Hinge energia


Arvestades interneti ja massikommunikatsiooni ulatust, ei saa tõde enam maha suruda. Paljud erinevad inimesed tulevad suurel hulgal satanismi juurde, nagu ei kunagi varem. Kirjutan seda artiklit peamiselt neile, kes on täiesti uued. Paljud meist, kes on juba palju kauem saatanaga koos olnud, on hästi kursis sellega, mida nimetatakse "okultismiks". 'Okultism' on teine termin 'vaimsuse' jaoks.

Tõeline satanism on oma hinge ümberkujundamine jõumeditatsiooni kaudu.  Paljudele, kes on satanismiga täiesti uued, võib meditatsiooni mõju olla tundmatu. Kui inimene jõuab meditatsioonis mingisse punkti [mõne jaoks võib see juhtuda väga varakult. Kõik on seotud hinge jõududega eelmistest eludest], tunneb inimene kindlasti oma hinge. See on väga positiivne märk sellest, et teie meditatsioonid toimuvad õigesti ja kõik läheb hästi. Ärge kunagi ehmatage ega muretsege oma hinge energia tundmisese pärast. Hing koosneb bioelektrilisest energiast ja valgusspektrist. Särava aura, vibratsioonide, mõnel juhul kuumuse või külma või muude tunnete, nagu näiteks kihelustunne, tundmine... kõik see on normaalne.

Jõumeditatsioon avab ka teie psüühika. Te võite kogeda sisetunnet läbi täiustatud intuitsiooni, muudel juhtudel on teie mõistus avatud ja vastuvõtlikum astraalolendite suhtes. Need võivad olla nii positiivsed kui ka negatiivsed. Negatiivse sissetungi korral lülitage see lihtsalt välja nagu raadio oma meeles ja ignoreerige seda. Ärge kunagi siduge end millegi negatiivse või ebasoovitiga. Need kaovad ära, kui neid ignoreerida ja neid ei toideta ühegi tähelepanu või emotsiooniga.

Satanism on vaimse vabaduse saavutamine. Kristlus, islam ja teised peavoolu programmid, mis peidavad end "religiooni" sildi all, on loodud selleks, et eemaldada kõik vaimsed teadmised. Neis ei ole midagi vaimset. Kui inimene jõuab satanismi, mis on väga vaimne, võib oodata palju uusi vaimset laadi kogemusi, kuid jällegi, see on individuaalne. Ärge kunagi ehmatage, kui tunnete esimest korda oma hinge energiat. Tugev mõistus ja hing kindlustavad, et teil, endal on jõudu ja ka teadmisi, et tõrjuda soovimatuid olendeid [mis on olemas sõltumata sellest, kas inimene on piisavalt avatud, et neid avastada]. Teie hinge tugevus tagab ka selle, et te saate oma elu ja saatust kontrollida ning meie jumalate teadmiste abil võite saavutada surematuse. Nõrgemad hinged on tugevamate armu all ja reinkarneeruvad, unustades kõik eelmisest elust õpitu ja olles neetud kordama samu vigu igavesti. Saatan näitab meile kõigest sellest väljapääsu. Kuid me peame selle nimel tööd tegema ja läbi teadmiste, mitte kunagi kartma.


TAGASI SAATANLIKE MEDITATSIOONIDE PEALEHELE

 

© Copyright 2012, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457