva püha sümbol koonusekujuline, kuid see on seotud elu leiva või mannaga, mis on seotud hinge energiatega ja eriti tundub, et see on käbinäärme kaste.
"Religioosses sümboolikas on küünlajalg vaimse valgustuse, valguse ning elu ja pääste seemne sümbol."
- Cirlot sümbolite sõnaraamatus.
Valgustatud puu on samuti iidne paganlik mõiste. Puu on iidne inimhinge sümbol, näiteks maailmapuu. Tüvi on selgroog, mille oksad esindavad hinge 144 000 nadi ja "viljad" on maoenergia ja elujõud koos üksikute maailmadega, mis esindavad tšarka-keskusi mööda selgroogu. "Jõulupuu" [maailmapuu] on iidne paganlik sümbol, mis pandi üles Juulipäevaks, et sümboliseerida uuestisündinud hinge, kusjuures küünlad on valgustatud nadid ja täht tipus on tõusnud mao halo; täiustatud ja uuestisündinud hing.
"Druiidi" esoteeriline tähendus on "puu tundja" ja iidsetes preesterkondades oli üks kõrgeima tasemeid, mida võis saada, nagu näiteks Eleusinuse müsteeriumis, jugapuu tiitel. Paganad austasid püha jugapuud koos tammega. Kogu paganliku maailma vaimne sümboolika seoses puuga ja selle seosega hingega võiks täita omaette raamatu.
Tagasi Semana Santa juurde:
Traditsiooni kohaselt riietatakse neid nii, sest see muudab nad küpresside sarnaseks, mis omakorda näevad välja nagu küünlad, mis on traditsiooniline taevasse tõusva hinge sümbol. Algselt on tegemist alkeemia sümboliga, kus mehed kannavad ülestõusmispühitsuse [madu tõusu] aegseid sümboleid, mida tähistasid sel ajal [Semana Santa/Pühadeaeg] paganad, näiteks Dionysose järgijad. Siit ka puu või küünla kujutised; kõik on tõusnud jõu sümbolid, koonusekujuline müts, nagu näha, on sümbol, mis sümboliseerib preestreid, kes on tõusnud maojõule, kes on omakorda nimetatud müstilise puu või torni järgi Mag. Koonilise peakatte sümbol sümboliseerib taevasse tõusvat hinge, kuna "taevas" on alkeemikute termin kroonitšakra jaoks, siis see koonus esindab Saatana madu jõudu ja selle tõusu kroonitšakrasse, Benbeni või koonilise kivi, mis toetub Osirise torni sümboolsele selgroole.
Piltlikult öeldes kaautvad need tüübid "jõulupuud" ja paganliku/satanliku sümboolikat, mis peitub jõulupuu ja hinge valgustamise taga, kusjuures kooniline müts tähendab sama, mis halo või täht kuusel. Semana Santa'l vaatame paganlikke preestreid, kes tähistavad Saatanliku mao jõu ülestõusmist, mis tõuseb selgroost üles kroonini, ja sellega kaasnevat hinge puhastumist ja teadvuse taassündi, mis on ülestõusnud paganliku jumala ajal, mis sümboliseerib seda jõudu. Valged rüüd sümboliseerivad puhastatud hinge.
Mõned "patukahetsejad" nendes lihavõtteprotsessioonides, kes hoiavad käes poolkuu välimusega metallotsaga keppi, sümboliseerivad selgroogu, millel on jõu kaksikaspektid. Ja ühel fotol märgin, et juht kannab lippu. Antiikmaailmas oli Dionysose paraadi eesotsas lihavõttepühade ajal peapreester, kes kandis puust pulkasid või fallossümbolit või mõnel juhul risti [kristlus ei kasutanud risti enne seitsmendat sajandit]. Mõnel juhul tegi seda valge saviga kaetud alasti noormees kui puhastatud hinge ja uuestisündinud päikese/hinge sümbol. Mõned neist pühadest on idas tänapäevalgi veel säilinud.
Tagasi artikli juurde, mis käsitleb Ku Klux Klani saatanliku päritolu