Astraalse pühakoja loomine

 

Astraalse pühakoja regulaarne kasutamine võib suurendada sinu maagia efektiivsust ning sellel on ka palju muid kasutusviise. Astraalne projektsioon selle kasutamisel on ideaalne kuid pole vajalik. Võtmeks on sügav meditatiivne olek ja visualiseerimine. Pühakoja peaks looma rituaali käigus, kus võib paluda Isa Saatanal seda õnnistada. Sinu enda koha loomiseks mediteeri nii pikalt kui vaja. Seda tuleks teha pärast sissekutsumist kus kirjutad palve Saatanale sinu pühakoja õnnistamiseks ja pühitsemiseks.

Pühakoja võid luua täpselt sellise nagu ise soovid. See on sinu koht. Visualiseeri esmalt pühakoja välimust. See võib olla püramiid või sinu poolt vabalt valitud vorm, valmistatud mis tahes sinu poolt valitud materjalist (materjalid peaksid olema tugevad). Kõnni uksest sisse. See on sinu ala. Loo omaenda altar, vaip või muu põrand, mis tahes suurus, kuju või värvus. Nüüd lisa pühakotta asju mida soovid. Lahtise tulega valgusallikad, suured Baphometi kujud, velvetiga kaetud punased, sinised või mustad seinad, pehmed istmed seinte ääres Deemonitega kohtumiseks, suured kuldsed või hõbedased viirukialused – need on vaid mõned ideed.

See on ainult sinu enda privaatne seesmine koht kus sa oled vaba. Mida rohkem sa seda kohta külastad, seda tugevamaks see muutub.

Kui oled lõpetanud, võid kutsuda oma Kaitsjadeemoni või mõne teise tuttava Deemoni seda vaatama.

Astraalse pühakoja kasutamine:

 •Rituaal

• Meditatsioon (igat liiki ja astraaltöö)

• Telepaatiline suhtlus teiste inimestega

• Kohtumine Deemonitega

Kõigepealt peaksid tundma Deemonit kellega kohtuda soovid ning teil peaks olema sõprussuhe. Siin saad temaga suhelda ja küsida küsimusi.

Lisaks võid minna sinna ja suhelda telepaatiliselt või keskenduda teatud teemadele mis nõuavad psüühilisi võimeid. Teise inimesega telepaatilisel teel suhtlemiseks mine oma pühakotta ajal kui tema magab ning too tema hing tahtejõuga enda pühakotta. Tee seda visualisatsiooni abil. Kui ta on kohal ja sa soovid teda mõjutada, eralda tema hingest valguskeha ja anna valguskehale lühikesi käske oleviku vormis.

Kui soovid arutada mingeid olulisi teemasid, räägi samamoodi nagu ta istuks reaalselt sinu vastas. Võid talle lisaks öelda, et ta ei mäleta ärgates kokkusaamise toimumist kuid täidab kõik sinu käsud.

Astraalne pühakoda on ideaalne kõigile neile kes on alaealised ja/või ei saa formaalseid tseremoniaalseid riitusi läbi viia. Lisaks saavad alaealised seal teostada Saatanale pühendumise rituaali. Saatan mõistab seda ning see on kehtivuselt samaväärne formaalse pühendumise tseremooniaga. Kui oled täiskasvanu eas, saad selle lõpule viimiseks teostada tegeliku täieliku tseremoonia.

TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2003, 2006, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457