Kaksikmao meditatsioon

See meditatsioon anti paarile JoS-i vaimulikule Thothilt ja Azazelilt

1. Lõdvestu ja tunne end täielikult mugavalt. Puhastage oma aura ja tšakrad.

2. Kujutage ette oma algtšakrat säravat sära. Seejärel kujutlege sellest hõõguvast tšakrast tõusvat säravat valgusvoogu. Valgusvoog ühendub seejärel teie teise tšakraga, valgustades selle säravaks säraks. Tehke seda, ühendades iga tšakra ja valgustades seda kuni kroonini. Samuti võite ühendada oma kuldtšakra pea kohal (see on valikuline).


3. Nüüd laiendage valguse voog sauaks. Kujutage ette, kuidas sau pöörleb. Pöörake aina kiiremini. Sau peaksid säravalt särama. Nüüd anna sauale käsk valguse kiirusel pöörelda.

4. Nüüd keskendu uuesti algtšakrale, mis helendab särava valguse keras. Sellest algtšakrast väljub kaks madu. Nad liiguvad väljapoole, nagu heeroldikepp, ja pöörduvad seejärel tagasi sissepoole, et ühendada teineteisega teises (seksuaalses) tšakras, valgustades seda.

5. Nad liiguvad uuesti väljapoole tagasi ja seejärel sissepoole, et ühenduda kolmanda (päikese)tšakraga, valgustades seda.

6. Liikudes tagasi väljapoole, pöörduvad nad seejärel südametšakras sisse ja teevad sama. Jätkake seda kuni kroon või 8. ja 9. tšakrani.

7. Nüüd mine tagasi ja keeruta saua valguse kiirusel.

8. Nüüd pöördu tagasi mao juurde, kui soovid teha veel ühe ringi ja korrata.


© Autoriõigus 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE